Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,843 μέλη και 2,473,291 μηνύματα σε 78,677 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε: στις 20:18, 05-01-14:

Οτιδήποτε αρκεί να έχει πολύ ψηλές ποσότητες αλκοόλ κατά προτίμηση ούζο λόγω του 40%
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

O Βλα έγραψε: στις 20:46, 05-01-14:

Κρασί ή μπύρα συνήθως.
Επίσης γαμάτο είναι και το jagermeister αν και σπάνια παίρνω.
1
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 21:24, 05-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Βλα
Επίσης γαμάτο είναι και το jagermeister αν και σπάνια παίρνω.
Να παίρνεις πιο συχνά γαμάει. Πάντα κρύο φυσικά (πολύ). Δοκίμασε και jagerbomb (jagermeister με υποβρύχιο ρεντμπουλ).
Θα με θυμηθείς
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 23:37, 05-01-14:

οτιδηποτε αποφασισει αυτος που ειναι πισω απο την μπαρα να βαλει στο ποτηρι.
Παράθεση

mission possible

Διάσημο Μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O mission possible έγραψε: στις 13:04, 06-01-14:

Γαλατακι
1
Παράθεση

El Salazar

Νεοφερμένος

Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O El Salazar έγραψε: στις 07:14, 31-05-14:

Τον χειμώνα Jack Daniels, αν και λατρεύω τα Glenfiddich,Lagavulin,Talisker που δυστυχώς είναι για πιο ακριβά γούστα
Το καλοκαίρι stolichnaya-πορτοκάλι,tanqueray-λεμόνι,captain morgan-κόκα κόλα.
Για παραλία προτιμώ κανα κοκτέιλ ή κάτι μεταξύ Sol και Corona με το απαραίτητο λεμονάκι
1
Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε: στις 08:58, 31-05-14:

1)Η κλασική επιλογή είναι μπύρα...(χειμώνα - καλοκαίρι..), αλλα προτιμώ τις πιο ιδιαίτερες...
2)Αμα η παρέα θέλει, η δευτερη επιλογή είναι το ρακόμελο
3) ανάλογα και τα κέφια,παίζει και η βότκα ποστοκάλι...
1
Παράθεση

Elpinikh

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Elpinikh έγραψε: στις 10:54, 31-05-14:

Long island iced tea εχετε δοκιμάσει; my favourite!
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 14:15, 31-05-14:

ειμαι πολυ των λικερ.. λατρευω το baileys και το frangelico!!
απλως τελευταια το εχω γυρισει σε λευκο κρασακι d'asti.. με το κερασακι μεσα ειναι.. μια οπτασια!
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,512 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 14:21, 31-05-14:

1 ποτηρι εμφιαλομενο νερο.
Τωρα στα σοβαρα μπυρες πινω ποιο πολυ
Παράθεση

Xx-Giota-xX (Γιώτα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Xx-Giota-xX Unstable. έγραψε: στις 17:23, 31-05-14:

Mαύρο bourbon (heaven hill) ή το φθηνιάρικο Old Crow οταν πηγαίνουμε στο whiskey bar εδώ κοντά...Η γεύση του ουίσκι μου αρέσει πιο πλ απ τα διάφανα ποτά τύπου βότκα τεκίλα.Το ουσκάκι πίνεται αργά έχει μεστή και κάπως ''καπνιστή'' γεύση. Επίσης δεν το μπερδεύεις με red bull, πορτοκαλάδες, φράουλες, λεμόνια, αλάτια και τα συναφή,(τα κοκτειλ Μanhattan, Penicillin κτλ εξαιρούνται) εκτός αν θες βάζεις λίγη coca cola στο Haig σου.

Εναλλακτικά, μπύρα χειμώνα καλοκαίρι. Όλες καλές και ωραίες αλλά η τσέχικη Κrusovice και η ''δικιά'' μας η σλοβάκικη Topvar(tmave) είναι κορυφή!
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 17:32, 31-05-14:

Fruit Punch με βότκα ή Breezer
Παράθεση

Cypress_Grove

Νεοφερμένος

Ο Cypress_Grove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Cypress_Grove έγραψε: στις 01:45, 02-06-14:

Μπύρα σχεδόν πάντα αλλά αν πρέπει απαραίτητα να πάρω κάτι πιο δυνατό (peer pressure... ) θα προτιμήσω είτε vodka martini είτε jagger.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος