Η τρελοξαδέρφη μου

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας έχω μια ξάδερφη 20 χρονών και κάνουμε πολλή παρέα μαζί.εκείνη δεν έχει πολύ καιρό που έβγαλε το δίπλωμα αυτοκινήτου και πήρε την κολητή της και εμένα βόλτα με το αυτοκίνητο.όπως πηγαίναμε και οδηγούσε σε έναν χωματόδρομο αργά της λέω κατουριέμαι και με σταμάτησε για να κάνω την ανάγκη μου.όταν πήγα να μπω στο αυτοκίνητο εκείνη για μα ,ε πειράξει ξεκίνησε και εγώ έτρεχα πίσω τους.και οι 2 κοπέλες έδειχναν να το απολαμβάνουν που έτρεχα να τις προλάβω.με άφησαν για κανα 20 λεπτό να τρεχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ωραία και; Μάλλον χρειαζόσουν γυμναστική και είπαν να σε βάλουν σε μια φόρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ωραία και; Μάλλον χρειαζόσουν γυμναστική και είπαν να σε βάλουν σε μια φόρμα.


δηλαδή δεν ήταν υποτιμητικό;;;;που εκείνες ήταν με το αυτοκίνητο και εγώ σαν σκυλάκι έτρεχα πίσω τους;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κι εσυ γιατι ετρεχες? Ας καθοσουν εκει να τις περιμενεις και μολις επεστρεφαν βριστες, πες να βαλει μπρος και φυγετε. Απλα τα πραγματα.
Ναι, μου φανηκε κι εμενα υποτιμητικο, σε δουλευαν βασικα. Αλλα δεν ξερω και τι σχεση εχετε κι αν τα κανετε γενικα αυτα μεταξυ σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δηλαδή δεν ήταν υποτιμητικό;;;;που εκείνες ήταν με το αυτοκίνητο και εγώ σαν σκυλάκι έτρεχα πίσω τους;;;;;

Εγώ αν ήμουν στη θέση σου, δεν θα έμπαινα καν στο αυτοκίνητο, θα γύριζα περπατώντας και αν ήσουν μακριά θα έπαιρνα κάποιον άλλο τηλέφωνο να έρθει να με πάρει. Αυτό που σου έκανε δείχνει ότι δε σε σέβεται σαν άνθρωπο και θα πρέπει να της κάνεις μεγάλη φασαρία μέχρι να καταλάβει το λάθος της και να ζητήσει συγνώμη, ή απλά να τη διαγράψεις αν δεν κρίνεις πως δεν είναι και τόσο σημαντικός άνθρωπος για να ασχοληθείς.

Πρέπει να έχει κάποιες κόκκινες γραμμές στη ζωή σου και όταν οι άλλοι τις περνάνε να αντιδράς, αλλιώς δεν σέβεσαι εσύ ο ίδιος τον εαυτό σου, και τότε δεν μπορείς να περιμένεις το σεβασμό των άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κι εσυ γιατι ετρεχες? Ας καθοσουν εκει να τις περιμενεις και μολις επεστρεφαν βριστες, πες να βαλει μπρος και φυγετε. Απλα τα πραγματα.
Ναι, μου φανηκε κι εμενα υποτιμητικο, σε δουλευαν βασικα. Αλλα δεν ξερω και τι σχεση εχετε κι αν τα κανετε γενικα αυτα μεταξυ σας.

Μα δεν θα γυρνούσαν απο εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Φυγε με τα ποδια. Τοσο δυσκολο ηταν κι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κι εσυ γιατι ετρεχες? Ας καθοσουν εκει να τις περιμενεις και μολις επεστρεφαν βριστες, πες να βαλει μπρος και φυγετε. Απλα τα πραγματα.
Ναι, μου φανηκε κι εμενα υποτιμητικο, σε δουλευαν βασικα. Αλλα δεν ξερω και τι σχεση εχετε κι αν τα κανετε γενικα αυτα μεταξυ σας.

Φυγε με τα ποδια. Τοσο δυσκολο ηταν κι αυτο?


ήταν πολύ μακριά και απόμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ε κατσε τρεχα, τι να σου πω αλλο βρε Χρηστο?
Τι ακριβως θελεις τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ε κατσε τρεχα, τι να σου πω αλλο βρε Χρηστο?
Τι ακριβως θελεις τωρα?

να το βγάλω από μεσα μου και να μάθω αν έχει συμβεί σε κανέναν άλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εννοείται πως ήταν υποτιμητικό, σαν καλό και υπάκουο σκυλάκι έτρεξες πάντως. Και να έχει συμβεί τι θα καταλάβεις; Θα νιώσεις λιγότερο ηλίθιος; Δεν ξέρω πάντως εμένα αυτό που φαίνεται τόσο χαζό, η πράξη της έδειχνε μικρότερη ηλικία από όσο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Και να έχει συμβεί τι θα καταλάβεις; Θα νιώσεις λιγότερο ηλίθιος; Δεν ξέρω πάντως εμένα αυτό που φαίνεται τόσο χαζό, η πράξη της έδειχνε μικρότερη ηλικία από όσο είναι.

Μα σε μικρότερη ηλικία δεν θα είχε δίπλωμα και αυτοκίνητο χαχαχα.δηλαδή θα επιστρεπόταν σε μικρότερη ηλικία;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ήθελα να ήξερα εσάς σαν γυναίκες σας εξιτάρει κάτι τέτοιο;;;;;;σας αρέσει;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Να τρεχει ο αλλος απο πισω μας εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Σιγουρα ειναι ερεθιστικο για τις γυναικες. Δε βλεπεις πως κανουνε για τον φιφτυ σειν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Να τρεχει ο αλλος απο πισω μας εννοεις?

ναι αυτό εννοώ γιατί δεν είναι η πρώτη φορά που συναντάω κάτι τέτοιο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Γεια σας έχω μια ξάδερφη 20 χρονών και κάνουμε πολλή παρέα μαζί.εκείνη δεν έχει πολύ καιρό που έβγαλε το δίπλωμα αυτοκινήτου και πήρε την κολητή της και εμένα βόλτα με το αυτοκίνητο.όπως πηγαίναμε και οδηγούσε σε έναν χωματόδρομο αργά της λέω κατουριέμαι και με σταμάτησε για να κάνω την ανάγκη μου.όταν πήγα να μπω στο αυτοκίνητο εκείνη για μα ,ε πειράξει ξεκίνησε και εγώ έτρεχα πίσω τους.και οι 2 κοπέλες έδειχναν να το απολαμβάνουν που έτρεχα να τις προλάβω.με άφησαν για κανα 20 λεπτό να τρεχω
Αν αυτό γινόταν για 1-2 λεπτά θα μπορούσε να είναι αστείο, όμως για 20 λεπτά είναι μαλακία και ακόμα μεγαλύτερη μαλακία ήταν το ότι εσύ έτρεχες από πίσω σα σκυλάκι. Λυπάμαι φίλε, αλλά θα σου την πω. Για να σου κάνει η ξαδέρφη σου τέτοιο καψόνι και μάλιστα στην ηλικία που βρίσκεσαι, μάλλον κάτι δεν πάει καλά με σένα σχετικά με την προσωπικότητά σου και την εικόνα που δημιουργείς στους γύρω σου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αν αυτό γινόταν για 1-2 λεπτά θα μπορούσε να είναι αστείο, όμως για 20 λεπτά είναι μαλακία και ακόμα μεγαλύτερη μαλακία ήταν το ότι εσύ έτρεχες από πίσω σα σκυλάκι. Λυπάμαι φίλε, αλλά θα σου την πω. Για να σου κάνει η ξαδέρφη σου τέτοιο καψόνι και μάλιστα στην ηλικία που βρίσκεσαι, μάλλον κάτι δεν πάει καλά με σένα σχετικά με την προσωπικότητά σου και την εικόνα που δημιουργείς στους γύρω σου.



τι μπορεί να μην πηγαίνει καλά;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι μπορεί να μην πηγαίνει καλά;;;;

Μπορεί να βγάζεις μια παθητικότητα, του στυλ κάντε με ότι θέλετε δε πρόκειται να πω κάτι, ή να αντιδράσω. Οπότε έτσι φτάνουν να σε θεωρούν το χαζό της παρέας και να σπάνε χοντρή πλάκα εις βάρος σου, γιατί ξέρουν ότι δε θα αντιδράσεις.

Θα συμφωνήσω με το Δία, για να φτάνουν να σου κάνουν τέτοιες πλάκες σημαίνει πως εσύ δίνεις το οκ εξαρχής με τη συμπεριφορά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ναι αυτό εννοώ γιατί δεν είναι η πρώτη φορά που συναντάω κάτι τέτοιο!!!!

Ελα , πες μας οτι μας κανεις πλακα! Δηλαδη εχεις συναντησει πολλες που να αρχιζουν να τρεχουν( κυριολεκτικα μιλαμε παντα) και εσυ να τρεχεις απο πισω; Αν ναι , θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες , κατι τρεχει με τη συμπεριφορα σου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top