Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,829 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 496 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Bowling

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 13:54, 12-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από BadGuy
Τελικά δε μας είπες mania, πως πάνες οι αγώνες και τα strike;;Σκίζουμε;;

Οχι απίστευτο άλλα στο τελευταίο ατομικό έπαιξα σαν να ήταν πρώτη φορά, έκανα τα ποιο καταθλυπτικά ποσά που έκανα ποτέ σε αγώνες, απίστευτη μαυρίλα, πάντος στο πρωιγούμενο ατομικό που είχα χτυπήσει το χέρι μου ήμουν τέταρτη
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 13:56, 12-07-07:

Μέχρι πότε είναι οι αγώνες;;;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 14:06, 12-07-07:

Μέχρι πότε είναι οι αγώνες;;;
Δεκέβρη, και στο ομαδικό και στο ατομικό, τώρα που θα καταλίξουμε κανείς δεν ξέρει, πάντος αυτοί που παίζουν στα ατομικά έχουν δικές τους μπάλες και παπούτσια το οποιο σημαίνει ότι ασχολούντε πολλύ, άν και για τέτοια φάση παίζουν έσχως ιδικά οι τύπησες, δεν επιτρέπετε να έχεις δώσει τόσα λευτά και να περνάς με 110 τον αγώνα, είναι χάλι τους
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 15:03, 12-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Δεκέβρη, και στο ομαδικό και στο ατομικό, τώρα που θα καταλίξουμε κανείς δεν ξέρει, πάντος αυτοί που παίζουν στα ατομικά έχουν δικές τους μπάλες και παπούτσια το οποιο σημαίνει ότι ασχολούντε πολλύ, άν και για τέτοια φάση παίζουν έσχως ιδικά οι τύπησες, δεν επιτρέπετε να έχεις δώσει τόσα λευτά και να περνάς με 110 τον αγώνα, είναι χάλι τους
Ε ναι μωρέ!!Έλεος!100 κάνω εγώ στις άσχημές μου που έχω να παίξω δεν ξέρω και εγώ πόσο!!!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 16:21, 12-07-07:

100 κανεις με λιγη προσπαθεια και με το αριστερο χερι
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:26, 12-07-07:

Ε ναι μωρέ!!Έλεος!100 κάνω εγώ στις άσχημές μου που έχω να παίξω δεν ξέρω και εγώ πόσο!!!
Αρχική Δημοσίευση από Lorien
100 κανεις με λιγη προσπαθεια και με το αριστερο χερι

Αυτό λέω και γώ παιδιά άλλα δεν κάνει, στο τελευταίο ατομικό έπιασα πάτο, 83 το μικρότερο 95 το μεγαλύτερο, ρόμπα λέμε, αποτυχία όλων των εποχών

Ρεζηλέυτηκα και στο ομαδικό πήγα πολλύ καλύτερα την τρίτη, παιδιά είμαι πολλύ χάλια; ντροπιάστηκα τώρα που τα λέω άλλα γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 01:33, 13-07-07:

Ολοι στην αρχη απο χαμηλα ξεκιναμε. Μην αγχωνεσαι. Διασκεδαζε και με την επιμονη σιγα σιγα θα βλεπεις ολο και πιο σπανια τα διψηφια.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:52, 13-07-07:

Ολοι στην αρχη απο χαμηλα ξεκιναμε. Μην αγχωνεσαι. Διασκεδαζε και με την επιμονη σιγα σιγα θα βλεπεις ολο και πιο σπανια τα διψηφια.
Καμάρι μου είχα πάαααααααααααααααααρααααααααα πολλύ καιρό να δώ δυψήφιο, άν το έβλεπα συχνά δεν θα είμουν στο τουρνουα, το άγχως είναι ο χειρότερος εχθρός μου
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:42, 13-07-07:

Nαι, οκ το ειπα με την εννοια του κακου σκορ γενικοτερα
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 12:28, 31-07-07:

Γεια μπανίστε μαγαζάκι!!!! καλά πρώτη φορά έπαιξα με τ΄τοιο φωτησμό, φανταστικά
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_0263.JPG
Εμφανίσεις:  62
Μέγεθος:  150,1 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mania : 29-04-09 στις 11:19.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 12:38, 31-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Γεια μπανίστε μαγαζάκι!!!! καλά πρώτη φορά έπαιξα με τ΄τοιο φωτησμό, φανταστικά
Πού είναι;

Το σοκάκι;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 12:46, 31-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Πού είναι;

Το σοκάκι;
Σου φένετε για μπαράκι;

Οχι είναι εκεί που παίζουμε για το τουρνουα
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 15:57, 01-08-07:

Μανια σε ποιο παιζετε θυμησε μου. Ωραιος ο φωτισμος, και σχεδον ιδια αισθητικη γενικοτερα εχει ενα εδω Αθηνα (τοσο που νομιζα οτι εβαλες λαθος φωτογραφιες )
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 12:31, 02-08-07:

Στην Κρεμαστή
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 12:34, 02-08-07:

A μαλιστα. Πηγα για καφε μια φορα εκει, αλλα μεσημερι-απογευμα και δε το χα δει βραδυ ή με black lights.
Cute.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 12:43, 02-08-07:

A μαλιστα. Πηγα για καφε μια φορα εκει, αλλα μεσημερι-απογευμα και δε το χα δει βραδυ ή με black lights.
Cute.

Αλλη έσθηση λέμε
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 17:51, 04-12-07:

Λοιπόν χτές παίχτηκε ο τελευταίος ομαδικός αγώνας με τον άντρα και τον oxy και την άλλη τρίτη το ατομικό, Lorien θα είσαι το 2008 ιανουάριο Ρόδο; άν όχι τσακίσου είναι η απονομή
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 18:07, 04-12-07:

Aμα διαπρεπετε θα προσπαθησω ! Χαιρομαι που διασκεδαζετε παντως Και εννοειται αν τυχον ανεβετε Αθηνα θα με ειδοποιησεις.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:56, 05-12-07:

Aμα διαπρεπετε θα προσπαθησω ! Χαιρομαι που διασκεδαζετε παντως Και εννοειται αν τυχον ανεβετε Αθηνα θα με ειδοποιησεις.
Λοιπόν θα ξέρουμε σε λίγες μέρες, μέχρι ποιό κύπελο έρχεσαι; πάντως ετοιμάσου να σε τσακίσουμε.

Λέγαμε εχτές να αλλάξουμε τις κορίνες με χριστουγενιάτικα δενδράκια, τι λές πάντως σαν αγώνας είχε και δύκλολίες πολλές, θα ήταν θάυμα να μπέναμε μέσα στους 3 το πρόβλημα είναι ότι δεν έχουν δημοσιέυσει πίνακα με τα σκόρ και δεν ξέρουμε που είμαστε
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:14, 07-03-08:

Εχω νέα

Πήγε ο οξυντες στο μαγαζάκι που παίξαμε τουρνουα, τον ενημέρωσαν να πάμε να πάρουμε τα δώρα μας που κερδίσαμε και αν προλάβουμε σήμερα θα μάθυμε και την θέση μας στην κατάταξη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος