Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,835 μέλη και 2,473,094 μηνύματα σε 78,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 522 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλεμμένα όνειρα

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε: στις 00:58, 18-02-12:

Μου αρεσει πολυ η νεα σειρα του mega "κλεμμενα ονειρα". Θα αρχισω να την παρακολουθω τακτικα. Ειμαι φαν. Εχει πολυ ωραιο και ενδιαφερον στορι, χαρακτηρες με ενδιαφερον, με σκοτεινα μυστικα που ξετυλιγονται σιγα σιγα, με σκοτεινο παρελθον, με στοιχεια του χαρακτηρα τους που αποκαλυπτονται σταδιακα και σε εκπλησσουν. Ηρωες δηλαδη που δεν ειναι μονοδιαστατοι και επιφανειακοι, που εχουν βαθος, αλλα και που δεν ειναι εξωπραγματικοι. Αντιθετα μοιαζουν πολυ αληθινοι. Οι ερμηνειες ειναι πολυ καλες. Το σεναριο πολυ καλο και μπραβο στην Αννα Ανδριανου την οποια δεν ειχα σε εκτιμηση για τα σεναρια της. Επισης πολυ καλη σκηνοθεσια. Ειναι μια σειρα που εχει αυτο που θελουμε και πρεπει να εχει καθε σειρα : αγωνια για το επομενο επεισοδιο. Η πλοκη εχει ενδιαφερον. Ειναι μια νεανικη κατα βαση σειρα, που ομως μπορουν να τη δουν και μεγαλυτεροι, και παιδια και γενικα ολες οι ηλικιες. Αυτοι που λενε αρνητικα σχολια για τη σειρα, ισως εχουν δει μονο ενα-δυο επεισοδια και εμειναν στην πρωτη εντυπωση. Κι εγω ειχα δει ενα-δυο επεισοδια και μου φανηκε μετρια. Ομως μετα καθησα και ειδα ενα ολοκληρο επεισοδιο και καταλαβα οτι προκειται για μια πολυ καλη σειρα. Προσεξα και λεπτομερειες που ισως καποιοι να μην τις προσεχουν. Στο σεναριο κυριως. Προσεχω καποιες λεπτομερειες στο σεναριο που με κανουν να θελω να πω πολλα μπραβο στην Αννα Ανδριανου, αλλα προσεχω και αλλες λεπτομερειες, οπως η εναλλαγη σκηνων, τα βλεμματα των ηθοποιων και αλλα. Αν εχετε χρονο καθηστε και δειτε τη σειρα αυτη και μπορει και εσεις να κολλησετε. Μπραβο σε ολους τους συντελεστες. Μαθαινω οτι παει καλα και απο νουμερα τηλεθεασης. Ειδα στο "tv24" οτι εκανε 40αρι. Το αξιζει. Ειναι η νεα σειρα mou.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

смертной пилюле

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο смертной пилюле αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O смертной пилюле έγραψε: στις 01:54, 18-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από anisixos
Μου αρεσει πολυ η νεα σειρα του mega "κλεμμενα ονειρα".

κι εμένα. (so very not)

Μου φαίνεται πάντως, ότι είναι κλαμμένα,
για να μην βάλω και σίγμα.

(αλλά τι περιμένεις από κακοπληρωμένους
ηθοποιούς. )

bravo, very very epikerus.

2
1
Παράθεση

pit14

Δραστήριο Μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

O pit14 έγραψε: στις 15:29, 13-05-12:

χαχαχαχαχα...κι εμενα μ'αρεσουν πολυ...καθε βραδυ τα βλεπω στο web tv επειδη δεν μπορω το απογευμα...εχει παντως καποιες χαζες σκηνες που δε μ'αρεσουν και τις θεωρω ανοητες...πχ πως ηταν η ζωη της μαντως στη φαρμα...πως η σαννυ θα τα φτιαξει με το σιμον...η οικογενεια του σιμον...χαχαχαχα οτι να ναι!!!γενικοτερα παντς ειναι πολλη καλη δεδομενης και της οικονομικης κρισης!!!
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε: στις 18:05, 25-02-14:

Εγώ δεν το έβλεπα αλλά άκουγα από εκπομπές με καλεσμένους τους ηθοποιούς πάνω κάτω τι γίνονταν...
Μόλις άρχισα να το βλέπω πέθανε η Φαίη
Τώρα πάλι το έχω σταματήσει.Το παρακολουθεί κανένας να μου πει το story σε λίγες γραμμές ;[είδα την Βίκυ τραγουδίστρια, τον Σταύρο με φροντιστήριο δικό του και μια κοπελίτσα που μπήκε στην θέση της Φαίης και ένας ''κακός'' που έρχεται απο μακριά να πάρει εκδίκηση ή κάτι τέτοιο[ Μπουγιούρης]]
Τι άλλο έχω χάσει;
Αξίζει να το ξαναδώ;
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 19:39, 25-02-14:

Βρε είναι πολλά να σου γράψουμε, αρχικά θα πρέπει να γράφουμε πέντε ώρες, και θα μπερδευτείς κιόλας.
Ο Μπουγιούρης είναι ο Μαλτέζος που έχει κάνει ολική πλαστική, ο πρώην άντρας της Βαλάτου και πρώην γκόμενος της Βίκυς.
Στον προηγούμενο κύκλο ο Μαλτέζος, σκηνοθέτησε τον θάνατό του, έμεινε ένα χρόνο εκτός Ελλάδας, έκανε ολική πλαστική, και ξαναγύρισε ως Μπουγιούρης για να τους εκδικηθεί όλους.
Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε: στις 20:24, 25-02-14:

Την έχουν χαλάσει την σειρά κατά την γνώμη μου,πιστεύω θα έπρεπε να σταματήσει στον 2ο κύκλο και να μην κάνουν 3ο,ή αν έμενε η Φαίη θα ήταν καλύτερη η σειρά.
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tickle έγραψε: στις 21:15, 25-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Βρε είναι πολλά να σου γράψουμε, αρχικά θα πρέπει να γράφουμε πέντε ώρες, και θα μπερδευτείς κιόλας.
Ο Μπουγιούρης είναι ο Μαλτέζος που έχει κάνει ολική πλαστική, ο πρώην άντρας της Βαλάτου και πρώην γκόμενος της Βίκυς.
Στον προηγούμενο κύκλο ο Μαλτέζος, σκηνοθέτησε τον θάνατό του, έμεινε ένα χρόνο εκτός Ελλάδας, έκανε ολική πλαστική, και ξαναγύρισε ως Μπουγιούρης για να τους εκδικηθεί όλους.

O Μπουγιούρης είναι ο Μαλτέζος;;
Ποιόν προηγούμενο κύκλο; Αφού[αν θυμάμαι καλά] πριν πεθάνει η Φαίη [τώρα πρόσφατα δηλαδή..] ήταν ζωντανός. Το έκανε να μην τον πιάσει εκείνος ο αστυνομικός, παππούς των κοριτσιών; Α έχω καταλάβει και με τον Γιάννη που ήταν παράλυτος και γύρισε και παντρεύτηκε τελικά και την φίλη της Φαίης που γέννησε .Αυτά θυμάμαι πόσα ακόμα έγιναν σε λίγα επεισόδια;
Α είχα δει τελευταία και τον Αρη που ήταν στο νοσοκομείο με την αδερφή του για την μεταμόσχευση.. μετά τι έγινε;;
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,274 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 00:31, 26-02-14:

Gilda εγώ όταν έμαθα αυτό που είπες πέθανα στα γέλια

Φέιλ το σενάριο
1
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 11:18, 26-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tickle

O Μπουγιούρης είναι ο Μαλτέζος;;
Ποιόν προηγούμενο κύκλο; Αφού[αν θυμάμαι καλά] πριν πεθάνει η Φαίη [τώρα πρόσφατα δηλαδή..] ήταν ζωντανός. Το έκανε να μην τον πιάσει εκείνος ο αστυνομικός, παππούς των κοριτσιών; Α έχω καταλάβει και με τον Γιάννη που ήταν παράλυτος και γύρισε και παντρεύτηκε τελικά και την φίλη της Φαίης που γέννησε .Αυτά θυμάμαι πόσα ακόμα έγιναν σε λίγα επεισόδια;
Α είχα δει τελευταία και τον Αρη που ήταν στο νοσοκομείο με την αδερφή του για την μεταμόσχευση.. μετά τι έγινε;;
Σόρρυ, νόμιζα ότι δεν είχες δει τον περασμένο κύκλο. Τώρα ξαναδιάβασα το μήνυμά σου.
Ο Μαλτέζος όντως το έκανε για να μην τον πιάσει εκείνος ο αστυνομικός (ο αστυνόμος Μακρής), ο παππούς των κοριτσιών.
Ο Γιάννης ήταν παράλυτος, τελικά γύρισε πίσω μετά από επιτυχημένη επέμβαση και παντρεύτηκε την κοπελίτσα. Έφυγαν μαζί, να ζήσουν στην Αμερική (άρα έφυγαν από τη σειρά).
Ο Άρης εκανε την μεταμόσχευση με την αδελφή του, στην αρχή ο Άρης είχε κάποιες σοβαρές επιπλοκές, ομως τελικά όλα πήγαν καλά. Τώρα η αδεφλή του η Χρύσα, πάει να τα φτιάξει με το γιατρό της, όμως αυτός είναι παντρεμένος με την νέα καθηγήτρια του κολλεγίου.

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Gilda εγώ όταν έμαθα αυτό που είπες πέθανα στα γέλια

Φέιλ το σενάριο
Ναι γιατί πέρα από το ότι έκανε ολική πλαστική και άλλαξε τελείως το πρόσωπό του, κατάφερε ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΛΩΣΕΙ!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 26-02-14 στις 16:57. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,274 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:40, 26-02-14:

Ναι γιατί πέρα από το ότι έκανε ολική πλαστική και άλλαξε τελείως το πρόσωπό του, κατάφερε ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΛΩΣΕΙ!!!!!
Φυσικά! Και να αλλάξει την φωνή του
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 11:51, 26-02-14:

Καλά, πες ότι πείραξε τις χορδές του, πως κατάφερε να ψηλώσει????
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:54, 26-02-14:

Καλά, πες ότι πείραξε τις χορδές του, πως κατάφερε να ψηλώσει????
Τον ταίζανε καλά τι να σε πω
Ξέρω γω να έκανε εκείνο που λένε βάζουν κάτι στα γόνατα για να ψηλώσεις;
Μπάζει η ιστορία πλέον έχει γίνει βλακεία
1
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tickle έγραψε: στις 16:54, 26-02-14:

Thanks Gilda!
Eχτες έκατσα και το είδα ..δεν μ'άρεσε!
Ο Σταύρος έχει γίνει πολύ ''σκληρός'' και τον είχα συνηθίσει πιο "γλυκό''.Εκεί στην σχολή έχουν και έναν υποδιευθυντή που έπαιζε και στο Steps και όποτε τον βλέπω με τον Σταύρο νομίζω ότι θα πούνε κάτι για χορογραφίες..

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Τον ταίζανε καλά τι να σε πω
Ξέρω γω να έκανε εκείνο που λένε βάζουν κάτι στα γόνατα για να ψηλώσεις;
Μπάζει η ιστορία πλέον έχει γίνει βλακεία
Μπορεί η Ελβετία να έχει άλλο κλίμα και να ψηλώνει τους ανθρώπους ,who knows
Τεσπα, αλλά πέρα απο το εμφανισιακό έφτιαξε κι έναν ολόκληρο μύθο για τις επιχειρήσεις που έχει εκεί με άλλο όνομα...

Τελικά καλά έκανα που δεν το έβλεπα τόσο καιρό..Αν γίνει κάτι σημαντικό,αρχίσει καμιά ενδιαφέρουσα ίντριγκα, μπορεί να ξαναρχίσω!
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 00:31, 27-02-14:

Βασικά όσο προχωράνε τα επεισόδια αντί να γίνεται πιο ενδιαφέρον γίνεται πιο βαρετό.
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 01:03, 27-02-14:

Προσωπικά έβλεπα την σειρά όταν ήμουν β' λυκείου. Μου άρεσε αλλά και να μην έβλεπα κάποια επεισόδια δε με ένοιαζε. Ε στην γ' είτε δεν πολυπρολάβαινα είτε είχα φροντιστήριο είτε απλά βαριόμουν και το άφησα.

Εμεινα όταν διάβασα εδώ ότι η Φαίη πεθανε! *.* λοοολ και έλεος με την πλαστική που διάβασα! Πάλι καλά δηλαδή που σταμάτησα την σειρά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    evili

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πιστεύετε στα όνειρα; - Από cynical
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-03-15 στις 14:54.
    • Όνειρα και πραγματικότητα - Από Mάιρα
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φιλοσοφία και Ιστορία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-02-15 στις 19:17.
    • Πιστεύετε στα όνειρα; - Από maria100000
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-11 στις 18:55.
    • Ερωτικά όνειρα - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-05-11 στις 20:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα