Friends vs Παρά Πέντε

Friends vs Παρά Πέντε

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 105)
  • Friends

    Ψήφοι: 75 71.4%
  • Παρά Πέντε

    Ψήφοι: 30 28.6%

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
'Ελεος, τι σου άρεσαν δέκα υστερικοί νεοέλληνες μονίμως θυμωμένοι με τα πάντα ; Η απόλυτη παρακμή.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τα φιλαράκια όσες φορές κι αν κάθισα να το δω, δεν μπόρεσα ποτέ να γελάσω με κάτι από αυτά που λέγανε. Φυσικά δεν μπορώ να κρίνω αν ήταν ή όχι καλό σίριαλ. Απλώς δεν με αγγίζει το χιούμορ του. Κάτι ανάλογο συμβαίνει και με την μητέρα μου η οποία δεν καταλαβαίνει πώς κάθομαι και βλέπω για άλλη μια φορά τους δυο ξένους. Εγώ όμως δεν χορταίνω με τις ατάκες της Ντένης Μαρκορά... Όσον αφορά στο παρά πέντε, στην αρχή δεν το έβλεπα καθόλου. Μου ήταν αδιάφορο. Προς το τέλος, όταν άρχισε να αποκτά και λίγο σασπένς, έφθασα στο σημείο να μαζευόμαστε σε σπίτι να δούμε το επεισόδιο και αν τελικά θα τους σκοτώσουν ή όχι. Αν και αφελές σε πολλές περιπτώσεις, είχε κάποιες απίστευτες σκηνές. Ιδίως αυτή στην παραλία της Μυκόνου... Γενικά πάντως, αυτό που παρατηρώ στις ελληνικές σειρές, είναι ότι ξεκινάνε καλά (τουλάχιστον αυτές που μου αρέσουν), μετά επειδή συνήθως δεν είχαν προβλέψει τα επεισόδια από την αρχή, κάνουν μια κοιλιά και στο τέλος καταλήγουν να είναι πάλι ενδιαφέρουσες. Χαρακτηριστικό παράδειγμα τα εγκλήματα. Στην αρχή έχουν πολύ καλή δράση, στον δεύτερο χρόνο γίνεται ένα τυπικό σίριαλ και στο τέλος καταλήγει καλά αν και έντονα συγκινησιακά φορτισμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα φιλαράκια όσες φορές κι αν κάθισα να το δω, δεν μπόρεσα ποτέ να γελάσω με κάτι από αυτά που λέγανε.
και εγω ακριβως το ιδιο.
γιναμε τοσο αμερικανοι στην αντιληψη του χιουμορ μας οι Ελληνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δαγκωτο ''Παρα Πεντε''!!!!Αγαπημενη ηρωιδα : η Νταλια φυσικα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δαγκωτο ''Παρα Πεντε''!!!!Αγαπημενη ηρωιδα : η Νταλια φυσικα!!!!!!

Συμφωνώ στο δαγκωτό! Αγαπημένη ηρωίδα πρώτα η Ζουμπουλία (που ήταν πιο πραγματική) και μετά η Ντάλια!
Κορυφαίο της Ντάλιας ήταν όταν κάποιος από την παρέα έτρωγε ψάρι, η Ντάλια τον ρωτάει τι τρως και εκείνος λέει φαγκρί. Η Ντάλια το κοιτάζει , κάνει ένα μορφασμό δυσαρέσκειας και λέει δεν μ΄αρέσει έχει σε ΦΑΜΠΕΖ Ή σε ΦΑΜΩΒ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
50-50 ....μιλαμε για τερας κωμωδιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
φυσικα και το ΠΑΡΑ 5 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Σίγουρα FRIENDS.:clapup: Έχω δει και τους 10 κύκλους πολλέεες φορές και γελάω πάντα:D Έβλεπα και ΠΑΡΑ 5 αλλά τα φιλαράκια είναι αξεπέραστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγώ όμως δεν χορταίνω με τις ατάκες της Ντένης Μαρκορά...
''Tης κομμουνιστριας μου ο χαλβας ,δυο φορες χαλβας μου''
''Τραβα στη κουζινα σου μωρη ...μην καψεις τη σαλατα''
Κορυφαιες;;;;;;;;;;;;;;;;; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Πάρα 5 φυσικά!!! Τέλεια σειρά και πολύ...πολύ κωμική!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Friends!!!! η καλυτερη σειρα που υπαρχει!!! μπορω να την βλεπω συνεχεια και συνεχεια!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πάρα 5 φυσικά!!! Τέλεια σειρά και πολύ...πολύ κωμική!:clapup:
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιι καλυτερη φυσιογνωμια η ΝΤΑΛΙΑ φυσικααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top