Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,284 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 187 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σημερινοί άντρες και προσωπική φροντίδα

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 06:35, 24-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Πόσα κάνουμε, πέρα από τις αποτριχώσεις;
Αναλόγως τη γυναίκα. Άλλες ξανθαίνουν τρίχες, άλλες βάζουν μάσκες διαφόρων ειδών, άλλες βάφουν μαλλιά και/ή φρύδια, σίγουρα υπάρχουν και διάφορα άλλα που δε μου ρχονται τώρα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 08:32, 24-11-10:

Μα ο κόσμος με την υπερβολή διασκεδάζει και ερωτεύεται!!!
Αν πιεις μια γουλιά αλκοολ έκανες μαλακία, αν πιεις ένα ποτήρι πιθανόν να διασκεδάσεις
Αν βγεις μέχρι τις 10, έχασες μερικές ώρες ύπνο, αν βγεις μέχρι τις 5 διασκέδασες
θες να σου πω ποσοι εχουν πεθανει σκοτωθει ή καταστρεψει τη ζωη τους ή αρρωστησει απο διαφορες τετοιες υπερβολες?

το να χρειαζεται καποιος το αλκοολ για να χαλαρωσει διασκεδασει και να φτιαχτει με τη κοπελα του,,μαλλον ψυχολογικα εχει καποια προβληματα,,ειναι λυπηρο.(το αλκοολ ανοιγει τη συμπεριφορα σε πιο δειλους και μαζεμενους ανθωπους που το χρειαζονται πχ,αλλα ριχνει την επιδοση μετα,ειναι αποδεδειγμενο)

αλλα ετσι εχουμε μαθει ως κοινωνια,,να ζουμε μεσα απο εξαρτησεις ουσιων..
να μην μπορουμε να χαρουμε χωρις αυτες..τσιγαρο,αλκοολ,ναρκωτικα,καφεινη,αντικαταθλιπτικα..
πρεζα παντου..

και αυτα τα λεω εγω,που ειμαι υπερβολικος στις αντιδρασεις μου πολλες φορες..ενω αντιθετα εσυ παναγιωτη πχ φαινεσαι πιο λογικα συγκρατημενος..

τι να πω..ο καθενας θεωρει σπουδαιο αυτο που θελει να γινει ή να φτασει..

δεν εχω μεθυσει ποτέ ουτε ζαλιστει απο ποτο πχ..γιατι τετοιος που ειμαι,,δεν ηταν πολυ ασφαλες για τους γυρω..
3
Παράθεση

LongTom

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O LongTom έγραψε: στις 09:06, 24-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μα ο κόσμος με την υπερβολή διασκεδάζει και ερωτεύεται!!!
Αν πιεις μια γουλιά αλκοολ έκανες μαλακία, αν πιεις ένα ποτήρι πιθανόν να διασκεδάσεις
Αν βγεις μέχρι τις 10, έχασες μερικές ώρες ύπνο, αν βγεις μέχρι τις 5 διασκέδασες
Αν κάνεις 5λεπτό σεξ με την κοπέλα σου, να χωρίσεις. Αν κάνετε σεξ με τις ώρες, είστε ερωτευμένοι

Η αποφυγή της υπερβολής, είναι υπερβολική
Προσωπικά πιστεύω στο παν μέτρον άριστον.

Όλα πρέπει να γίνονται με ρέγουλα που λέγαν και οι παλιοί.

Η υπερβολή πάντα ήταν κάτι που μόνο κακό προκαλεί,από τα ακραία/υπερβολικά αισθήματα στις υπερβολικές καταστάσεις.
Παράθεση

DRIFTER

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O DRIFTER έγραψε: στις 09:07, 24-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
θες να σου πω ποσοι εχουν πεθανει σκοτωθει ή καταστρεψει τη ζωη τους ή αρρωστησει απο διαφορες τετοιες υπερβολες?
πόσοι?
1
1
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε: στις 09:23, 24-11-10:

το να χρειαζεται καποιος το αλκοολ για να χαλαρωσει διασκεδασει και να φτιαχτει με τη κοπελα του,,μαλλον ψυχολογικα εχει καποια προβληματα,,ειναι λυπηρο.(το αλκοολ ανοιγει τη συμπεριφορα σε πιο δειλους και μαζεμενους ανθωπους που το χρειαζονται πχ,αλλα ριχνει την επιδοση μετα,ειναι αποδεδειγμενο)

αλλα ετσι εχουμε μαθει ως κοινωνια,,να ζουμε μεσα απο εξαρτησεις ουσιων..
να μην μπορουμε να χαρουμε χωρις αυτες..τσιγαρο,αλκοολ,ναρκωτικα,καφεινη,αντικαταθλιπτικα..
πρεζα παντου..

και αυτα τα λεω εγω,που ειμαι υπερβολικος στις αντιδρασεις μου πολλες φορες..ενω αντιθετα εσυ παναγιωτη πχ φαινεσαι πιο λογικα συγκρατημενος..

τι να πω..ο καθενας θεωρει σπουδαιο αυτο που θελει να γινει ή να φτασει..

δεν εχω μεθυσει ποτέ ουτε ζαλιστει απο ποτο πχ..γιατι τετοιος που ειμαι,,δεν ηταν πολυ ασφαλες για τους γυρω..
Αμαν αυτες οι γενικευσεις προφανως εννωει οτι στην υπερβολη καμια φορα κρυβεται η διαφορα Αγγελε αφου καταλαβαινεις γιατι κανεις οτι δεν να ξερα?
1
1
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:16, 24-11-10:

Ξέρεις πόσοι άνθρωποι δεν είναι ζωντανοί γύρω μας;
Η ζωή και ο θανάτος είναι οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος. Αν φοβάσαι την μια όψη, φοβάσαι γενικά το νόμισμα, φοβάσαι και την ζωή.
1
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 12:49, 24-11-10:

ξεφυγαμεεεεεεεε νομιζω, χαχαχα ρε σεις για ενα μπανιο κανουμε συζητηση τωρα??? ελεοςςς
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:54, 24-11-10:

Η ζωή και ο θανάτος είναι οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος. Αν φοβάσαι την μια όψη, φοβάσαι γενικά το νόμισμα, φοβάσαι και την ζωή.
αν πας σε νοσοκομεια θα δεις πολλα νεαρα παιδια που ζουσαν στα ακρα ,και τωρα ζουνε ΧΩΡΙΣ ακρα
3
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 13:33, 24-11-10:

αν πας σε νοσοκομεια θα δεις πολλα νεαρα παιδια που ζουσαν στα ακρα ,και τωρα ζουνε ΧΩΡΙΣ ακρα
Αν πας στα νοσοκομεία θα δεις ανθρώπους χωρίς άκρα επειδή μπορεί απλώς να ήταν τη λάθος στιγμή στο λάθος μέρος. Αυτό σημαίνει ότι θα έπρεπε να κλειστούμε σπίτι μας (σε περίπτωση που μας χτυπήσει κεραυνός ή μας επιτεθούν εξωγήινοι) και να φοβόμαστε να κάνουμε κάτι που ξεφεύγει από το μέτριο και το "φυσιολογικό". Όπως λέει και ένα μότο

"οι φανατικοί υγιεινιστές θα νιώσουν πολύ ηλίθιοι όταν θα βρίσκονται σε ένα κρεβάτι νοσοκομείου και πεθάνουν από τίποτα"
8
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 14:08, 24-11-10:

Αν πας στα νοσοκομεία θα δεις ανθρώπους χωρίς άκρα επειδή μπορεί απλώς να ήταν τη λάθος στιγμή στο λάθος μέρος. Αυτό σημαίνει ότι θα έπρεπε να κλειστούμε σπίτι μας (σε περίπτωση που μας χτυπήσει κεραυνός ή μας επιτεθούν εξωγήινοι) και να φοβόμαστε να κάνουμε κάτι που ξεφεύγει από το μέτριο και το "φυσιολογικό". Όπως λέει και ένα μότο
οι λαθος στιγμες ερχονται τυχαια στο μεγαλυτερο ποσοστο στους νεους μεχρι 25,,
γιατι αυτοι σκοτωνονται συνεχεια ή μενουν αναπηροι κανοντας ρεκορ σε ποσοστα..,,

δεν ειπα να κλειστουμε σπιτι,αλλα να προσεχουμε οπου βρισκομαστε..
ποτέ δεν μπορει να αποκλειστει να εισαι αψογος εσυ,,και να σε πατησει πχ στο δρομο ενας τρελος..
απλα προσεχουμε για να μειωνουμε τις πιθανοτητες..

και στην εφηβεια εχω παθει τετοιες -επικινδυνες-γκαφες τουμπες σαβουρδες κλπ.που θεωρω οτι ειμαι τυχερος που δεν εχω παθει καμια ζημια..
αλλα ειμαι Άγγελος και εχω μεσο με τα επουρανια..
οι υπολοιποι τι θα κανουν?8)
1
Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε: στις 20:03, 30-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από colex
θα βαλω οταν θα παω στην δουλεια μου γιατι παιζει ρολο καποιο Α ρολο η εξωτερικη εμφανιση σε αλλες στιγμες της ημερας το αποφευγω.
Επειδη κουρευω και τα γενια και δεν τα ξυριζω κανει το πραγμα ακομα πιο δυσκολο.
Εχω δει σε καποια ζευγαρακια η κοπελα να ριξει το βλεμα τις πανω μου και μετα να πει κατι στο αγορι της και να με κοιταξει κατι τετοια. και στην δουλεια με ρωτησε μια φιλη μου αν βαζω κατι στο προσωπο μου και της ειπα "πολλαααα" και μου ειπε φαινεται τοσο τελειο και διακριτικο.
Κατι πιο extream δεν μου ετυχε να με σχολιασουν χειροτερα αν και νιωθω μεγαλη αμηχανια αν μπω σε μμμ μην ακουσω τπτ αλλα δεν εχει γινει ως σημερα ποτε.
αυτα Michelle!
πιστευεις οτι εχει μεγαλη διαφορα απο το να χρησιμοποιεις αυτα τα προιντα απο το φυσικο σου δερμα???παντως πολλες φορες αυτα τα προιντα δεν κανουν και πολλα πραγματα και απλα δημιουργουμε εμεις την πλανη οτι μας δειχνουν καλυτερους..
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 11:40, 01-12-10:

παντως και εγω τα κουρευω με μηχανη τα γενια και δεν τα ξυριζω..

και για μερικες μερες εχω ενα προσωπικο γυαλοχαρτο στη μουρη μου..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια