Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,819 μέλη και 2,471,943 μηνύματα σε 78,610 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 252 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι όντως ικανότεροι οι προϊστάμενοι;

zina85

Νεοφερμένος

H zina85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H zina85 έγραψε: στις 12:35, 12-09-09:

guyssssssssssssssssssss
τα 5 χρονια εργασιας μου εχω αλλαξει 5 δουλειες ..ποτε δεν με απελυσαν αλλα και εγω δεν ειχα την υπομονη να δουλευω με ηλιθια boss ..επαιρνα ευκολα προαγωγες -οχι οτι ηταν τεραστιες εταιριες - αλλα μονο και μονο απο το μερακι και την θεληση να κανω πιο επιτυχυμενη την δουλεια μου ανεβαινα σκαλοπατι...βεβαια το γεγονος οτι ειμαι μικρη και δεν εχω υποχρεωσεις μου εδινε το δικαιωμα να παραιτουμε ευκολα αλλα μεχρι τωρα δεν βρηκα κανεναν μανατζερ η προισταμενο που να μπορω να σεβαστω και να εκτιμησω ...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια