Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,920 μηνύματα σε 78,916 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,058 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 17:09, 23-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Devil
Σωστα γιατι ειναι και απο τα σκηνικα που περνάνε απαρατηρητα .... δεν μυριζει κιολας...
Αν έχουν παρθεί προφυλάξεις, δεν είναι δύσκολο να περάσει απαρατήρητο. Σε διαφορετική περιπτώση μπορεί να πλυθεί διακριτικά. Πάντως, και αντιληπτό να γίνει, δεν ωφελεί σε κάτι και δεν είναι και σωστό να αρχίσει να φωνάζει "Α! Με λέρωσες με μερέντα!".
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 18:41, 23-06-17:

Σε διαφορετική περίπτωση, οξεία ουρολοίμωξη.
2
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 02:47, 24-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Αν έχουν παρθεί προφυλάξεις, δεν είναι δύσκολο να περάσει απαρατήρητο. Σε διαφορετική περιπτώση μπορεί να πλυθεί διακριτικά. Πάντως, και αντιληπτό να γίνει, δεν ωφελεί σε κάτι και δεν είναι και σωστό να αρχίσει να φωνάζει "Α! Με λέρωσες με μερέντα!".

ναι εννοείται ότι δεν θα την βρισει κιολας! Δεν λεω αυτό. Απλά οι περιεργες μυρωδιες και ειδικα η συγκεκριμενη είναι δυσκολο να μη γινει αντιληπτη. Το συγκεκριμενο άθλημα μπορει να έχει και τα ατυχήματα του. Δεν τρέχει τιποτα.
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,058 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 16:47, 24-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Devil
ναι εννοείται ότι δεν θα την βρισει κιολας! Δεν λεω αυτό. Απλά οι περιεργες μυρωδιες και ειδικα η συγκεκριμενη είναι δυσκολο να μη γινει αντιληπτη. Το συγκεκριμενο άθλημα μπορει να έχει και τα ατυχήματα του. Δεν τρέχει τιποτα.
Λέω απλά ότι και αντιληπτό να γίνει, δεν χρειάζεται να ειπωθεί. Είναι πιο κόσμια στάση όσο να 'ναι και δεν δημιουργεί και την εντύπωση ότι κατηγορεί/ενοχλήθηκε απ' αυτό. Το ιδανικό, σε κάθε περιπτώση, είναι να γίνεται η κατάλληλη προετοιμασία, ώστε να αποφεύγονται οι δυσάρεστες εκπλήξεις.
2
Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 01:12, 17-06-18:

προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να κάνω σεξ από την.. πίσω πόρτα, όμως δεν λέω ποτέ όχι σε ότι αφορά τις σεξουαλικές εμπειρίες με τον συντροφό μου πχ αν εκείνος μου ζητήσει να κάνουμε κάτι τέτοιο και δώ πως όντως το κατέχει και δεν θα με πονέσει υπερβολικά η οτιδήποτε, τότε θα ήμουν θετική
Παράθεση

Guest 647452

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 647452 έγραψε: στις 04:41, 17-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από lilith's_child
προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να κάνω σεξ από την.. πίσω πόρτα, όμως δεν λέω ποτέ όχι σε ότι αφορά τις σεξουαλικές εμπειρίες με τον συντροφό μου πχ αν εκείνος μου ζητήσει να κάνουμε κάτι τέτοιο και δώ πως όντως το κατέχει και δεν θα με πονέσει υπερβολικά η οτιδήποτε, τότε θα ήμουν θετική
Με λίγα λόγια ο σύντροφός σου δεν πρέπει να γρατζουνάει την όπισθεν....Επίσης ενδιαφέρον....
Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 18:21, 17-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από D3admus
Με λίγα λόγια ο σύντροφός σου δεν πρέπει να γρατζουνάει την όπισθεν....Επίσης ενδιαφέρον....
δεν με πειράζει και αν την γρατζουνάει την όπισθεν, αρκεί να έχει τρόπο, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,516 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 18:34, 17-06-18:

Αν γίνει προσεκτικά και με χρήση λιπαντικού, δεν υπάρχει πόνος.

6
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,373 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 18:45, 17-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αν γίνει προσεκτικά και με χρήση λιπαντικού, δεν υπάρχει πόνος.

Διοτι ως γνωστον,το ερως ειναι θεμα χημειας,το σεξ θεμα φυσικης και ξερεις πολυ καλα τα περι τριβης
5
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 519 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 18:43, 16-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από Arnold30
Εμένα λόγω πάχους δυστυχώς δε με παίζουν τα κορίτσια στην πίσω πόρτα ....

Κανε διαιτα
1
Παράθεση

McManus (Τι ώρα να περάσω;)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 586 μηνύματα.

O McManus έγραψε: στις 13:50, 17-02-19:

Οι εμπειρίες μου έχουν να κάνουν με ταγαροφέρουσες μπουχέσες.

Ομολογώ ότι ήταν πιο δεκτικές από τις αντίστοιχες σλιμ-λάινερς.

Εκπαιδεύτηκα όμως πάνω τους και πλέον κατέχω το αντικείμενο.

Τις ευχαριστώ.

(από κάπου έπρεπε να ξεκινήσω κι εγώ, μην βαράτε)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος