Παραμύθι με κούκλες

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ο αντρας μου εχει ολα τα επεισοδια της φρουτοπιας τα χει κατεβασει απο το ιντερνετ...και καθεται και τα βλεπει με ευλαβια..σαν μωρο:P :P :P
και μενα μου αρεζαν αυτα τα παραμυθια οταν ημουν παιδι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απίστευτο κάθε μέρα στην ετ1 έχει το κάπου κάπως κάποτε μέχρι τις 8μιση, έπαθα πλάκα, όποιος ένδιαφέρετε εγώ την έκανα την ενημέρωση μου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Απίστευτο κάθε μέρα στην ετ1 έχει το κάπου κάπως κάποτε μέχρι τις 8μιση, έπαθα πλάκα, όποιος ένδιαφέρετε εγώ την έκανα την ενημέρωση μου:clapup:

Μεχρι τις 8/μιση τι?
8.30 το βραδυ ή 8.30 το πρωι?
Και τι ωρα ξεκιναει?

Σκυρο το βρηκα...
8 με 8.30 το πρωι το εχει...οποτε τον Πουλοπουλο!:P
Φτου ρε γμτ!!!!!!:mad::beating: :rant: :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αχ τι μου θυμησες μανια μου...
τελειο ηταν
υπαρχει ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αχ τι μου θυμησες μανια μου...
τελειο ηταν
υπαρχει ακομα?

Το κάπου κάπος κάποτε; καλέ αυτό δεν είπα; πέζει το πρωι απο τις 8 μέχρι τις 8:30 κάθε μέρα, απο δευτέρα μέχρι παρασκευή, σαββάτα δεν ξέρω κοιμαμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το κάπου κάπος κάποτε; καλέ αυτό δεν είπα; πέζει το πρωι απο τις 8 μέχρι τις 8:30 κάθε μέρα, απο δευτέρα μέχρι παρασκευή, σαββάτα δεν ξέρω κοιμαμε:D

δεν το ειδα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φα διεση ο Φιογκος κι ο Ρουχλας ειναι Λα
ο Σεβαστιανος διηγειται στη γραμμη του Σι
και στο Μι τραγουδαει παραμυθια η Μελια
και στο Μι τραγουδαει παραμυθια η Μελια
και στο Μι τραγουδαει παραμυθια η Μελιααααα


Αν θέλετε να το ξαναδήτε παίζει στις 8μιση το πρωί το πρώτο επισόδειο ήταν σήμερα:clapup: :clapup:

ΕΤ1 κάθε μέρα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top