Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,820 μέλη και 2,472,071 μηνύματα σε 78,616 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 538 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια θεωρείτε τη χειρότερη πόλη στην Ελλάδα;

xristaras9

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 00:35, 03-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Επισης τι εννοεις ανεση; Γιατι η ανεση σε μια πολη καθοριζεται απο τις παροχες που σου προσφερει. Αντικειμενικα η Λαρισα δεν εχει κατι να ζηλεψει σε παροχες απο Αθηνα/Θεσσαλονικη. Αντε να πει καποιος το αεροδρομιο, αλλα ενταξει ουτε 200,000 κατοικους δεν εχει. Σιγα το πραγμα...
Μέχρι το 1997 είχε και η Λάρισα αεροδρόμιο παρόλο που είναι μόλις 200.000 κάτοικοι.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:46, 03-08-16:

Νομιζω την Πατρα. Δε μου αρεσει ουτε σαν πολη κ οι πατρινοι μου βγαζουν κατι το αρνητικο, ειδικα οι γυναικες. Τωρα αν ειναι καμμια σας απο Πατρα, σορρυ. Οσες εγω τουλ εχω γνωρισει, τις εχω αντιπαθησει (μεγαλωμενες εκει)
1
1
Παράθεση

xristaras9

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 02:14, 03-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Νομιζω την Πατρα. Δε μου αρεσει ουτε σαν πολη κ οι πατρινοι μου βγαζουν κατι το αρνητικο, ειδικα οι γυναικες. Τωρα αν ειναι καμμια σας απο Πατρα, σορρυ. Οσες εγω τουλ εχω γνωρισει, τις εχω αντιπαθησει (μεγαλωμενες εκει)

Κατω απο το αυλάκι είναι τι περιμένεις ( εντάξει ήρεμα μην βαράτε πλάκα κάνω).
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,505 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 12:41, 03-08-16:

Θέματα σαν αυτό μου θυμίζουν ένα παιχνίδι που παίζαμε στο δημοτικό....

2
Παράθεση

Eλένη Σκαριώτου

Νεοφερμένος

H Eλένη Σκαριώτου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Eλένη Σκαριώτου έγραψε: στις 20:40, 03-08-16:

Δεν έχω επισκεφτεί πολλές πόλεις στην Ελλάδα, αλλά κάποια σημεία στην Αθήνα είναι όντως πολύ άσχημα
Παράθεση

Ikarionas

Νεοφερμένος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ikarionas έγραψε: στις 15:49, 04-08-16:

Όλες οι μεγαλουπόλεις σκατά είναι. Όσο πιο επαρχιακά τόσο καλύτερα.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος