Βαθμολογήστε την υπογραφή!

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
7..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
5... μαρεσει πολυ η τινκερμπελ αλλα ειναι πολυ πολυ αδεια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
8, κυρίως για το τελευταίο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
10. Sandman. :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
9,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ετσι και 'τσι.

Η προηγουμενη μου αρεσε περισσοτερο. Οπως και τα avatar σου.

Ωστοσο η φωτο με το κειμενακι κολλανε παραπολυ, γι'αυτο θα σου δωσω

8. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
6. :( Εδώ δε συμφωνώ με τον Καζαντζάκη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
7. Πολύ λιτή, και δε μου αρέσει η αντίθεση bold-normal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
4...
(1) Δε μου αρέσει το κόκκινο.
(2) Δε μου αρέσει η εικόνα.
(3) Δε μου αρέσουν τα βάζα. :P
(4) Δε μου αρέσουν τα αποφθέγματα όταν στέκονται μόνα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
7 άμα δεν έχει εικονίτσα, βαθμό πάνω από 7 δεν παίρνεις. (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
4. :emm:

Προφανώς για τη Χριστιάννα σημαίνουν κάτι αυτά τα χέρια, τα λατινικά (?) και το απόλυτο L, για μένα όμως όχι πολλά μιας και δεν τα καταλαβαίνω. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
6
Cogito, ergo, sum= Σκέφτομαι άρα υπάρχω (αν δεν κάνω λάθος :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος ξέρεις ,ποιος σου σφύριξε την μετάφραση. :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ποιος ξέρεις ,ποιος σου σφύριξε την μετάφραση. :fss:

Δεν ξέρω λατινικά, αλλά αποφθέγματα λατινικών. :D
Sozi: 7,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ποιος ξέρεις ,ποιος σου σφύριξε την μετάφραση. :fss:

Όχι, με μια απλή αναζήτηση έβγαινε. :)

https://www.google.gr/search?hl=el&q=cogito+ergo+sum&meta=&aq=0&oq=Cogito

@ Sozi: 8 αν και καταντούν κάπως μονότονοι οι ορισμοί. :xixi:
@ Βασιλική: 9, μόνο για το πρώτο και το τρίτο απόφθεγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.


Αυτά τα λατινικά είναι το *Σκέφτομαι, άρα υπάρχω* του René Descartes φράση στην οποία αποδίδω την ύπαρξή μου. Τα χέρια δεν ξέρω αν σημαίνουν κάτι, μπορεί, δεν το έχω σκεφτεί. Το απόλυτο L ισούται με :heart: στην γλώσσα του μσν (μου).


7 και συ σάντοου, χωρίς εικόνα δεν έχει παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
4...
(1) Δε μου αρέσει το κόκκινο.
(2) Δε μου αρέσει η εικόνα.
(3) Δε μου αρέσουν τα βάζα. :P
(4) Δε μου αρέσουν τα αποφθέγματα όταν στέκονται μόνα τους.

Αχρωμάτωψ, πορφυρό είναι:P.

Για να μην αρέσει την έβαλα.

Τότε να μη βάλεις στην τραπεζαρία σου:P.

Μόνο το Vasa inania plurimum sonant στέκεται μόνο του, κι αυτό, διότι δεν κατάφερα να εντοπίσω ποιος το είπε.



Αυτά τα λατινικά είναι το *Σκέφτομαι, άρα υπάρχω* του René Descartes φράση στην οποία αποδίδω την ύπαρξή μου. Τα χέρια δεν ξέρω αν σημαίνουν κάτι, μπορεί, δεν το έχω σκεφτεί. Το απόλυτο L ισούται με :heart: στην γλώσσα του μσν (μου).


7 και συ σάντοου, χωρίς εικόνα δεν έχει παραπάνω.

Σου βάζω 6,5. Τα χέρια αυτά έχουν κάτι το καλλιτεχνικό:P. Θα σου έβαζα 7, αλλά βρίσκω αυτό το L κακόγουστο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όταν σταματήσω να είμαι ερωτευμένη θα το βγάλω. (το L)

Μπισκότο 9 γιατί δεν ξέρω. Η υπογραφή σου εκφράζει κάπως μια απόγνωση και μ'αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
8.....αυτο με τα χερια μ αρεσει....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όταν σταματήσω να είμαι ερωτευμένη θα το βγάλω. (το L)

Μπισκότο 9 γιατί δεν ξέρω. Η υπογραφή σου εκφράζει κάπως μια απόγνωση και μ'αρέσει.

Ευχαριστώ πολύ:D.

6 γιατί μου αρέσει η φωτογραφία αλλά είναι κάπως κοινότοπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top