Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,839 μέλη και 2,473,176 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 373 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αυτόματη αναστολή λειτουργίας σε Windows 7

qwerty111

Περιβόητο Μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,258 μηνύματα.

O qwerty111 έγραψε: στις 12:13, 06-07-12:

Ο υπολογιστής είναι ρυθμισμένος να μπαίνει σε κατάσταση αναστολή λειτουργίας μετά από 30 λεπτά. Από ό,τι ξέρω, αυτό σημαίνει ότι αν σε 30 λεπτά δεν έχει κουνηθεί το ποντίκι ή δεν έχει πατηθεί κάποιο πλήκτρο, τότε ο υπολογιστής μπαίνει σε αναστολή λειτουργίας. Τι γίνεται όμως αν κατεβάζω αρχεία ή σαρώνω τον υπολογιστή με το antivirus, ενέργειες που δεν απαιτούν την παρέμβαση του χρήστη; Η εκάστοτε ενέργεια θα διακοπεί και ο υπολογιστής θα μπει σε αναστολή λειτουργίας μετά το πέρας των 30 λεπτών;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:00, 07-07-12:

Αναλόγως την εφαρμογή, μια σωστά γραμμένη εφαρμογή θα το έχει προβλέψει και θα δίνει το κατάλληλο "σήμα" στα windows να μην σε αυτόματη αναστολή.

Προσωπικά όταν θέλω να μείνει ο υπολογιστής ανοιχτός αλλάζω στα γρήγορα το power plan.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια