Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,391 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 196 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πειράγματα στο δρόμο

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 23:09, 05-07-06:

Πειράζεται τις γυναίκες στο δρόμο και πώς αντιδρούν?

Εγώ τις πειράζω συνέχεια και αντιδρούν κάθε μια με τον τρόπο της
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 23:12, 05-07-06:

"Πειρασμοί";;;;;
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 23:46, 05-07-06:

εγωψ παλι αν πειραξω γυναικα στο δρομο το πολυ πολυ να με βρισει
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 23:51, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
"Πειρασμοί";;;;;
πές το όπως θές, πειράγματα, όπως θές έβαλα ότι μοιυ ήρθε?
Βέβαιαι το θέμα αφορά τους άντρες κυρίως , εκτός και εαν πειράζεται και εσείς τους άντρες
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

O giannisvitara έγραψε: στις 23:53, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από ladycat
ναι εε , και δε σαρέσει αυτό?
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 23:56, 05-07-06:

να με βρισει χωρις λογο γιατι θα της πω κατι ωραιο βρε μαλλι με μαλλι υθα πιαστουμε κ θα την στειλω κ στο νοσοκομειο
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:17, 06-07-06:

Tι εννοεις πειραγμα;
Καμακοπειραγμα ή να περπαταω με μια φιλη ή την κοπελα μου και να την πειραζω για να γελαμε;
Και στις δυο περιπτωσεις παντως οχι.
Αν μιλαμε για το καμακο-πειραγμα δεν το κανω γιατι δεν μου αρεσει καθολου να γινεται υπο τετοιες συνθηκες (sorry αλλα προσωπικα ετσι οπως το κατλαβαινω το "πειραζω στο δρομο" το θεωρω καγκουρικο.) και οσν αφορα το περπαταω με μια κοπελα και να την πειραζω, σιγουρα οχι μιας και το να βλεπεις εναν μαντραχαλο 25αρη να πειραζει την φιλη τοιυ και να χασκογελανε μεσ τη μεση του δρομου ειναι καπως ακυρο....Το εκανα στα 15 μου 16...
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 01:31, 06-07-06:

Άλλαξα λίγο τον τίτλο, σε κάτι ακριβέστερο. Go on..

Αλήθεια ποιο από τα δύο είδη πειραγμάτων, που αναφέρει ο Μάριος, εννοείς;
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 09:36, 06-07-06:

Με ποιό τρόπο πειράζεις γυναίκες στο δρόμο;;;
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 09:51, 06-07-06:

Απ' ότι κατάλαβα μιλάμε για καμακοκαταστάσεις στο δρόμο σε άγνωστα άτομα..
Προσωπικά δεν πειράζω ούτε άντρες, ούτε γυναίκες αν και αν δω κάποιον που θα μου αρέσει συνήθως κουνάω το κεφάλι σαν να λέω εγκρίνεσαι, very nice κτλ..μου βγαίνει αυθόρμητα, can't help it..
Και την ωραία γυναίκα θα τη θαυμάσω και αν είμαι με παρέα θα κάνω κάποιο σχόλιο του τύπου '' ωραία κοπέλα'' αλλά φυσικά δεν κάνω καμία απολύτως κίνηση γιατί δεν υπάρχει και κανένας λόγος..

Τώρα όταν με πειράζουν στο δρόμο δεν αντιδρώ καθόλου συνήθως και δεν δίνω καμία σημασία εκτός αν το σχόλιο είναι αισχρό και τα πάρω που όμως και πάλι δε θα πω κάτι αλλά θα δείξω ότι σπάστηκα. Πρόσφατα ένας τύπος γυρνάει και μου λέει '' να σε βάλω κάτω μωρό μου να σου πετάξω τα μάτια έξω''..οκ τι σκ**α να ασχοληθείς με κάτι τέτοιους?
Μία φορά μόνο γέλασα πολύ γιατί ήταν πραγματικά πολύ έξυπνο το πείραγμα αλλά δε σας το λέω θα με περάσετε για ψωνάρα..
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 10:10, 06-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
Με ποιό τρόπο πειράζεις γυναίκες στο δρόμο;;;
χαχα το μονο απλο πραγμα τισ σφυραω της λεω κανενα α ρε μανα μου τι κεφια εχεισ σημερα κ τετοια
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:54, 06-07-06:

χαχα το μονο απλο πραγμα τισ σφυραω της λεω κανενα α ρε μανα μου τι κεφια εχεισ σημερα κ τετοια
.....χμμμμ......Κάτι δεν έχω καταλάβει εγώ εδώ...... Ladycat, πειράζεις γυναίκες στον δρόμο???? Με σκοπό τι?
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 12:06, 06-07-06:

οχι βρε παιδια αν της πειραζα τι θα ελεγα οχι οτι τωρα το κανω αυτο!!!!!!!!!!!! μονο αγορακια πειραζω
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:13, 06-07-06:

οχι βρε παιδια αν της πειραζα τι θα ελεγα οχι οτι τωρα το κανω αυτο!!!!!!!!!!!! μονο αγορακια πειραζω
Είπα και γω!!!!!

(όχι ότι είναι κακό, αλλά δεν είχα καταλάβει κάτι τέτοιο και απόρησα)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη crazyhelen : 06-07-06 στις 12:19.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 20:22, 06-07-06:

Το θεωρω γελοιο, και εκνευριζομαι απιστευτα απο τα αισχρα (πραγματικα αιχρα ομως..)πειραγματα που κανουν μερικοι.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 22:54, 06-07-06:

ε ναι, αυτα που γινονται ειναι πραγματικα γελεια και εντελως χυδαια κατα την αποψη μου, εαν θες να πεις κατι ρε φιλε πηγαινε και πες το σαν ΑΝΤΡΑΣ οχι σαν κοτα.

και με αυτο το 555 μυνημα μου σας καληνυχτιζω
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 01:20, 07-07-06:

Έτσι πως περπατάω εγώ είναι αδύνατον να πειράξω κάποιον στον δρόμο ή να δώσω βάση στο τι μου λένε. Το πιο πιθανό είναι να σκοντάψω πάνω τους έτσι αφηρημένη που περπατάω πάντα κάπου τρέχει ο λογισμος μου
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

O giannisvitara έγραψε: στις 01:02, 08-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Tι εννοεις πειραγμα;
Καμακοπειραγμα ή να περπαταω με μια φιλη ή την κοπελα μου και να την πειραζω για να γελαμε;
Και στις δυο περιπτωσεις παντως οχι.
Αν μιλαμε για το καμακο-πειραγμα δεν το κανω γιατι δεν μου αρεσει καθολου να γινεται υπο τετοιες συνθηκες (sorry αλλα προσωπικα ετσι οπως το κατλαβαινω το "πειραζω στο δρομο" το θεωρω καγκουρικο.) και οσν αφορα το περπαταω με μια κοπελα και να την πειραζω, σιγουρα οχι μιας και το να βλεπεις εναν μαντραχαλο 25αρη να πειραζει την φιλη τοιυ και να χασκογελανε μεσ τη μεση του δρομου ειναι καπως ακυρο....Το εκανα στα 15 μου 16...
μόνο καγκούρικο δεν έιναι να βλεπές πως νατιδρούν οι περισσότερες. χαχαχαχ πολύ γέλιο
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:48, 10-08-06:

δεν ξέρω αν συμφωνούν μαζί μου και άλλες κοπέλες

εμένα προσωπικά αν με πειράζουν στον δρόμο ή άλλες κοπέλες τις περισσότερες φορές θα πέσει πολύ στα ματια μου και θα μου φανεί γλοιωδες όταν βλέπω μερικούς να κάνουν λες και δεν εχουν ξαναδει γυναίκα
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:40, 10-08-06:

Πληρης αδιαφορια ομως.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια