Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,825 μέλη και 2,472,519 μηνύματα σε 78,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 430 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πέθανε ο Heath Ledger

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 19:52, 23-01-08:

Ο καταπληκτικός Αυστραλός ηθοποιός πέθανε χθες σε ηλικία 28 ετών από υπερβολική δόση (υπάρχει η περίπτωση να αυτοκτόνησε). Έχω στενοχωρηθεί πολύ, ήταν νέος και ταλαντούχος.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 19:58, 23-01-08:

Πρέπει να κάνεις πλάκα
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 20:03, 23-01-08:

Δυστυχώς όχι.
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 20:16, 23-01-08:

Εντάξει, το διάβασα κι εγώ πριν λίγο. Υπερβολική χρήση, τι να κάνουμ.
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 692 μηνύματα.

H Molka έγραψε: στις 20:16, 23-01-08:

Γαμώτεν

Έχει και ένα πιτσιρικάκι αν δεν κάνω λάθος.
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 20:17, 23-01-08:

Είχε θα εννοείς.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 20:39, 23-01-08:

sorry κλας αλλά που είχε παιξει βρε παιδια?
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 20:40, 23-01-08:

επιστροφή στο Brokeback mountain
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 20:40, 23-01-08:

Στο μπροκμπακ μαουντεν ηταν το ενα γκομινακι (το αρρενωποτερο).
Το διαβασα χθες που το γραψε το γιδι και πολυ κριμα..Ειχε κι ενα παιδι μ'αυτην που επαιζε τη τζεν στο ντοσονς κρικ :X
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 20:42, 23-01-08:

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 20:58, 23-01-08:

... Κρίμα!
Παράθεση

eftychia

Νεοφερμένος

H eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H eftychia έγραψε: στις 21:40, 23-01-08:

Οντως κριμα, ειδικοτερα τωρα που σε λιγο θα προβληθει η νεα του ταινια The Dark Knight που σιγουρα θα ειναι ολα τα λεφτα (πλακα πλακα η καλυτερη διαφημιση για την ταινια). Επισης αλλη μια ταινια που θα βγει σε λιγο καιρο κι οσοι την ειδαν ειπαν πολυ καλα λογια ειναι το Im not there που αφορα τη ζωη του Ντιλαν (σ αυτο που ειναι προτεινομενη η Μπλανσετ για β γυναικειου).
Παράθεση

Manos_Hellas (Μάνος)

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Manos_Hellas έγραψε: στις 23:12, 23-01-08:

Συγγνώμη που θα πάω κόντρα στο ρεύμα και θα σας νευριάσω, αλλά αν πέθανε από υπερβολική δόση, τότε μπορεί να πάει στα τσακίδια. Δεν πέθανε από κάποια αρρώστια, ούτε από ατύχημα. Και βέβαια κανείς δεν του έδωσε ναρκωτικά με το ζόρι. Και μην ακούσω ότι οι ναρκωμανείς είναι άρρωστοι και τέτοιες τρίχες ε; Οι καλλιτέχνες είναι πρότυπα για πολύ κόσμο και ειδικά για άτομα νεαρής ηλικίας. Τι παράδειγμα δίνουν; Τεσπα. Πολύ σας φόρτωσα.
5
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 23:13, 23-01-08:

Για το παιδάκι του όμως είναι κρίμα.
Παράθεση

Manos_Hellas (Μάνος)

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Manos_Hellas έγραψε: στις 23:27, 23-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Για το παιδάκι του όμως είναι κρίμα.
Δεν διαφωνώ καθόλου. Σ΄αυτές τις περιπτώσεις πάντα κάποιος άλλος την πληρώνει. Καλά θα έκανε όμως πρώτος από όλους να το σκεφτόταν αυτός το παιδάκι του και όχι τώρα εμεις...
2
Παράθεση

Poniro Ksotikouli (Allstar)

Δραστήριο Μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 157 μηνύματα.

O Poniro Ksotikouli έγραψε: στις 23:42, 23-01-08:

Από δόση (υπερβολική ή όχι) υπνωτικών με διάφορες παρενέργειες πέθανε ρε παιδιά, και είχε προβλήματα ύπνου. Ηρεμήστε, δεν είναι ανάγκη να ρίχνεται λάσπη στον τάφο του ανθρώπου χωρίς λόγο.
2
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 00:57, 25-01-08:

Όσον αφορά την οικογένειά του, έχει μια κόρη με τη Michelle Williams [Dawsons' Creek] σχεδόν 2 1/2 ετών.
Έχει εμφανιστεί στις ταινίες: Paws, Blackrock, 10 Things I hate about you, Two Hands, The Patriot, Monster's Ball, A Knight's Tale, The Four Feathers, The Order, Ned Kelly, Casanova, Brokeback Mountain, The Grimm Brothers, Lords of Dogtown, Candy, I'm not there, Black Eyed Dog, The Dark Knigh, The Imaginarium of Doctor Pamassus (δεν ολοκλήρωσε τα γυρίσματα λόγω του θανάτου του).

Αλλά να μη ξεχνάμε κι άλλα παιδιά-θαύματα της κινηματογραφικής βιομηχανίας, που χάθηκαν από "υπερβολικές δόσεις", όπως ο εξαιρετικός ηθοποιός Jonathan Brandis http://www.jonathanbrandis.org/ .

Δε νομίζω ότι μπορούμε να αποφασίσουμε εμείς για το αν ήταν σωστός ή λάθος ο θανατός τους, επειδή απλά δε ξέρουμε τα γεγονότα που τους οδήγησαν σε αυτές τις οδούς. Απλά εκείνων ο θάνατος έγινε γνωστός λόγω της δημοσιότητας του ονόματός τους κι απόκτησε ο καθένας μας την ευκαιρία να το παίξει ειδήμων (χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον το γράφω αυτό). Για καθημερινούς ανθρώπους που αυτοκτονούν εμμέσως ή άμεσα, δεν είδα να γίνεται τόσος ντόρος. Δυστυχώς η δημοσιότητα δεν είναι ο άσσος στο μανίκι .... όπως φαίνεται
1
Παράθεση

Number7

Νεοφερμένος

H Number7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Number7 έγραψε: στις 00:26, 31-01-08:

Δεν ξέρω..Πάντως εγώ στενοχωρήθηκα πολύ!!Ήταν απο τους αγαπημένους μου...Ήταν πολύ καλός ηθοποιός!!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:40, 31-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Manos_Hellas
Συγγνώμη που θα πάω κόντρα στο ρεύμα και θα σας νευριάσω, αλλά αν πέθανε από υπερβολική δόση, τότε μπορεί να πάει στα τσακίδια. Δεν πέθανε από κάποια αρρώστια, ούτε από ατύχημα. Και βέβαια κανείς δεν του έδωσε ναρκωτικά με το ζόρι. Και μην ακούσω ότι οι ναρκωμανείς είναι άρρωστοι και τέτοιες τρίχες ε; Οι καλλιτέχνες είναι πρότυπα για πολύ κόσμο και ειδικά για άτομα νεαρής ηλικίας. Τι παράδειγμα δίνουν; Τεσπα. Πολύ σας φόρτωσα.

Πρωτον do not speak ill of the dead.

Δευτερον πραγματικα σου ευχομαι να μην καταλαβεις ποτε τι ηταν αυτο που ειπες και ΚΥΡΙΩΣ να μην το λουστεις.
5
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πέθανε ο ''ταξίαρχος Θεοχάρης'' - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-16 στις 10:30.
    • Πέθανε ο Νίκος Φώσκολος - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-13 στις 00:29.
    • Ένας αλήτης πέθανε... - Από Great Chaos
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-02-12 στις 13:02.
    • Πέθανε ο Μανώλης Ρασούλης - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-03-11 στις 14:40.
    • Πέθανε ο Ronnie James Dio - Από borat
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-10 στις 03:23.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα