Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,427 μηνύματα σε 78,681 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 437 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Al Bundy ο θεός

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 07:36, 13-07-07:

Διάλογος με χοντρή πελάτισσα στο παπουτσάδικο:

Shirley: Aren't you open?
Al: Sorry ma'am but unlike your mouth we occasionally close.

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 10:23, 13-07-07:

Το bundy δεν μεταφράζεται στα Ελληνικά. Νόμος Delemele 1
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 20:35, 21-07-07:

Ο Αλ είναι ο Θεός μας, αλλά αντιπαθώ απίστευτα την Απλγκεϊτ που έκανε την κόρη... Τεράστιο θρεντ. Μπράβο demelene
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 01:59, 22-07-07:

Thanks man και ετοιμάζω και άλλο ένα. Για την άλλη καλύτερη κομική σειρά όλων τον εποχών αυτή τη φορά από την άλλη πλευρά του ατλαντικού
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 20:22, 14-08-07:

Peg: Hi, honey! Did you miss me?
Al: With every bullet so far
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ο «θεός» …Φόβος! - Από mindcircus
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-03-14 στις 21:28.
    • Θεός για μια μέρα - Από roumana
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-12-13 στις 16:34.
    • Η Κάρτα του ΓΑΠ και ο θεός των Ρότσιλδς - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 21:47.
    • Να σώσει ο Θέος τις ΗΠΑ; - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-01-09 στις 13:57.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα