Εεε, πες μια καλή κουβέντα ντε!!

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Μου αρέσει η πρωτοτυπία της πράσινης γόβας, καθώς και το διφορούμενο νικ της...το ότι είναι νησιώτισσα είναι ακόμα πιο θετικό :D

Να είσαι καλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Giorgos: Χρωστώ μια καλή κουβέντα. Έχεις πολύ χιούμορ και πάντα τρέχω να διαβάζω τις απαντήσεις σου. Δεν σε πιστεύω όμως ότι είσαι 18. όχι…δεν σε πιστεύω.:P)
Θενκου... :D Γιατί καλέ δεν με πιστεύεις; Φαίνομαι για μικρότερος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
επειδή έγιναν ψιλοκουλουβάχατα τα πράγματα (το ξέρω είμαι αργή):

fairy μου βγάζεις μια σοφή ρομαντικότητα πραγματικά!απλά υπέροχο...
α ναι! μαρέσουν τα avatar σου, λες να επιρρεάζομαι;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
αν σου αρέσει το τελευταίο..με τα κέρατα...θα πρέπει να αρχίζεις να ξανασκέφτεσαι τις επιλογές σου :hmm:..(θενκς για το σχόλιο πάντως)

Μου αρέσει και το νικ σου..αν το μεταφράσω ως εραστής που ταξιδεύει...χμ..έχει μέλλον :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Συμπαθέστατη με εξαιρετικό γούστο χρωματικώς!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τα λεει εξω απο τα δοντια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Με έκανε να θελήσω να διαβάσω ολόκληρο blog ύστερα από τόσα χρόνια...άξιος :clapup:. Είναι και Ζυγός :D, του αρέσει και το μωβ μου :D..πω πω..θα του ρίξω νεραϊδόσκονη να πετάει κι αυτός :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χαίρομαι πάρα πολύ που έχει τόσο μεγάλη απήχηση αυτό το τοπικ! :)

Για να βοηθήσω λίγο αν θέλετε να ξέρετε αν σας πρόλαβε κάποιος, πριν ποστάρετε μπορείτε να πατάτε αντί για το "Καταχώρηση απάντησης" το "Προεπισκόπηση μηνύματος" και να κοιτάτε αν έχει ανέβει κι άλλο ποστ πριν από το δικό σας (κάτα και από το παράθυρο απάντησης υπάρχει λίστα με τα πιο πρόσφατα μηνύματα!)

Αν έχει συμβεί αυτό, μπορούμε να αφήνουμε και δυό λογάκια για αυτόν που μας πρόλαβε ;)
Το ζητούμενο είναι να μη μείνει κανένα παιδάκι χωρίς καλή κουβέντα!
:clapup: :clapup:

Neverland Fairy θαυμάζω το μπρίο και το κέφι σου και μ'εχει συνεπάρει το μωβ σου χρώμα!:)

(ευχαριστώ όλους όσους έχουν αφήσει καλή κουβέντα για μένα και δεν έχει βρει ευκαιρία να τους αναποδώσω!...επιφυλάσομαι! χι χι! :hug:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Απλά πολύ γλυκιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολύ έξυπνη και έχει ένα καλό τρόπο να διαφωνεί χωρίς να ανεβάζει τους τόνους και πολύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κραταει παντα τις ισορροπιες με εναν φοβερο τροπο(που πρεπει να μου μαθει:p) :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
είναι σπίρτο! πάντα ετοιμόλογη κ δεν φανφαρολογεί ποτέ, όλες οι απαντήσεις
της είναι λογικές με απερίγραπτη επιχειρηματολογία...
μπράβο!:thumbup::thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Στην αρχή την μπέρδευα με τον Μοναχό λόγω αβατάρ:redface::redface::P(σόρρυ...) μετά διαβάζοντας κάποιες απαντήσεις της ειδικά σε θέματα σχέσεων και κοινωνικά καταλάβα πως είναι ενα εύστροφο άτομο με μεστό λόγο και σε συνδυασμό με το πάθος της για τα ταξίδια είμαι σίγουρη πως θα μπορούσα να την κάνω παρέα κι εκτός νετ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είναι από τα άτομα που πάντα θα διαβάσω τα post της, έχει πολύ ωραίες και συγκροτημένες απόψεις και μου βγάζει ότι είναι καλός άνθρωπος πάνω απ'όλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
στο τσακιρ κέφι, με ωραίες ιδέες κ πολύ πιθανόν ανοιχτομυαλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Τρελούτσικη! Μες την καλή χαρά πάντα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τρελλλόοοο αγόρι!!! Y loco!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είναι το λογικίνη μου.... (έχουμε ξεχάσει και τις λιλίτσες τώρα που το σκέφτομαι :P) Υπέροχη κοπέλα με φοβερή λογική... Με βοήθησε πάρα πολύ σε μια περίεργη φάση ζωής! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πολυ συμπαθητικη, και +1 για τα τσιπουραδικα που παει καθε βραδυ!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμπαθέστατη με καταπλκτικο νικ - μου θυμίζει το γιο-γιο :clapup: :clapup: :redface:

Αλλά και προσγειωμένο άτομο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top