Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,423 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 404 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μοτοσικλέτα Vs Αυτοκίνητο και αυτοκινητιστικά δυστυχήματα

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 14:32, 30-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Γιατί οι μοτοσικλετιστές νομίζουν πως τους ανήκει ο δρόμος;

-----

Και φυσικά, να προσθέσω εγώ, ότι τέτοιο πράγμα δεν συναντάται πουθενά στην Ευρώπη. Τα περισσότερα μηχανάκια δεν σε προσπερνάνε καν στον δρόμο.
Να προσθέσω ακόμα: Ποτέ, μα ποτέ δεν πηγαίνουν σε μονόδρομο σωστά, άνοδος ο δρόμος; Κάθοδος αυτοί. Κάθοδος ο δρόμος; Άνοδος αυτοί.
Καμιά φορά βέβαια 1 τοις χιλίοις πάει και κάποιος σωστά, αλλά μάλλον έχασε το δρόμο ...
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 10:00, 03-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Να προσθέσω ακόμα: Ποτέ, μα ποτέ δεν πηγαίνουν σε μονόδρομο σωστά, άνοδος ο δρόμος; Κάθοδος αυτοί. Κάθοδος ο δρόμος; Άνοδος αυτοί.
Καμιά φορά βέβαια 1 τοις χιλίοις πάει και κάποιος σωστά, αλλά μάλλον έχασε το δρόμο ...

Τι ακριβώς εννοείς "σωστά"; Δεν σε καταλαβαίνω! Μα... δεν υπάρχουν ούτε σήματα, ούτε κανόνες για τα μηχανάκια. Ο δρόμος τους ανήκει ολοκληρωτικά και νομίζω πως με αυτό που είπες τώρα μόλις τους πρόσβαλες... Αναίτια και αδικαιολόγητα...

Ν' αγιάσει το πληκτρολόγιο αυτού που έγραψε το συγκεκριμένο άρθρο. Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα... Προσωπικά, αν είχα το δικαίωμα θα καταργούσα εντελώς τα μηχανάκια και τις μηχανές. Τα κακά που προκαλούν στους ανθρώπους είναι μακράν περισσότερα από τα καλά...
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια