Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,825 μέλη και 2,472,503 μηνύματα σε 78,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 657 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Άνδρες] Ανδρικό Σαλόνι

pralina

Νεοφερμένος

H pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H pralina έγραψε: στις 18:54, 06-10-14:

σου προτείνω να πας σε ειδικο
καταρχας δεν ειναι και πολυ ακριβη δουλεια και αξιζει,ειδικα αν εισαι αγορι,γιατι ενα λαθςο φαινεται πολυ
γενικα τα φρυδια δεν ειναι ενα μερος που πρεπει να ρισκαρεις
εγω εχω φτιαξει μονη μου σχημα αλλα ειχα πολλα ανεβοκατεβασματα,γιατι γονιδιακα ειχα παρει μαμουθ φρυδια
τωρα ολα καλα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε: στις 21:32, 06-10-14:

Ντρεπομαι λιγο να παω σε ειδικο..και πως θα το πω στην μανα μου κιολας?
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 21:36, 06-10-14:

Τοτε βγαλτα μονος σου, ε τι θα της πεις. "Μανα θελω να βγαλω τα φρυδια μου και θα τα βγαλω, απλα σε ενημερωνω".
Παράθεση

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O hue έγραψε: στις 14:54, 07-10-14:

Ααα..Δηλαδη εσυ οτι κανεις το λες στη μαμα σου;Αν ντρεπεσαι τοσο,κλεισε ενα ραντεβου σε ενα μαγαζι μακρια απο το σπιτι σου και πανε κανε την δουλεια σου!

Υ.Γ:Επισης σταματα να εχεις αμφιβολιες για τα παντα!Αν θες να κανεις κατι,καντο και υποστηριξε το με καμαρι..Με το να ρωτας 3-4 ατομα στο διαδικτυο δεν πετυχαινεις τιποτα
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε: στις 15:23, 07-10-14:

Οχι δεν λεω στην μανα μου οτι κανω αλλα ενταξει αυτο τωρα να μην το πω? Εξαλλου δεν ειναι τιποτα κακο..Εγω το εχω αποφασισει οτι θα το κανω το πως δεν ξερω
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 15:27, 07-10-14:

Αφού το χεις αποφασίσει γιατί κολλάς τόσο;
Παράθεση

pralina

Νεοφερμένος

H pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H pralina έγραψε: στις 19:31, 12-10-14:

ειδικος και παλι ειδικος
και πες της τους λογους
σιγα το θεμα δηλαδη, θα καταλαβει
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 20:55, 12-10-14:

βλέπω και γω "αντρικό σαλόνι", λέω ωραία,
θα πω πως εμένα μου αρέσουν οι λιτές γραμμές, άσπρο μαύρο οι τοίχοι,
άδειοι χώροι, γυάλινα έπιπλα, κοκ.

και βλέπω....οι τρίχες στο αυτί είναι αντιαισθητικές;
4
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε: στις 21:17, 18-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από pralina
ειδικος και παλι ειδικος
και πες της τους λογους
σιγα το θεμα δηλαδη, θα καταλαβει
Η αληθεια ειναι οτι της το ειπα και δεν το πηρε και τοσο καλα..λεει τι εισαι γυναικα να τα βγαζεις και τι θα πουν τα παιδια στο σχολειο? Βλακεις δηλαδη λες και ειμαστε στα παλια τα χρονια .. Τελος παντων,εχω αρχισει να χρησιμοποιω λιγο το τσιμπιδακι για να βγαζω τις τριχες στην μεση των φριδιων και τις γυρω γυρω..Αλλα παραμενουν να ειναι χοντρα και αυτο μου χαλαει ολη την εικονα..Θα ηθελα να ζητησω μια αποψη και απο τα κοριτσια..Σας φαινεται ασχημο να εχει ενα αγορι μεγαλα φρυδια στα 15-16 ? Την αληθεια παρακαλω αν και την ξερω πανω κατω!
Παράθεση

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O hue έγραψε: στις 03:30, 19-10-14:

Γιατι τοση ανασφαλεια;Εχεις ξυρισει ποδια,φρυδια απλα για να αρεσεις σε κοπελες(9/10 απο τις οποιες διαφωνουν μαζι σου);Μηπως δεν ειναι τελικα αυτα τα μονα προβληματα σου;Σκεψου το λιγο!
1
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε: στις 12:55, 19-10-14:

Kαταρχας δεν εχω ξυρισει τα ποδια μου και ουτε τα φρυδια μου..απλα εχω βγαλει πολυ λιγο τα φρυδια μου..Ναι εχω ανασφαλεια γτ δεν ξερω τι αλλο να κανω και τι φταιει? Τι αλλα προβληματα μπορει να εχω? Οτι δεν μπορω να μιλησω σε κοριτσια ειναι το μονο που μπορω να σκεφτω..αν θες μπορω να σου στειλω φωτογραφια σε προσωπικο μηνυμα με εμενα και το πρωην αγορι της κοπελας που γουσταρω..Να δεις οτι δεν ειναι η ομορφια..Αλλα το παιδι το ξερω δεν νομιζω να μιλαει και αυτος πολυ σε κοριτσια..Πραγματικα δεν ξερω τι κανω λαθος..
Παράθεση

hue

Νεοφερμένος

O hue έγραψε: στις 20:11, 19-10-14:

Οταν σου ειπα να σκεφτεις τι μπορει να φταιει,δεν νομιζω οτι εννοουσα την εξωτερικη σου εμφανιση!Ξαναδοκιμασε..
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε: στις 20:34, 19-10-14:

Ναι, εννοεις τον χαρακτηρα μου υποθετω..Πραγματικα δεν ξερω..δεν ειμαι ουτε κανενας αλητακος τετοιου ειδους ουτε ο ευαισθητουλης.... Ειμαι απλα ενα κανονικο παιδι..
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 20:42, 19-10-14:

Ρε τι βγαζεις τα φρυδια σου, δεν ξερεις οτι ετσι ειναι οι πραγματικοι αντρες;

Περα απο πλακα αν δεν εχεις προβλημα, δεν ειναι αισθητικα ωραιο ουτε να ξυριζεις τα ποδια σου και τα χερια σου, ουτε να βγαζεις τα φρυδια σου. Και να ξερεις φαινεται. Αν βρεις γυναικα που να σε θελει ατριχο, τι να πω.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε: στις 23:10, 19-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Ρε τι βγαζεις τα φρυδια σου, δεν ξερεις οτι ετσι ειναι οι πραγματικοι αντρες;

Περα απο πλακα αν δεν εχεις προβλημα, δεν ειναι αισθητικα ωραιο ουτε να ξυριζεις τα ποδια σου και τα χερια σου, ουτε να βγαζεις τα φρυδια σου. Και να ξερεις φαινεται. Αν βρεις γυναικα που να σε θελει ατριχο, τι να πω.
Το παρατραβας..δεν εχω κανει τπτ στα ποδια οπως ειπα και πολυ λιγο στα φρυδια μου να μην ειμαι και μονοφρυδος..Στα φρυδια εχω προβλημα ..ειναι χοντρα απλα και δεν φαινεται ωραιο? Τι να κοροιδευω τον εαυτο μου κιολας?
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε: στις 16:29, 30-10-14:

Καλησπερα ! Λοιπον επειδη δεν αντεχω αλλο αυτην την κατασταση με τα φρυδια ...να ξυπναω και να αντικριζω αυτο το πραγμα στον καθρευτη αποφασισα να μιλησω στην μανα μου αυτες τις μερες..η θα επισκεφτω ενα αισθητικο να τελειωνω η θα με βοηθησει η μανα μου..παιδια πραγματικα ειναι ανυποφορο...Το προβλημα μου ειναι λετε να πουν βλακειες στο σχολειο?
Παράθεση

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O Αβοκάντο έγραψε: στις 18:59, 30-10-14:

Γιατί πιστεύεις πως θα σου λένε βλακείες, σκέφτεσαι να τα βγάλεις τελείως τα φρύδια σου;
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε: στις 21:07, 30-10-14:

Oχι βεβαια..σιγα μην τα βγαλω ολα..Απλα θα δωσω ενα καλο σχημα και θα τα κανω να ειναι λεπτα οχι χοντρα οπως ειναι τωρα..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια