Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,281 μηνύματα σε 78,933 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 269 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρολόγια χειρός

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 10:24, 27-07-10:

Πολυ κλασικο.. εμενα μου αρεσουν τα πιο unisex ρολογια! που ειναι πιο μεγαλα!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:27, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από aporw
Πολυ κλασικο.. εμενα μου αρεσουν τα πιο unisex ρολογια! που ειναι πιο μεγαλα!
Προσωπικα φορω και ανδρικα, δεν ειναι κακα.
Αλλωστε ολα τα ομορφα χωρανε!
Παράθεση

DRIFTER

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O DRIFTER έγραψε: στις 10:29, 27-07-10:

Το μέγεθος μετράει παντού (ακόμα και στα ρολόγια)
1
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 10:31, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από AntziWin
αυτα τα καινουργια ρολογια τα πλαστικα που ειναι παρα πολυ μοδα σας αρεσουν??

Tο δεύτερο μου αρέσει περισσότερο! Και το σχέδιο και το χρώμα!

Εμένα αυτό μου αρέσει! Το έχω σε βιολετί και θα το πάρω σε γαλάζιο! Και το κίτρινο είναι πολύ ωραίο και καλοκαιρινό!

2
Παράθεση

xarisfo

Νεοφερμένος

Ο xarisfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O xarisfo έγραψε: στις 18:41, 27-07-10:

εγώ δεν καταλαβαίνω πιος ο λόγος σε τέτοιους καιρούς να πάρει κάποιος ακριβό ρολόι... αφήστε που κινδυνεύει...
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 20:02, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από xarisfo
εγώ δεν καταλαβαίνω πιος ο λόγος σε τέτοιους καιρούς να πάρει κάποιος ακριβό ρολόι... αφήστε που κινδυνεύει...
ενα ακριβο ρολοι ''κλασσικο'' ειναι all time classic! δεν ειναι βεβαια must αλλα αν μπορεις δεν περναει ποτε η μοδα του!
2
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 20:14, 27-07-10:

να φτάνει στην ώρα του και να τον στήνουνε συνέχεια ;

το παθαίνω
2
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:23, 27-07-10:

Sid, αν είναι σπόντα για εμένα έχω να σου πω ότι:

Ο Χρόνος είναι σχετικός, γι'αυτό το λόγο δέν πρόκειται ποτέ ν'αργήσω.

~Albert Einstein~

2
Παράθεση

AntziWin (Κουφό Χρυσόψαρο)

Διάσημο Μέλος

H Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 660 μηνύματα.

H AntziWin έγραψε: στις 14:22, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Tο δεύτερο μου αρέσει περισσότερο! Και το σχέδιο και το χρώμα!

Εμένα αυτό μου αρέσει! Το έχω σε βιολετί και θα το πάρω σε γαλάζιο! Και το κίτρινο είναι πολύ ωραίο και καλοκαιρινό!

εγω θα το παρω σε ασπρο και απο μεσα μωβ...πιστευω οτι θα ειναι ωραιο..!!
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:31, 28-07-10:

Το μέγεθος μετράει παντού (ακόμα και στα ρολόγια)
δηλαδη πρεπει να φοραμε μεγαλα ρολογια για να μας προσεξουν οι γυναικες?
3
Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate . έγραψε: στις 17:38, 04-09-10:

Name:  SUIB400.jpg
Views: 1077
Size:  11,8 KBεγω δεν πολυφοραω ρολογια θεμα συνηθειας μαλλον αλλα εχω να μου βρισκονται 3 με αγαπημενο αυτο
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 17:41, 04-09-10:

Eγω αγορασα αυτο

2
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,147 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 17:42, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Morelo
Eγω αγορασα αυτο

AAAAAaa...
Υπέροχη επιλογή!! Φτιάχνει και καφέ!
1
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 17:51, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
AAAAAaa...
Υπέροχη επιλογή!! Φτιάχνει και καφέ!
Δεν ειναι τελειο??? Με το που το ειδα ειπα ωπππ εδω ειμαστε!
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 17:59, 04-09-10:

[/quote]

Παιδια θα διαφωνησω με αυτα τα ρολογια, μη το παρετε ομως προσωπικα εχω φιλες που δεν ξεκολλανε με αυτα Ο,τι τους λεω θα σας πω (ξινιζουν βεβαια αλλα μου λενε κι αυτες για τα γουστα μου)
Πολυ ψευτικα ρε παιδια! Τα βλεπεις απο μαγαζια πολυτελειας μεχρι οι μαυροι τα πουλανε αυτα και τα αλλα τα πιο λεπτα. Πολυ πλαστικουρα και αιντε οκευ θα το βαλω στη θαλασσα μια φορα, αντε να δεχτω να το βαλεω αλλη μια φορα με μια πιο σπορ εμφανιση, αλλα να γινει ενα με το χερι μου αποκλειεται! Πολυ μοδα! Παρα πολυ μοδα κι εγω με τη μοδα δε τα παω παντοτε καλα! Μου θυμιζει τον ντορο που χε γινει με τα βραχιολακια σε διαφορα χρωματα, αλλα αυτα τα ρολογια συγκρινονται με τις ρολογαρες τις σικατες?

Αρχική Δημοσίευση από Morelo
Eγω αγορασα αυτο

Μορελο,πολυ ωραιο αυτο το ρολοι!!! Ειναι στα γουστα μου για τα ανδρικα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 04-09-10 στις 18:10. Αιτία: παραθεση σε μορελο
3
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:13, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Παιδια θα διαφωνησω με αυτα τα ρολογια, μη το παρετε ομως προσωπικα εχω φιλες που δεν ξεκολλανε με αυτα Ο,τι τους λεω θα σας πω (ξινιζουν βεβαια αλλα ενταξει μου λενε κι αυτες)
Πολυ ψευτικα ρε παιδια! Τα βλεπεις απο μαγαζια πολυτελειας μεχρι οι μαυροι τα πουλανε αυτα και τα αλλα τα πιο λεπτα. Πολυ πλαστικουρα και αιντε οκευ θα το βαλω στη θαλασσα μια φορα, αντε να δεχτω να το βαλεω αλλη μια φορα με μια πιο σπορ εμφανιση, αλλα να γινει ενα με το χερι μου αποκλειεται! Πολυ μοδα! Παρα πολυ μοδα κι εγω με τη μοδα δε τα παω παντοτε καλα! Μου θυμιζει τον ντορο που χε γινει με τα βραχιολακια σε διαφορα χρωματα, αλλα αυτα τα ρολογια συγκρινονται με τις ρολογαρες τις σικατες?

Μορελο,πολυ ωραιο αυτο το ρολοι!!! Ειναι στα γουστα μου για τα ανδρικα!
Πες τα ρε Μάιντ. Βγαίνεις και τα βλέπεις που τα φοράνε ΄ολοι. Ίου. Να' ταν και τίποτα ωραίο, να πω οκ, αλλά αυτή η τεράστια άσπρη πλαστικιά κουμούτσα στο χέρι δεν είναι καθόλου ωραίο θέαμα. Άσε που μου θυμίζουν εκείνα να ζαχαρωτά που παίρναμε μικρά, και ήταν σε σχήμα ρολογιού.
Τουλάχιστον κάτι κερδίζουν και οι καημένοι πωλητές(δεν τους λέω μαύρους πια) στη παραλία. Μόνο γι' αυτό λέω το οκ!
Κρίμα είναι και αυτοί.
1
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 18:30, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Άσε που μου θυμίζουν εκείνα να ζαχαρωτά που παίρναμε μικρά,
χαχχα δε το χα σκεφτει! Στη θαλασσα ημουν μια μερα και τα εβλεπα καθε 4 λεπτα να περνανε μπροστα μου, μετα κατεβηκα -την ιδια μερα- στην πολη και τα ειδα σε καλο μαγαζι και λεω ημαρτον. Τουλαχιστον οσοι ταγοραζουν ας ταγορασουν απο τους τυπους που τα πουλανε στους δρομους ειναι και πιο φτηνα. Τη φιλη που τα χει σε 250 χρωματα την εκραξα γιατι δυο ταχε παρει απο μαγαζι και τα διπλοπηρωσε ενω παρακατω τα χε ενας πλανοδιος.

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Τουλάχιστον κάτι κερδίζουν και οι καημένοι πωλητές(δεν τους λέω μαύρους πια) στη παραλία. Μόνο γι' αυτό λέω το οκ!
Κρίμα είναι και αυτοί.
Συγνωμη εχεις δικιο, αν και ειναι πιο μελαμψοι απο τους Ελληνες μωρε Αλλα συμφωνω. Αλλωστε στα μαγαζια τα χουν παραπανω γιατι καπως πρεπει να βγει και το νοικι, οι υπαλληλοι κοκ.

Εξαρταται τι εννοεις ακριβο. Προσωπικα,θα στο παω αλλιως, δε θα φορουσα ρολοι που να μην αντιπροσωπευει την στυλιστικη εικονα μου, και που κατ επεκταση ισως απο κει να διαφαινεται ο εσωτερικος κοσμος μου και ισως η οικονομικη μου κατασταση. Βεβαια, πολλοι που τα χουν πιο πολυ κι απο τους κοινους θνητους επιλεγουν χαμηλους τονους και στην εμφανιση τους. Οποτε κει βαζω ενα ισως. Το ιδιο ισχυει για μενα και για το αμαξι, το παπουτσι κοκ. Τωρα οσο για το αν ειναι επικινδυνο, σημερα σου σπανε το τζαμι του αυτοκινητου και για πενηντα λεπτα που θα χεις παρατημενα, οποτε ατοπο διοτι αμα σου τυχει σου τυχε και το κυριοτερο αμα προκαλεσεις παραπανω απο το ''μποι'' σου δεν τη γλιτωνεις.
Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate . έγραψε: στις 19:07, 04-09-10:

εγω πιστευω οτι εξαρταται απο την πιοτητα του ρολογιου εγω δε μπορω να φοραω χρυσα και ασημενια ρολογια επειδη ολη μερα τραχω και παιζω γι αυτο πορτιμω πιο σπορ τυπο ρολογιου οπως αυτο που εδειξα και δε μοιαζουν καθολου για παιχνιδια ουτε στην οψη ουτε στην τιμη
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 19:13, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από element skate
και δε μοιαζουν καθολου για παιχνιδια ουτε στην οψη ουτε στην τιμη
Δε λεμε βρε για αυτο που παρεθεσες! Μια χαρα ειναι, εμενα μου αρεσει!
Οσο για τα ασημενια η τα χρυσα η τα πλαστικα η επιχρυσα ή γυαλινα η μπλα μπλα... θεμα συνηθειας ειναι πιστευω! Στη γυμναστικη μου προσωπικα δε φοραω τιποτα που ναμενοχλει η να κανει γκλιν γκλιν!
Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

O element skate . έγραψε: στις 19:15, 04-09-10:

ευχαριστω για την υποστηριξη προς το ρολοι μου αλλα γενικα τι ειπα
χαχχ και εμενα με ενοχλει στην γυμναστικη και δε το φοραω οσο για τα χρυσα και τα λοιπα εκτος την συνηθεια καθε μερα καπου θα πεσω η σε κατι θα χτυπησω οποτε δε πολυβολευει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    arnold

Βρείτε παρόμοια