Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,856 μέλη και 2,473,757 μηνύματα σε 78,696 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 169 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα serials στην Ελλάδα copy από το εξωτερικό

jonx

Νεοφερμένος

Ο jonx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O jonx έγραψε: στις 18:14, 04-02-06:

ολοι μας εχουμε ορισμενες προτιμησεις μα αρκετα απο τα σημερινα serial που εχουν γνωρισει μεγαλη επιτηχεια ειναι σχεδον τα ιδια με serial του εξωτερικου λιγα ειναι αυτα που εχουν δικο τους σεναριο και ξεχωριζουν
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:56, 11-02-06:

εδώ θες να πούμε ποια θεωρούμε πως ξεχωρίζουν???
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:15, 11-02-06:

Jonx οταν θα ανοιγεις νεο θεμα θα σε παρακαλεσω να εισαι λιγο πιο σαφης στο τι θες να συζητισουμε σε αυτο.
Τωρα το point σου ειναι οτι τα Ελληνικα σηριαλ κλεβουν ιδεες ή αντιγραφουν τα ξενα και οτι τους λειπει η πρωτοτυπια;
'Η οπως ειπε η μπανι ποια ειναι τα αγαπημενα μας ;
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 02:24, 13-02-06:

Εμένα σαν "παράπονο" μου φαίνεται, λόγω του οτι τα περισσότερα σίριαλ είναι αντιγραμμένα από άλλα του εξωτερικού...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:25, 13-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Yπογραφή του Μάριου
"I'm so unlucky that if I was to fall into a barrel of nipples....I'd come out sucking my thumb....!!!"
Σορρυ για το οφφ τοπικ αλλά δεν κρατήθηκα! Κορυφαία η νέα σου υπογραφή!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια