Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,970 μέλη και 2,478,588 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γυμνισμός - Topless

Γυμνισμός - Topless

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
Θα έκανα topless, αλλά όχι γυμνισμό.
8
17,02%
Έχω κάνει topless, αλλά όχι γυμνισμό και δεν θα ήθελα να κάνω.
4
8,51%
Έχω κάνει και topless και γυμνισμό.
4
8,51%
Δεν θα έκανα τίποτα από τα δύο.
15
31,91%
Προτιμώ να κάνω γυμνισμό όπου μπορώ.
12
25,53%
Δεν ξέρω/δεν απαντώ
5
10,64%

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:54, 18-06-07:

όλα αυτά είναι υπέροχα πραγματικά!
Αρκεί...
να μην υπάρχουν δίπλα τριλίγουροι που σε κοιτάζουν με το σπιθνιροβόλο βλέμμα του ροφού που βλέπει για πρώτη φορά στη ζωή του ψαροντουφεκά
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

zarathustra (Νίτσε)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O zarathustra έγραψε: στις 19:42, 18-06-07:

Κορίτσια σε ποιές παραλίες κάνετε μπάνιο; Κάτι σκέφτομαι...
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 645 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 20:02, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Που να βγάλεις και το από κάτω... εκεί να δεις πόσο σε καταπιέζει το μαγιό στην θάλασσα....

Αλλάζει όλη η αίσθηση!Είναι απλά τέλειο
Είναι πραγματικά πολύ ωραία αίσθηση να κάνεις μπάνιο γυμνός/ή. Δεν έχω πάει σε παραλία γυμνιστών ποτέ και δεν ξέρω αν θα το κάνω ποτέ αλλα υπάρχουν παραλίες που μπορείς να πας και να κάνεις άνετα χωρίς τα βλέματα των άλλων που κοιτάνε περίεργα.

Συμφωνώ με VKey, αλλάζει η όλη αίσθηση!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη OxynteS : 18-06-07 στις 20:13.
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 20:08, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από OxynteS
Είναι πραγματικά πολύ ςραία αίσθηση να κάνεις μπάνιο γυμνός/ή.
Είναι πολύ ωραία και το βράδυ όταν έχει Πανσέληνο. 'Ηταν μια από τις πολύ όμορφες εμπειρίες μου παλιά, νοιώθεις σαν να βαφτίζεσαι ξανά καθώς μπαίνεις στη θάλασσα. Μακάρι να υπήρχε τέτοια βάπτιση αντί στην κολυμπήθρα. Το άτομο να βαφτίζεται μέσα στη φύση, πώς σας φαίνεται σαν ιδέα αυτό ? Μια πολύ ωραία εμπειρία επίσης είναι κάποιο βράδυ να κάνετε μπάνιο (όχι στη θάλασσα) και να μην σκουπίσετε τα νερά από το σώμα σας, ύστερα να ξαπλώσετε στο πάτωμα σε ένα πάρα πολύ λεπτό στρώμα με αναμένα κεριά χωρίς καθόλου φως και καθόλου μουσική μέχρι να στεγνώσουν τα νερά. Αυτές οι ασκήσεις συνηθίζονται πολύ στο wica και σε τέτοιες πρακτικές και όταν τα έκανα αναζοωγοννήθηκα μέσα σε δυο τρεις μέρες.
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 645 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 20:16, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Είναι πολύ ωραία και το βράδυ όταν έχει Πανσέληνο. 'Ηταν μια από τις πολύ όμορφες εμπειρίες μου παλιά, ...
Βραδυνό μπάνιο άλλη ωραία και απολαυστική εμπειρία. Και σε συνδιασμό με το θέμα μας εδώ .... ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 20:27, 18-06-07:

Βραδυνό μπάνιο άλλη ωραία και απολαυστική εμπειρία. Και σε συνδιασμό με το θέμα μας εδώ .... ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!
Η θάλασσα τα τελευταία χρόνια πιστεύω ότι δεν μου κάνει πια καθόλου για τις πρωινές και μεσημεριανές ώρες και στο βουνό πάω μόνο ξημερώματα πια. Η φύση δεν σε θέλει απλά κοντά της, αλλά σε θέλει και συγκεκριμένες ώρες ώστε να μπορείς να την ακούσεις. Αν την τσακώσεις επίσης στις ισημερίες είναι το τέλειο.
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 20:33, 18-06-07:

Που να βγάλεις και το από κάτω... εκεί να δεις πόσο σε καταπιέζει το μαγιό στην θάλασσα....

Mε τίποτα Μέχρι topless γιατί κυκλοφορούν κι άλλοι στην παραλία.

Είναι πολύ ωραία και το βράδυ όταν έχει Πανσέληνο.
Έχει ψαράκια, γιατρέ

Κατα τις 5 τα ξημερώματα που είχα κάνει μία φορά ήταν ωραία απ' ό,τι θυμάμαι γιατί ήμουν και λίγο λιώμα στα ουίσκια Camping και το είχαμε κάψει Γυρίσαμε "χωρίς σηκώτια" ένα πράμα
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O OxynteS έγραψε: στις 20:35, 18-06-07:

Η θάλασσα τα τελευταία χρόνια πιστεύω ότι δεν μου κάνει πια καθόλου για τις πρωινές και μεσημεριανές ώρες και στο βουνό πάω μόνο ξημερώματα πια. Η φύση δεν σε θέλει απλά κοντά της, αλλά σε θέλει και συγκεκριμένες ώρες ώστε να μπορείς να την ακούσεις. Αν την τσακώσεις επίσης στις ισημερίες είναι το τέλειο.
Μια και είμαι από νησί η θάλασσα είναι όλες τις ώρες :-). Από βουνό λίγα ξέρω. Αλλα να μην το αναλύσω γιατί βγαίνουμε
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 20:43, 18-06-07:

Καλά, τι έπαθαν φέτος στο Αγ. Νικήτα;
Μαγιό δεν βλέπεις πουθενά.....
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 20:44, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Μαγιό δεν βλέπεις πουθενά.....
Έχουν ανέβει οι τιμές τελευταία, λεμεεε
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 20:46, 18-06-07:

Kαι πολύ καλά κάνουν, δεν το έχουμε ανάγκη....
1
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O OxynteS έγραψε: στις 20:51, 18-06-07:

Kαι πολύ καλά κάνουν, δεν το έχουμε ανάγκη....
'Ετσι είναι. Αν το είχαμε ανάγκη ο καλός Θεούλης θα μα έφτιαχνε με μαγιό.
1
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 20:57, 18-06-07:

Ακριβώς έτσι....
Οπως τους μωαμεθανούς που τους έφτιαξε με 10 τόπια ύφασμα γύρω γύρω....
1
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O OxynteS έγραψε: στις 21:06, 18-06-07:

Ακριβώς έτσι....
Οπως τους μωαμεθανούς που τους έφτιαξε με 10 τόπια ύφασμα γύρω γύρω....
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:01, 19-06-07:

Ένας από τους λόγους που ανυπομονώ να ανέβω στα πάτρια εδάφη

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Mε τίποτα Μέχρι topless γιατί κυκλοφορούν κι άλλοι στην παραλία.
Εξαρτάται σε ποια παραλία πας
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 01:08, 19-06-07:

Είναι πολύ ωραία και το βράδυ όταν έχει Πανσέληνο.
Λοιπόν δε ξέρω αν αυτό που θα πω είναι πατάτα, έτσι μου το είπαν έτσι σας το λέω:

Είμαστε στο αγκίστρι, είναι βράδυ και νομίζω είχε και πανσέληνο..Μπήκαμε στη θάλασσα και έξαφνα συνειδητοποίησα πως καθώς κουνούσα τα χέρια και τα πόδια μου βρισκόμουν αναμεσα σε στραφταλίσματα μαγικά. Σαν να ήμουν νεραϊδα αισθανόμουν! Αδύνατον να σας το περιγράψω και δεν το ξαναέζησα ποτέ..Τελικά μετά μου είπαν πως είναι πλανγκτόν που φωσφορίζει τη νύχτα. Μαγεία!...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:15, 19-06-07:

Isi ακούγεται τέλειο, αλλά μαμώτο φοβάμαι τη σκοτεινή θάλασσα. Και με κάνατε να θέλω να δοκιμάσω να κάνω μπάνιο ολόγυμνη, τόπλες έχω κάνει πολλάκις!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:21, 19-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Εσείς έχετε δει ποτέ γυμνιστή (δε μιλάω για topless) σε "οικογενειακή" παραλία?
Εγώ ποτέ.
Στο Ελλη, στην ποιο κεντρική παραλία μάνα με το παιδί της τα βγάλαν όλα και καναν μπάνιο σαν να μην συμβένει τίποτα, είχε παιδιά ξένους δεν την ένοιαξε καθόλου
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:02, 19-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Λοιπόν δε ξέρω αν αυτό που θα πω είναι πατάτα, έτσι μου το είπαν έτσι σας το λέω:

Είμαστε στο αγκίστρι, είναι βράδυ και νομίζω είχε και πανσέληνο..Μπήκαμε στη θάλασσα και έξαφνα συνειδητοποίησα πως καθώς κουνούσα τα χέρια και τα πόδια μου βρισκόμουν αναμεσα σε στραφταλίσματα μαγικά. Σαν να ήμουν νεραϊδα αισθανόμουν! Αδύνατον να σας το περιγράψω και δεν το ξαναέζησα ποτέ..Τελικά μετά μου είπαν πως είναι πλανγκτόν που φωσφορίζει τη νύχτα. Μαγεία!...
Oντως, υπάρχει και είναι απίστευτα μαγικό, συνήθως είναι πράσινο φωσφορίζων, αλλά αν είσαι πολύ πολύ τυχερή μπορεί σε καθαρή θάλασσα να δεις και πορτοκαλί-κοραλί...
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 19:48, 19-06-07:

Το δοκίμασα και αυτό σήμερα Όντως διαφορετική αίσθηση όμως δεν το ξανακάνω γιατί είχα αγχωθεί πάρα πολύ με τους γύρω που κατα διαστήματα πλησίαζαν
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος