Γιατί οι άντρες...ενώ οι γυναίκες...;

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
[...]

Για τους υπολοιπους ομως θα γράψω οτι δεν ειναι θέμα φυλου αλλα θέμα ανθρωπου. Οπως ένας αντρας μπορει να πέσει σε κάποια τρελη η οποια θα στησει μια πλεκτάνη εναντιον του ετσι και μια γυναικα μπορει να πέσει σε έναν τρελό και να έχει μια δυσάρεστη εμπειρια.

[...]

Αφού, λοιπόν, δεν είναι θέμα φύλου και υπάρχει πάντα η περίπτωση της δυσάρεστης εμπειρίας, τότε πού υπάρχει διαφωνία με τα κορίτσια; Το είπες μόνος σου - είπες κάτι το οποίο θα σκεφτόταν ο καθένας για κάποιον που είχε ένα πρώτο ραντεβού, που είθισται να 'ναι διερευνητικό. Πόσο μάλλον μια γυναίκα που, συγκριτικά με έναν άνδρα, δεν είναι σε ευνοϊκή θέση να υπερασπιστεί τον εαυτό της. Γι' αυτό οι γυναίκες είναι διπλά προσεκτικές.
 

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού, λοιπόν, δεν είναι θέμα φύλου και υπάρχει πάντα η περίπτωση της δυσάρεστης εμπειρίας, τότε πού υπάρχει διαφωνία με τα κορίτσια; Το είπες μόνος σου - είπες κάτι το οποίο θα σκεφτόταν ο καθένας για κάποιον που είχε ένα πρώτο ραντεβού, που είθισται να 'ναι διερευνητικό. Πόσο μάλλον μια γυναίκα που, συγκριτικά με έναν άνδρα, δεν είναι σε ευνοϊκή θέση να υπερασπιστεί τον εαυτό της. Γι' αυτό οι γυναίκες είναι διπλά προσεκτικές.


:worry:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Αφού, λοιπόν, δεν είναι θέμα φύλου και υπάρχει πάντα η περίπτωση της δυσάρεστης εμπειρίας, τότε πού υπάρχει διαφωνία με τα κορίτσια; Το είπες μόνος σου - είπες κάτι το οποίο θα σκεφτόταν ο καθένας για κάποιον που είχε ένα πρώτο ραντεβού, που είθισται να 'ναι διερευνητικό. Πόσο μάλλον μια γυναίκα που, συγκριτικά με έναν άνδρα, δεν είναι σε ευνοϊκή θέση να υπερασπιστεί τον εαυτό της. Γι' αυτό οι γυναίκες είναι διπλά προσεκτικές.


Ε ναι αλλα αυτη η επιφυλακτικοτητα δυσχεραινει τις κινησεις του άντρα , ενος νορμάλ που ενδιαφέρεται.

Αν εσυ πχ σαν γυναικα (γενικά)

- Δεν βγαινεις απο το Ιντερνετ ή με καποιον που γνωρισες εκτος κοινής παρέας

- Δεν στέλνεις ενα μνμ πχ πρώτη μηπως σε πουν εύκολη

- Δεν αφηνεις τον άλλον να σε γυρισει σπιτι μια φορά κτλπ κτλπ

εεεε θα πει και ο άλλος άστο το παρατάμε απο ενα σημειο κ μετά.
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

+1

Ατυχές, ατυχές. Απλά ήθελα να δείξω την αντίθεση, για να καταλάβει πώς το σκέφτονται οι γυναίκες.

Ε ναι αλλα αυτη η επιφυλακτικοτητα δυσχεραινει τις κινησεις του άντρα , ενος νορμάλ που ενδιαφέρεται.

Αν εσυ πχ σαν γυναικα (γενικά)

- Δεν βγαινεις απο το Ιντερνετ ή με καποιον που γνωρισες εκτος κοινής παρέας

- Δεν στέλνεις ενα μνμ πχ πρώτη μηπως σε πουν εύκολη

- Δεν αφηνεις τον άλλον να σε γυρισει σπιτι μια φορά κτλπ κτλπ

εεεε θα πει και ο άλλος άστο το παρατάμε απο ενα σημειο κ μετά.

Εδώ λέμε για ένα γεγονός, κάτι συγκεκριμένο. Σ' αυτή την περίπτωση δεν δυσχεραίνει τίποτα, καθώς εάν η άλλη έμεινε με καλή εντύπωση, τότε θα υπάρξει και δεύτερο ραντεβού. Το εάν θα μπει ή όχι στο αμάξι, δεν σημαίνει τίποτα για τον άλλο. Αυτό προσπαθούν να πουν κι οι κοπέλες πιο πάνω. ;)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Και πως θα έχει καλη εντυπωση η άλλη απο τη στιγμη που δεν δέχεται ουτε να την πετάξεις μέχρι το σπιτι ;;;

εγω παντως απο την δικη μου εμπειρια έχω δει πως κοπελες που δεν δέχονται να τις πάς σπιτι ή που δεν σε γνωριζουν σε φιλες τους δεν σε βλέπουν και τοσο σοβαρά. Και γενικά δεν ειναι ουτε σιγουρες για σενα και δεν εισαι ουτε και εσύ. Ειδικα αυτο με τις φιλες ειναι μέγιστο τέστ διοτι οι γυναικες δεν γνωριζουν σε φιλες τους τον καθε τυχάρπαστο για να μην δωσουν αφορμη για σχολια. Οποτε οποιος θέλει να δει κατα ποσο τον βλέπει σοβαρά η γνωριμια του ας της προτεινει ενα βράδυ να φέρει καμια φιλη (ειδικα αν εχει και κανεναν εργενη φιλο) και να βγουν ολοι μαζι.
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχει να κάνει το ένα με το άλλο - το λέω σαν γυναίκα. Μάλιστα, μπορεί να γίνει και με τόσο τακτ που μπορείς να μην φέρεις τον άλλο σε δύσκολη θέση. Ν' αρχίσει να προσβάλλεται κανείς όταν η καχυποψία τραβάει αδικαιολόγητα. Εκεί να πούμε ναι. Στην αρχή, όμως, είναι επόμενο να υπάρχει μια διστακτικότητα.

Δεν βρίσκω κακό το να μη βλέπει κάποιον σοβαρά, αρκεί να 'ναι ξεκάθαρη μαζί του πως αποζητά κάτι προσωρινό. Από εκεί και πέρα, είναι και στον χαρακτήρα του καθενός το εάν θέλει να γνωρίζει στους άλλους εφήμερες σχέσεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει το ένα με το άλλο - το λέω σαν γυναίκα. Μάλιστα, μπορεί να γίνει και με τόσο τακτ που μπορείς να μην φέρεις τον άλλο σε δύσκολη θέση. Ν' αρχίσει να προσβάλλεται κανείς όταν η καχυποψία τραβάει αδικαιολόγητα. Εκεί να πούμε ναι. Στην αρχή, όμως, είναι επόμενο να υπάρχει μια διστακτικότητα.

Δεν βρίσκω κακό το να μη βλέπει κάποιον σοβαρά, αρκεί να 'ναι ξεκάθαρη μαζί του πως αποζητά κάτι προσωρινό. Από εκεί και πέρα, είναι και στον χαρακτήρα του καθενός το εάν θέλει να γνωρίζει στους άλλους εφήμερες σχέσεις.


Κοιτα εγω εγραψα και πριν οτι δεν πιέζω καμια θα εκανα μια προταση και ως εκει απλα μετά αν πηγαινε με ταξι μην μου λεγε για ταριφες που της την πέσανε και ταλαιπωρηθηκε κτλπ κτλπ
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι άλλα ειπώθηκαν αλλά δεν το παίζουμε δικαστές εδώ. Πιστεύω πως, όταν το ξανασκεφτείς σε ήρεμη φάση, θα δεις τι λέμε και θα συμφωνήσεις. Εάν όχι, δεν πειράζει, καλή καρδιά. :flowers:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Κι άλλα ειπώθηκαν αλλά δεν το παίζουμε δικαστές εδώ. Πιστεύω πως, όταν το ξανασκεφτείς σε ήρεμη φάση, θα δεις τι λέμε και θα συμφωνήσεις. Εάν όχι, δεν πειράζει, καλή καρδιά. :flowers:


Κοιταξε να δεις οταν μια κοπελα βγαινει μονη της με ένα αγορι που ηδη ξέρει και έχει δει σημαινει οτι βγαινουν ραντεβού. Το οποιο δεν ειναι και φιλικο εξαρχης γιατι αν ηταν θα έλεγε η κοπελα ξέρεις θα φερω και καμια φιλη ή και κανεναν φιλο. Οταν στο πει αυτο η κοπελα ενω της ζητησες να βγειτε οι 2 σας κατα 80% δεν ενδιαφέρεται για κάτι ερωτικο μαζι σου.

Απο τη στιγμη ομως που βγαινετε μονοι σας σου αφηνει ένα άνοιγμα και περιμένει. Αν τωρα μολις φυγετε της προτεινεις να την πάς σπιτι και πει οχι. Τοτε μάλλον το ραντεβου δεν πηγε καλά , βγηκατε μπορει να ηταν αναποφάσιστη αλλα τελικά κατέληξε οτι μάλλον δεν.

Γιατι σου λέει αμα μπω στο αμάξι του , που ξερω εγω αν δεν κάνει κινηση (καλα οχι να με βιάσει προφανως και άλλες τέτοιες υπερβολες που αναφέρθηκαν) να με φιλησει και έρθω σε δυσκολη θέση. Με λιγα λογια σου κοβει την δυνατοτητα να βρεθειτε ακομα πιο μονοι σας για να μην κάνεις κινηση.

Με τι να συμφωνησω τωρα οι κοπελες μπορει να μην έχουν ερθει σε αυτη τη θέση μπορει να βρηκαν ενα αγορι στα 18 τους να μην προλαβε ποτέ καποιος να τους πει ελατε να σας πάω και να ηταν σε φάση ραντεβου και μιλάνε υποθετικά. Εγω τα χω ζησει αυτά.

Δεν μπορει να μ κανει μαθημα μια 20χρονη πλέον θα ειναι σαν να έχω αποτυχει σαν άντρας. 30 χρονων ειμαι οχι 17. :)
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε κανέναν δεν κάνουμε μάθημα. Κανείς δεν διορίστηκε δάσκαλος εδώ μέσα. :)

Σ' αυτό που λες συμφωνώ, αλλά όλη η κουβέντα έγινε για κάποιον που δεν γνωρίζουμε και είπαμε να βγούμε ένα ραντεβού μαζί του, άρα αυτό το ραντεβού είναι διερευνητικό και γι' αυτό η επιφύλαξη.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Αυτα πρέπει να τα ξέρει ενας 30αρης οταν βγαινει ραντεβου και επισης να ξέρει και τι θέλει. Αμα περιμένει απο τις 25 και κάτω να του δώσουν συμβουλές κάτι δεν πάει καλά.

Σε κανέναν δεν κάνουμε μάθημα. Κανείς δεν διορίστηκε δάσκαλος εδώ μέσα. :)

Σ' αυτό που λες συμφωνώ, αλλά όλη η κουβέντα έγινε για κάποιον που δεν γνωρίζουμε και είπαμε να βγούμε ένα ραντεβού μαζί του, άρα αυτό το ραντεβού είναι διερευνητικό και γι' αυτό η επιφύλαξη.


Ναι εντάξει κατάλαβα. Κοιταξε να δεις για μένα κάποιες ενδειξεις ειναι στάνταρ με τις γυναικες.

Οι αρνητικές ειναι οι εξής :

- Δεν σε φέρνει σε επαφή με φιλες της

αυτο σημαινει οτι μάλλον εχεις ημερομηνια λήξης και δεν θέλει να σε μάθουνε.

- Δεν σε ρωτάει πράγματα και για σένα.

αυτο σημαινει οτι δεν ενδιαφέρεται και οτι απαντάει απο καθαρή ευγενεια.

- Αποφευγει να πάτε καπου μονοι σας.

δεν ειναι σιγουρη για σενα και για το μέλλον της γνωριμιας σας.


- Οποτε βγαινετε θέλει να φυγει γρηγορα και δεν κάθεται ποτέ αρκετά.


Μια κοπέλα η οποια θέλει να ειναι μαζι σου θα βρει λυσεις ακομη και να πει στην μανα της που ειναι περιεργη και ρωτάει οτι βγηκε με μια φιλη της ή κάτι τελοςπαντων.


Μια κοπελα η οποια ενδιαφέρεται ρωτάει για σένα , σου στέλνει κάποιο μηνυμα , δέχεται να πάτε εναν περιπατο μαζι κάπου πιο απομερα κτλπ κτλπ

ειναι ξεκάθαρο οτι δεν θέλει να κάνεις κάποια κινηση για αυτο δεν δέχεται να "απομονωθειτε" σε κλειστο χωρο μπαινοντας στο αυτοκινητο σου. Εμενα δεν θα με εκανε να νευριασω αλλα κατα 60% θα έλεγα πάει άπατη η φάση. Θα το ήξερα απο πριν δηλαδη.

Τα θετικά απο την άλλη ειναι τα αντιθετα

δηλαδη δέχεται να πάτε κάπου πιο απομερα , σου στελνει και αυτη , ενδιαφέρεται σε ρωτάει τι κανεις πως εισαι , μπορει να σε συστησει και σε μια φιλη της. Και φυσικα.... σου απαντάει :D

ρωτανε ανθρωποι .... της έστειλα μηνυμα και δεν απαντησε τι να κάνω τωρα... ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ άστην δεν θέλει απλά!

Πιές ενα καφέ ξεκουράσου!!! Αυτα ειναι τα βασικά τα οποια εγω οσο τα τηρώ δεν εχω βρεθει ποτέ στη κακη θέση να γυρισει κάποια να μου πει "Ρε μεγαλε χαζος εισαι αφου το οχι ειναι οχι και δεν γουστάρω"

ποτέ αυτο τα τελευταια 7 χρονια τουλάχιστον.


Αυτα εγω για να τα μάθω απο τα 18 μου βγαινω ραντεβού .. τι να μου πει τωρα ενα κοριτσάκι 18-19-20-22 χρονων σορρυ κιολας εχει βγει τοσα ραντεβου οσα εχω βγει εγώ και εχει δει συμπεριφορές αν δωσει μια συμβουλη θα ειναι καθαρα για το ατομο της !
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Καλως ή κακως μεγαλώνουμε και δεν ειμαστε οπως ειμασταν πιο μικροι. Πχ στα 20 θα δεχομουν μια δικαιολογια απο μια κοπελα οτι ειναι ντροπαλή και δεν ρωτάει πράγματα για έναν που της αρέσει. Αυτη η δικαιολογια ομως δεν στέκει για μια 28χρονη πχ. οποτε καταλήγουμε οτι απλα δεν ενδιαφέρεται. Και γενικα οσο μπορει κάποιος να αποφευγει τις χυλοπιτες καλο ειναι. Η χυλοπιτα δεν ειναι και οτι καλυτερο ριχνει την εικονα σου. Αντρας εισαι οχι ικέτης. Ειδικα οσοι άντρες έχουν δυνατοτητες και ξέρουν καλα τι μπορουν να προσφέρουν σε μια γυναικα, δεν λέει τωρα να κάθονται να τρωνε χυλοπιτες με το τσουβάλι λες και ειναι τιποτα τζοβενα! Δεν ειναι ωραιο.


Εγω ειμαι πολυ προσεκτικος οταν επιχειρω να κάνω φλέρτ.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτα πρέπει να τα ξέρει ενας 30αρης οταν βγαινει ραντεβου και επισης να ξέρει και τι θέλει. Αμα περιμένει απο τις 25 και κάτω να του δώσουν συμβουλές κάτι δεν πάει καλά.




Ναι εντάξει κατάλαβα. Κοιταξε να δεις για μένα κάποιες ενδειξεις ειναι στάνταρ με τις γυναικες.

Οι αρνητικές ειναι οι εξής :

- Δεν σε φέρνει σε επαφή με φιλες της

αυτο σημαινει οτι μάλλον εχεις ημερομηνια λήξης και δεν θέλει να σε μάθουνε.

- Δεν σε ρωτάει πράγματα και για σένα.

αυτο σημαινει οτι δεν ενδιαφέρεται και οτι απαντάει απο καθαρή ευγενεια.

- Αποφευγει να πάτε καπου μονοι σας.

δεν ειναι σιγουρη για σενα και για το μέλλον της γνωριμιας σας.


- Οποτε βγαινετε θέλει να φυγει γρηγορα και δεν κάθεται ποτέ αρκετά.


Μια κοπέλα η οποια θέλει να ειναι μαζι σου θα βρει λυσεις ακομη και να πει στην μανα της που ειναι περιεργη και ρωτάει οτι βγηκε με μια φιλη της ή κάτι τελοςπαντων.


Μια κοπελα η οποια ενδιαφέρεται ρωτάει για σένα , σου στέλνει κάποιο μηνυμα , δέχεται να πάτε εναν περιπατο μαζι κάπου πιο απομερα κτλπ κτλπ

ειναι ξεκάθαρο οτι δεν θέλει να κάνεις κάποια κινηση για αυτο δεν δέχεται να "απομονωθειτε" σε κλειστο χωρο μπαινοντας στο αυτοκινητο σου. Εμενα δεν θα με εκανε να νευριασω αλλα κατα 60% θα έλεγα πάει άπατη η φάση. Θα το ήξερα απο πριν δηλαδη.

Τα θετικά απο την άλλη ειναι τα αντιθετα

δηλαδη δέχεται να πάτε κάπου πιο απομερα , σου στελνει και αυτη , ενδιαφέρεται σε ρωτάει τι κανεις πως εισαι , μπορει να σε συστησει και σε μια φιλη της. Και φυσικα.... σου απαντάει :D

ρωτανε ανθρωποι .... της έστειλα μηνυμα και δεν απαντησε τι να κάνω τωρα... ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ άστην δεν θέλει απλά!

Πιές ενα καφέ ξεκουράσου!!! Αυτα ειναι τα βασικά τα οποια εγω οσο τα τηρώ δεν εχω βρεθει ποτέ στη κακη θέση να γυρισει κάποια να μου πει "Ρε μεγαλε χαζος εισαι αφου το οχι ειναι οχι και δεν γουστάρω"

ποτέ αυτο τα τελευταια 7 χρονια τουλάχιστον.


Αυτα εγω για να τα μάθω απο τα 18 μου βγαινω ραντεβού .. τι να μου πει τωρα ενα κοριτσάκι 18-19-20-22 χρονων σορρυ κιολας εχει βγει τοσα ραντεβου οσα εχω βγει εγώ και εχει δει συμπεριφορές αν δωσει μια συμβουλη θα ειναι καθαρα για το ατομο της !


Το όλο νόημα της εκπαίδευσης είναι να μην κάτσεις 12 χρόνια να ξανανακαλυψεις τον τροχό.

Η ηλικία λοιπόν δεν σημαίνει πάντα κάτι. Ένας 20χρονος μπορεί να ξέρει περισσότερα από έναν 40ρη αν έχει κανταει να διαβάσει μερικά πράγματα και να ακούσει εμπειρίες άλλων. Καλό είναι λοιπόν να μην αποκλείουμε κάποιον λόγο ηλικίας.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Το όλο νόημα της εκπαίδευσης είναι να μην κάτσεις 12 χρόνια να ξανανακαλυψεις τον τροχό.

Η ηλικία λοιπόν δεν σημαίνει πάντα κάτι. Ένας 20χρονος μπορεί να ξέρει περισσότερα από έναν 40ρη αν έχει κανταει να διαβάσει μερικά πράγματα και να ακούσει εμπειρίες άλλων. Καλό είναι λοιπόν να μην αποκλείουμε κάποιον λόγο ηλικίας.


Ξέρεις πολλους 20αρηδες να ακούνε εμπειριες άλλων και να μην ειναι αντιδραστικοι λογω εφηβειας; :P
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρεις πολλους 20αρηδες να ακούνε εμπειριες άλλων και να μην ειναι αντιδραστικοι λογω εφηβειας; :P

Όλοι νομίζω. Από προσωπική εμπειρία μπορώ να πω πως για τα θέματα που με ενδιέφερε να γίνω καλύτερος πάντα άκουγα αυτά που λέγανε οι άλλοι και πότε δεν πήγαινα στα τύφλα. Την αντιδραστικότητα πάντα την έβγαζα σε πράγματα που έκανα για να σπάσω πλάκα τα οποία για άλλους βέβαια ήταν σημαντικά. Έτσι πιστεύω πως βγαίνει το στςρεωτυπο ότι οι νέοι δεν ακούνε και είναι αντιδραστικοι. Απλά ο 20αρης δεν θεωρεί σημαντικά αυτά που θεωρεί ο 30αρης.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η εικόνα είναι άκρως παραπλανητική, λείπουν από αριστερά οι μπύρες και το γήπεδο. :(

Εσύ Σιλβια που την ανέβασες γιατί δεν έχεις ενα λόχο κουτσούβελα; :look:
Μωρέ λες να μη θέλουν όλοι οι άνθρωποι τα ίδια και αναπαράγεις ένα ηλίθιο στερεότυπο; :hmm:
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ποστάραμε παρόμοια εικόνα με τη γυναίκα να σκέφτεται μόνο τα φράγκα ας πούμε και τον άντρα πολλά περισσότερα πράγματα από μια σχέση γιατί νομίζω πως θα ξεφύτρωναν τριγγαρισμένες φεμινίστριες του κώλου από παντού για να μιλήσουν για ''στερεότυπα'',''μισογυνισμό'' και άλλα?
Οπότε ον τοπικ,γιατί οι άντρες είναι more likely να πάρουμε πιο χαλαρά και ''αστεία'' τη συγκεκριμένη εικόνα ενώ οι γυναίκες είναι more likely να πετάξουν εκνευρισμένες το σουτιέν τους στην στρατόσφαιρα με κάτι αντίστοιχο?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαλαρώστε παιδιά, χιουμοριστικη είναι η εικόνα και ως ένα βαθμό ισχύει κιόλας. Μη κάνετε σαν μελαχρινες φεμινιστριες που ακούνε ανέκδοτο με ξανθιές.




Γι αυτό Χιλεμα αυτές που δεν έχουν βυζια είναι τυχερές, γιατί όταν είμαστε μαζί τους ξέρουν ότι δεν τις αγαπάμε για τα βυζια τους :D
 

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hack3r:
Γι αυτό Χιλεμα αυτές που δεν έχουν βυζια είναι τυχερές, γιατί όταν είμαστε μαζί τους ξέρουν ότι δεν τις αγαπάμε για τα βυζια τους :D
Ναι αλλά αν σκέφτεστε συνέχεια βυζγιά, με την ίδια λογική, δεν είναι τα δικά τους. :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top