Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,815 μέλη και 2,471,785 μηνύματα σε 78,603 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 267 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 15:44, 04-07-13:

Εγώ που αγοράζω από Αμερική μέσω internet τα βρίσκω πολλές φορές πολύ πιο φτηνά! μ'αρέσουν πολύ τα σταράκια και μάλιστα σκοπεύω η επόμενη αγορά μου σε παπούτσια να είναι ενα ζευγάρι κόκκινα ή ροζ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,266 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 16:20, 04-07-13:

Τα σταράκια είναι πολύ άνετα και ωραία παπούτσια
1
Παράθεση

καποιος_καπου

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε: στις 16:24, 04-07-13:

disagree
2
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 16:26, 04-07-13:

Ειναι πολυ πολυ ωραια παπουτσια , ανετα ...αλλα οχι γι αυτους που εχουν προβλημα στα ποδια π.χ. πλατυποδια..
Εγω γι' αυτο τοσο καιρο δεν αγοραζα...ωστοσο τωρα με τις εκπτωσεις σκεφτομαι να παρω μποτακια η μπορντο η πετρολ ...θα δουμε
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 22:41, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Εγώ που αγοράζω από Αμερική μέσω internet τα βρίσκω πολλές φορές πολύ πιο φτηνά! μ'αρέσουν πολύ τα σταράκια και μάλιστα σκοπεύω η επόμενη αγορά μου σε παπούτσια να είναι ενα ζευγάρι κόκκινα ή ροζ
Κι εγώ έχω βρει πολύ πιο φθηνά απ' όσο τα πουλάνε εδώ σε μαγαζιά.
Συμφέρει να αγοράζεις από το internet, αρκεί να ξέρεις το νούμερο.
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 23:40, 04-07-13:

τα εχω βαρεθει γιατι ηταν τα μονα παπουτσια που φοραγα στο γυμνασιοοο..μπουχτησα!=Ρ
Παράθεση

Stalker70

Νεοφερμένος

Ο Stalker70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Stalker70 έγραψε: στις 17:58, 05-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
αφού άρχισαν να την ασπάζονται τελευταία και οι γέροι
γεροντοέφηβος, άντε μου σε λίγο και με πιπίλα
Φιλε μου οι γέροι τα φορούσαν πριν καν γεννηθείς εσύ...
1
Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε: στις 18:02, 05-07-13:

Βασικά είναι απλά γαμάτα!
1
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 17:00, 07-07-13:

Αφού τα φοράει ένας Timelord 900+ ετών,γιατί να μήν τα φορέσουμε και εμείς...
3
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:37, 10-07-13:

Εγώ θυμάμαι στο Δημοτικό είχα ξεκινήσει να φοράω σταράκια σχετικά πιο αργά από ότι τα άλλα παιδάκια.
Εμένα με΄χουν καταβολέψει τα σταράκια αν και με εκνευρίζει ότι η σόλα στο πλάι καταστρέφεται εύκολα... Ειδικά την άνοιξη που θες να βάλεις ένα κλειστό και όχι πολύ "χοντρό" παπούτσι είναι ιδανικά παπούτσια.
Βέβαια πριν 2 καλοκαίρια μου δημιούργησαν ψυχολογικό διότι ήταν η αιτία να πέσω από κάτι βραχουριές.
Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε: στις 10:41, 15-07-13:

Δε μ' αρέσουν.Προτιμώ το αθλητικό παπούτσι.
1
1
Παράθεση

marinaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H marinaki22 you οnly live once.... :) έγραψε: στις 00:26, 16-07-13:

δεν εχω αλλα μ αρεσουν ειναι κ αυτα ενα στιλ!!!!
Παράθεση

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H danopfin95 έγραψε: στις 04:07, 31-07-13:

αγαπω τα σταρακια και μαρεσει να τα βλεπω τοσο σε ανδρες οσο κ σε γυναικες...
Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε: στις 10:41, 31-07-13:

πρέπει να έχω 4-5 ζευγάρια, το ένα το κλασσικό το μαύρο και τα υπόλοιπα χρωματιστά και περίεργα. η αλήθεια είναι πως ενώ παλιά ήταν τα μόνα που φορούσα τώρα τα έχω εγκαταλείψει. είναι αρκετά βολικά και ταιριάζουν με όλα αλλά τον χειμώνα βρε παιδάκι μου ξυλιάζουν τα πόδια σου...μην πω τι γίνεται άμα βρέξει...τα παπάκια στη σειρά! έχω πάει και στα χιόνια με ολ σταρ..ΔΕΝ το συνιστώ .
2
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 10:57, 31-07-13:

Βολικα απο θεμα συνδυασμων με ρουχα (εγω εχω χακι και λευκα), αλλα παιρνουν κατω απο τη βαση σε θεμα ανεσης.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:29, 31-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Let.It.Go:\
έχω πάει και στα χιόνια με ολ σταρ..ΔΕΝ το συνιστώ .
Άσε με να φανταστώ..
Μετά από κανά 5λεπτο άκουγες ήχο σαν αυτόν που κάνει το νερό όταν μπαίνει μέσα σε μία βάρκα;

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Βολικα απο θεμα συνδυασμων με ρουχα (εγω εχω χακι και λευκα), αλλα παιρνουν κατω απο τη βαση σε θεμα ανεσης.
Σε θέμα άνεσης;
Γουάτ;
Δε διαφωνώ και΄γω τα΄χω για συγκεκριμένες δραστηριότητες.Σε ταξίδι που είχε περπάτημα και ορθοστασία τα πήρα φέτος (ξέρω,μαλακία μου) πραγματικά,ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που τα πήρα.
Από άποψη αθλήματος η γυμνάστριά μου λέει ότι δεν είναι και ό,τι καλύτερο και έτσι δεν τα φοράω ποτέ στο γυμναστήριο.
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 569 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 14:54, 31-07-13:

εχω 9 ζευγαρια και παω για το 10προσεχως!!!!!!!! ειναι ανετα και εχουν απιστευτο στυλ!!!!!σταρακια φορ εβερ
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:20, 31-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΨΑΡΑΚΙ1993
εχω 9 ζευγαρια και παω για το 10προσεχως!!!!!!!! ειναι ανετα και εχουν απιστευτο στυλ!!!!!σταρακια φορ εβερ

Χρώματα;
Παράθεση

georgia mo

Νεοφερμένος

H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε: στις 22:09, 31-07-13:

εγώ σκέφτομαι να πάρω τώρα, δεν είχαποτέ μ'αρέσει το κυπαρισσί κι είναι και στ μόδα φέτος!!! αλλα δεν ξέρω κατά ποσο ενδείκνυνται για χειμώνα...πάνινα είναι,τα φοράτε σε μέρες βροχής; ή όταν κάνει κρύο;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 31-07-13 στις 22:19. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 22:12, 31-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από georgia mo
εγώ σκέφτομαι να πάρω τώρα, δεν είχαποτέ μ'αρέσει το κυπαρισσί κι είναι και στ μόδα φέτος!!! αλλα δεν ξέρω κατά ποσο ενδείκνυνται για χειμώνα...πάνινα είναι,τα φοράτε σε μέρες βροχής; ή όταν κάνει κρύο;
χαχα δεν μπορώ με αυτές τις ονομασίες χρωμάτων που πάτε και βγάζετε για να ακούγεται πιο ενδιαφέρον
πρόσφατα άκουσα το..μεντί!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 31-07-13 στις 22:19. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος