Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,839 μέλη και 2,473,176 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 169 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 15:51, 29-02-12:

All star και ξερό ψωμί!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

isabella

Νεοφερμένος

H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε: στις 19:14, 01-03-12:

εμένα δε με βολεύουν καθόλου,βρε παιδιά,ψέματα να πω?! νομίζω ότι είναι πολύ φλατ...προτιμώ κανονικά αθλητικά(που είναι και πιο άνετα,μπορείς να τρέξεις κλπ)ή μετά κάτι σε στυλ demi-αθλητικό nike,adidas, κλπ!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 19:45, 01-03-12:

Έχω ξαναγράψει, αλλά θα ξαναγράψω.
Φοράω all star εδώ και πολλάάάάά χρόνια χωρίς διακοπή και ενδιάμεσα άντε να έχω φορέσω καμιά μπαλαρίνα 1-2 φορές, καμιά γόβα, το καλοκαίρι καμιά πλατφόρμα, σαγιονάρες και τέτοια και φέτος το χειμώνα, έτυχε να φορέσω και μπότες όταν έβρεχε και αγάπησα και τις UGG, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.()

Έχω παρατηρήσει λοιπόν, ότι με τα all star όοοοοοοο,τι και να φορέσεις σε ρούχο, θα πηγαίνει μια χαρά και το παπούτσι.
Πχ.
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και all star και έχεις ένα φυσιολιγκό απλό ντύσιμο που μπορείς να πας εκδρομή, για καφέ, για μάθημα, σχολή, σούπερ μάρκετ ΠΑΝΤΟΥ τέλος πάντων.
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και αθλητικά και θα έχεις ένα πολύ αθλιτικό ντύσιμο. [την άλλη φορά ήθελα να βάλω αθλητικά, αλλά φαινόμουν λες και πάω γυμναστήριο και άλλαξα]
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και μπότες και είναι πολύ χειμερινό, όταν έχει ήλιο θα΄σαι σαν τη μύγα μες στο γάλα και θα σκάσεις κιόλας
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και τακούνι θα είναι πολύ επίσημο, οπότε κι εκεί απορρίπτεται.

Για τις μπαλαρίνες δε λέω τίποτα, γιατί είναι συμπαθητικές απλά δεν τις προτιμώ ακόμα.

Εδώ ακόμα και η μάνα μου έχει πάρει all star και τα φοράει πού και που, επειδή λέει είναι άνετα και ελαφριά στο πόδι και δε τη κουράζουν.
Και αν βρωμάει το all star σας, φταίει το πόδι σας και όχι το παπούτσι [κι αυτό το' χω ξαναπει].
1
Παράθεση

kathy_th

Νεοφερμένος

H kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H kathy_th έγραψε: στις 22:59, 04-04-12:

αρχικα δε μου αρεσαν, γιατι τα ειχαν ΟΛΟΙ! μετα βεβαια τα συμπαθησα και βρηκα ενα χρωμα που δεν το εχουν πολλοι... γενικα δε μου αρεσει και πολυ να εχω κατι που κοινως ειναι "σουπα"!
Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O toulge έγραψε: στις 23:03, 04-04-12:

Εμενα μου αρεσουν πολυ τα λατρευω αλλα το μονο που με ενοχλει και το εχω ξαναγραψει εδω ειναι οτι μυριζουν παααααρα πολυ.Και ολοι γυρω μου την λενε γι'αυτο.Και το κακο ειναι οτι πολλες φορες μυριζουν χωρις καν να τα βγαλω...

Αρχική Δημοσίευση από kathy_th
αρχικα δε μου αρεσαν, γιατι τα ειχαν ΟΛΟΙ! μετα βεβαια τα συμπαθησα και βρηκα ενα χρωμα που δεν το εχουν πολλοι... γενικα δε μου αρεσει και πολυ να εχω κατι που κοινως ειναι "σουπα"!
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 23:08, 04-04-12:

Δεν έχω και την καλύτερη γνώμη γι'αυτα... Μερικά σχέδια είναι πολύ ωραία αλλα πιστεύω οτι ανοίγουν σχετικά γρήγορα στο πλάι..Ίσως να μου έτυχαν αλλατωματικά αλλα έχω να πάρω all star απο την δευτέρα γυμνασίου και ούτε πρόκειται να ξαναπάρω!
1
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 23:56, 04-04-12:

να πω την αλήθεια αρχικά ήμουν κατά των all star, γιατί πίστευα ότι δεν βολεύουν...παρ'όλα αυτά φέτος έχουν γίνει με διαφορά το αγαπημένο μου παπούτσι με διαφορά και ιδιαίτερα για καλοκαίρι, που όσο να το κάνουμε 8ες κάτι πιο άνετο, νομίζω θα είναι ό,τι πρέπει!
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H skylofili έγραψε: στις 12:38, 05-04-12:

με εκνευρίζουν που είναι μόδα και τα φοράνε όλοι, αλλά αν δεν ήταν μόδα δεν θα τα έπαιρνα χαμπάρι ούτε εγώ.
αν μιλάτε για τα οριτζιναλ,δεν ξέρω! είχα πάρει κάτι μούφα απο τους κινέζους αλλά κράτησαν κάνα 2μηνο...
είμαι ιδιότροπη με τα παπούτσια,αλλά αυτά με βόλεψαν πολύ και τα βρίσκω πολύ κομψά!
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 19:07, 14-04-12:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  398561_199449366821038_100002679293845_344091_1379263834_n.jpg
Εμφανίσεις:  1118
Μέγεθος:  112,2 KB

All star εε.....

Αν και στο σπίτι, λόγω και της αδερφής μου, έχουμε καμμια 8άρα ζευγάρια , δεν με βολεύουν τόσο!
Αν δεν βάλω το αθλητικό το χοντροκομμένο να νιώθω το πόδι να απλώνεται δεν το χαίρομαι το περπάτημα!!!
Όμως αν με βάλεις να διαλέξω ανάμεσα σε μπαλαρίνα και all star για τώρα που ανοίγει ο καιρός,θα διαλέξω all star!
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε: στις 19:15, 14-04-12:

ξερετε κανενα στοκ που να πουλα αυθεντικα all star κατω απο 40 ευρω?????????????????????(αθηνα)
Παράθεση

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

H katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 518 μηνύματα.

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 19:22, 14-04-12:

Η καλύτερη! Αν μπορούσα θα τα φορούσα παντού...σε κάθε περίσταση.!
Αλλά δεν γίνεται δυστυχώς..π.χ. γυμναστική οπωσδήποτε αθλητικά παπούτσια ,σε κανα γάμο και τέτοια "καλά" παπούτσια..
Αλλά ναι μου αρέσουν πολύ τα σταράκια ..αγαπάμε...
2
Παράθεση

aggi92 (Angeliiiiiique ^^)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H aggi92 χωρίς καμία υποψία σκέψης έγραψε: στις 00:32, 18-04-12:

ΟΛ ΣΤΑΡ ΠΑΑΑΑΑΑΦ
2
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 20:51, 30-04-12:

ωραια παπουτσια δεν λεω αλλα και παλι κακα τα ψεματα,μια ειναι η αληθεια καταστρεφουν τα ποδια ρε γμτ...
Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε: στις 21:43, 30-04-12:

I love them!!!
M'αρέσει πολύ το στυλ τους και περιττό να πω ότι ποτέ δεν τα πετάω....
3
Παράθεση

webdev (George)

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O webdev Καμμένος κ Ιντερνετικά ανήθικος έγραψε: στις 17:27, 01-05-12:

Άθλια, δεν θα τα φόραγα ποτέ...!
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,839 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 18:05, 01-05-12:

η καλύτερη ( απορώ τι σκατα τους βρίσκετε )
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,128 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 18:07, 01-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
η καλύτερη ( απορώ τι σκατα τους βρίσκετε )
δεν εχω φορέσει ποτέ all star
Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Ηλεκτρονικός . Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

O challenger έγραψε: στις 19:55, 01-05-12:

Η καλυτερη!
Φοραω μόνο αυτά! (οκ, εκτος ενα ζευγαρι ορειβατικα που τα ειχα πετυχει κοψοχρονια)
Εχω αλλάξει 15 ζευγαρια απο αυτα παπουτσια, εκ των οποιων τα 5 ολοκληρωσαν πλεον τον κυκλο της ζωης τους..
Εχω δυο ζευγαρια που ειναι πολυχρησιμοποιημενα ΑΚΑ προχειρα...
και μου εχει χαρισει ενας φιλος 3 ζευγαρια, (επειδη εκανε μια επεμβαση στο ποδι και φοραει ειδικους πατους που δεν χωρουσαν στα κοντα που ειχε)
Ενας απο τους λογους για τον οποιο αγαπω αυτα τα παπουτσια ειναι γιατι μπορω να το φοραω μεχρι να διαλυσει!
1
Παράθεση

Vicky95

Νεοφερμένος

H Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Vicky95 έγραψε: στις 20:32, 22-05-12:

τα λατρευωω εχω αυτη τη στιγμη 4 ζευγαρια . πιστευω οτι ταιριαζουν με ολα αν ξερεις να τα συνθιαζεις σωστα
2
Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Ηλεκτρονικός . Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

O challenger έγραψε: στις 20:38, 22-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Vicky95
πιστευω οτι ταιριαζουν με ολα αν ξερεις να τα συνθιαζεις σωστα
εγω παλι μονο αυτα φοραω...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος