Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,390 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 188 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μην την δείτε...

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 21:08, 26-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Τί νὰ σοῦ πῶ· ἂν εἶχε χιοῦμορ, ἐγὼ πάντως δὲν τὸ κατάλαβα. Ἐμένα μοῦ φάνηκε ἁπλῶς μιὰ βαρετὴ ταινία χωρὶς κανένα ἀπολύτως νόημα. Τὸ δὲ χιοῦμορ της -ἂν αὐτὸ τὸ πρᾶγμα μπορεῖ νὰ χαρακτηρισθῇ χιοῦμορ- προκαλεῖ ψύχος ὑπὸ τὸ μηδέν.
Πφφφ πάω να πιω ένα γουάιτ ράσιαν για να ξεχάσω αυτά που είπες...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 22:06, 26-11-12:

black swan 0/10
1
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 13:49, 27-11-12:

αδερφοί κοέν
οφείλω να ομολογήσω, πως δεν έχω δει ταινία των αδερφών κοέν που να μου ήταν αδιάφορη.
σιγουρα οι ταινίες τους δεν ειναι τοσο ευκολες στο ιδέσθαι όσο πχ τα ειδικά εφέ των αδερφών γουατσόφσκι,
αλλα σίγουρα είναι ποιο μεστές, πιο γεμάτες
από έναν ιδιαίτερο λυρισμό,
ο οποίος συχνά προκύπτει
από την αντιπαραβολή του καθημερινού, του τετριμμένου, του φτηνού
με το αιώνιο, το πολυσύνθετο, του υπερβατικό.

(...Όπως για παράδειγμα, ο χορός ενός σκουπιδιού στον άνεμο - δείτε παρακάτω)

Πράγματι, στις ταινίες τους, ακόμα και τα ελάχιστα γεγονότα
- όπως για παράδειγμα μια επίσκεψη γηραιών κυριών για τσάι -
αποτελούν αφορμή για την έκδηλωση μαγείας και σαγήνης.
Ίσως το καταλάβατε, μιλάω για την σκηνη από το Ladykillers.

1
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 14:11, 27-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
οφείλω να ομολογήσω, πως δεν έχω δει ταινία των αδερφών κοέν που να μου ήταν αδιάφορη.
σιγουρα οι ταινίες τους δεν ειναι τοσο ευκολες στο ιδέσθαι όσο πχ τα ειδικά εφέ των αδερφών γουατσόφσκι,
αλλα σίγουρα είναι ποιο μεστές, πιο γεμάτες
από έναν ιδιαίτερο λυρισμό,
ο οποίος συχνά προκύπτει
από την αντιπαραβολή του καθημερινού, του τετριμμένου, του φτηνού
με το αιώνιο, το πολυσύνθετο, του υπερβατικό.

(...Όπως για παράδειγμα, ο χορός ενός σκουπιδιού στον άνεμο - δείτε παρακάτω)

Πράγματι, στις ταινίες τους, ακόμα και τα ελάχιστα γεγονότα
- όπως για παράδειγμα μια επίσκεψη γηραιών κυριών για τσάι -
αποτελούν αφορμή για την έκδηλωση μαγείας και σαγήνης.
Ίσως το καταλάβατε, μιλάω για την σκηνη από το Ladykillers.

Είσαι καλά στην υγεία σου; Γιατί μιλάς σαν τον Κουτσογιαννόπουλο;
3
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 14:30, 27-11-12:

Μακαρι ο κουτσ/οπουλος να θυμόταν πως κάποτε έβλεπε καλές ταινίες
1
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:55, 27-11-12:

Εἶχα ὑπ' ὄψιν μου ὅτι ὑπῆρχε μία ταινία μὲ τὸν τῖτλο «Big Lebowski». Ἀπὸ τὸν τῖτλο κρίνοντας, νόμιζα ὅτι πρόκειται περὶ γκανγκστερικῆς ταινίας. Τέλος πάντων, τὴν εἶδα πρόσφατα καὶ θὰ ἀρκεσθῶ ἁπλῶς νὰ πῶ ὅτι τὴν εἶδα μέχρι τὴ μέση περίπου καὶ μεγάλο μέρος της στὸ γρήγορο! Ἡ ταινία εἶναι ἄθλια ἢ μᾶλλον κάτι χειρότερο ἀπὸ ἄθλια· ἐλεεινή! Ἡ πλάκα εἶναι ὅτι διαβάζοντας μετέπειτα κριτικὲς ἀπὸ διάφορες ἱστοσελίδες, ἔμαθα ὅτι πρόκειται περὶ κωμῳδίας(!) Δηλαδὴ ἔπρεπε σὲ κάποιο σημεῖο αὐτῆς τῆς ταινίας νὰ γελάσουμε!!! Μὴν τὴ δεῖτε! Θὰ χάσετε δύο ὧρες ἀπὸ τὴ ζωή σας.

Σ.σ.: Δὲν γνωρίζω ἂν οἱ δύο ταινίες τῶν ἀδελφῶν Κοὲν τὶς ὁποῖες ἔχω δεῖ (Φάργκο καὶ Big Lebowski) εἶναι τόσο ἄθλιες ἢ ἁπλῶς αὐτοὶ οἱ δύο εἶναι τόσο πολὺ ἀτάλαντοι. Νὰ πῶ τὴν ἀλήθεια πάντως, δὲν καίγομαι νὰ δῶ ἄλλη ταινία αὐτῶν τῶν δύο κρίνοντας ἀπὸ αὐτὲς τὶς δύο...
Από τις απολαυστικότερες κωμωδίες.
Ωμή, ακραία, με ένα χαρακτήρα σκέτη καρικατούρα, ωδή στη τεμπελιά και στην αδράνεια.
Λανθάνεις.
1
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 10:09, 28-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Από τις απολαυστικότερες κωμωδίες.
Ωμή, ακραία, με ένα χαρακτήρα σκέτη καρικατούρα, ωδή στη τεμπελιά και στην αδράνεια.
Λανθάνεις.
Ὑπάρχει διαφορετικὴ ἀντίληψη περὶ χιοῦμορ μᾶλλον. Πάντως, στὸ imdb ὑπάρχουν πλεῖστες ὅσες κριτικὲς οἱ ὁποῖες καταβαραθρώνουν τὴ συγκεκριμένη ταινία παρ' ὅτι ἔχει τὸν βαθμὸ 8,2 (!)

Τελικά, βλέποντας ποιοί ὑπερασπίζονται τὴ συγκεκριμένη ταινία καὶ γενικώτερα τοὺς ἀδελφοὺς Κοέν, κατάλαβα γιατί ὑπάρχει διάσταση ἀπόψεων. Τὸ θέμα δὲν εἶναι μόνο αἰσθητικό, εἶναι κατ' ἐξοχὴν ἰδεολογικό· οἱ ἀδελφοὶ Κοὲν προφανῶς κινοῦνται στὸ πλαίσιο μιᾶς ἀναρχομηδενιστικῆς ἰδεολογίας τὴν ὁποία προβάλλουν μέσα ἀπὸ τὰ ἔργα τους. Οὐσιαστικά, ἰσοπεδώνουν τὰ πάντα, κυρίαρχο γνώρισμα τοῦ λεγόμενου κινήματος τῆς «Νέας Ἀριστερᾶς» (Ἀγγλιστὶ «New Left»).

Ἐπιμένω πάντως, ὅτι ἕνας τύπος ὁ ὁποῖος ἀρχίζει νὰ γκαρίζῃ σὰν τρελὸς καὶ νὰ βγάζῃ πιστόλι γιὰ ἕναν ἀμφισβητούμενο πόντο στὸ μπόουλινγκ, ΔΕΝ εἶναι ἀστεῖο. Κρῖμα, γιατὶ τὸν Goodman τὸν θεωρῶ πολὺ καλὸ ἠθοποιό. Ἡ πλάκα εἶναι ὅτι ἡ συγκεκριμένη σκηνὴ θεωρεῖται ἡ πλέον κλασικὴ τῆς σειρᾶς καὶ ἔχει κάνει μεγάλη ἐπιτυχία στὸ 9GAG. Μήπως τελικὰ εἶμαι ἀπὸ ἄλλον πλανήτη;
Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε: στις 15:58, 28-11-12:

Ὑπάρχει διαφορετικὴ ἀντίληψη περὶ χιοῦμορ μᾶλλον. Πάντως, στὸ imdb ὑπάρχουν πλεῖστες ὅσες κριτικὲς οἱ ὁποῖες καταβαραθρώνουν τὴ συγκεκριμένη ταινία παρ' ὅτι ἔχει τὸν βαθμὸ 8,2 (!)

Τελικά, βλέποντας ποιοί ὑπερασπίζονται τὴ συγκεκριμένη ταινία καὶ γενικώτερα τοὺς ἀδελφοὺς Κοέν, κατάλαβα γιατί ὑπάρχει διάσταση ἀπόψεων. Τὸ θέμα δὲν εἶναι μόνο αἰσθητικό, εἶναι κατ' ἐξοχὴν ἰδεολογικό· οἱ ἀδελφοὶ Κοὲν προφανῶς κινοῦνται στὸ πλαίσιο μιᾶς ἀναρχομηδενιστικῆς ἰδεολογίας τὴν ὁποία προβάλλουν μέσα ἀπὸ τὰ ἔργα τους. Οὐσιαστικά, ἰσοπεδώνουν τὰ πάντα, κυρίαρχο γνώρισμα τοῦ λεγόμενου κινήματος τῆς «Νέας Ἀριστερᾶς» (Ἀγγλιστὶ «New Left»).

Ἐπιμένω πάντως, ὅτι ἕνας τύπος ὁ ὁποῖος ἀρχίζει νὰ γκαρίζῃ σὰν τρελὸς καὶ νὰ βγάζῃ πιστόλι γιὰ ἕναν ἀμφισβητούμενο πόντο στὸ μπόουλινγκ, ΔΕΝ εἶναι ἀστεῖο. Κρῖμα, γιατὶ τὸν Goodman τὸν θεωρῶ πολὺ καλὸ ἠθοποιό. Ἡ πλάκα εἶναι ὅτι ἡ συγκεκριμένη σκηνὴ θεωρεῖται ἡ πλέον κλασικὴ τῆς σειρᾶς καὶ ἔχει κάνει μεγάλη ἐπιτυχία στὸ 9GAG. Μήπως τελικὰ εἶμαι ἀπὸ ἄλλον πλανήτη;
Άμα μετά από όλη αυτή την ανάλυση, μας πετάς ότι σου κάνει εντύπωση που είναι trendy στο 9gag(!), τότε άραξε, από 'δω είσαι.
Ανθρώπινος, πολύ ανθρώπινος..!
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 17:47, 19-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από scar.lett
δεν ξέρω πόσοι από εσάς θα ξέρετε την συγκεκριμένη ταινία αλλά αν πέσει στην αντίληψή σας μην τη δείτε ποτέ. "santa sangre" ο τίτλος. έπρεπε να υποψιαστώ από τα σχόλια που έλεγαν ότι κάθε σωστός σινεφίλ πρέπει να την έχει δει τουλάχιστον μία φορά.

δεν έχω δει πιο νοσηρή ταινία από αυτή! στο τέλος άρχισα να νοιώθω ενοχλήσεις στο στομάχι. προτιμώ μαραθώνιο Λαρς φον Τρίερ
ε όχι δα ταινία του Jodorowsky στο "μην την δείτε"

εγώ θα την έβαζα στην ακριβώς αντίθετη κατηγορία : "ποιες προτείνετε"
περιττό να πω πως έριξα και γέλιο σε κάποιες σκηνές

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 21:49, 08-06-13:

Είδα πρόσφατα τη Λάρα Κροφτ 2(δε θέλω σχόλια).
Καλά περιττό να πω ότι η Τζολί παρουσιαζόταν η σούπερ γκομενάρα που έδερνε όλον τον κόσμο για πλάκα και έκανε κάτι ακροβατικά σαν το σούπερ μάριο... στο τέλος σκότωσε και τον Τζέραρντ Μπάτλερ.

Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ......ΟΧΙ.
Αυτό πάει πολύ.
Άσε που του το έπαιζε και δύσκολη και δεν του καθόταν με τίποτα. Μμμμμμμ...σίγα ρε Τζολί. Πάνε στον άλλον το φλώρο τον Μπραντ Πιτ. Καλύτερα.
Δεν είδα τους υπότιτλους στο τέλος. Τσατίστηκα κι έκλεισα την τηλεόραση.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,279 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 21:57, 08-06-13:

Πες τα! Είχα μετανιώσει την ώρα και τη στιγμή που αποφάσισα να τη δω
1
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 23:11, 08-06-13:

The Lucky One

Έπρεπε να το περιμένω ότι θα ήταν βλακεία... Αφού πρωταγωνιστεί ο Zac Efron...

Παράθεση

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Alex S έγραψε: στις 01:45, 19-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight_2008
Οι ρομαντικοί που βρίσκονται στο e-steki και αυτοί που την έχουν δει ίσως με μουτζώσουναλλά για μένα η χειρότερη ταινία που είδα ποτέ ήταν το ''before tha sunsete''=''πριν το ηλιοβασίλεμα'' . 'Ειχε σχέση με δυο παιδια που είχαν ερωτευθεί όταν ήταν μικρά και μετά απο πολλά χρόνια ξαναβρέθηκαν και τα και τα λέγανε σε μια καφεταίρια...ΕΛΕΟΣ παιδιά... όλη η ταινία είχε μόνο δυο σκηνες όλο κι όλο και συνέχεια μιλούσαν κ μιλούσαν..απαίσια..σε όλη την ταινία απο την αρχή μέχρι το τέλος θα ήταν λογικο να σε έπερνε ο υπνος..απίστευτα βαρετή..λες και τίποτα άλλο δεν μπορούσαν να κάνουν...φφφφ
This is blasphemy!!!! (χωρίς καν να είμαι ρομαντικός!!)
2
Παράθεση

Red Hot Chili L

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Red Hot Chili L αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Red Hot Chili L έγραψε: στις 15:13, 19-11-13:

Εἶχα ὑπ' ὄψιν μου ὅτι ὑπῆρχε μία ταινία μὲ τὸν τῖτλο «Big Lebowski». Ἀπὸ τὸν τῖτλο κρίνοντας, νόμιζα ὅτι πρόκειται περὶ γκανγκστερικῆς ταινίας. Τέλος πάντων, τὴν εἶδα πρόσφατα καὶ θὰ ἀρκεσθῶ ἁπλῶς νὰ πῶ ὅτι τὴν εἶδα μέχρι τὴ μέση περίπου καὶ μεγάλο μέρος της στὸ γρήγορο! Ἡ ταινία εἶναι ἄθλια ἢ μᾶλλον κάτι χειρότερο ἀπὸ ἄθλια· ἐλεεινή! Ἡ πλάκα εἶναι ὅτι διαβάζοντας μετέπειτα κριτικὲς ἀπὸ διάφορες ἱστοσελίδες, ἔμαθα ὅτι πρόκειται περὶ κωμῳδίας(!) Δηλαδὴ ἔπρεπε σὲ κάποιο σημεῖο αὐτῆς τῆς ταινίας νὰ γελάσουμε!!! Μὴν τὴ δεῖτε! Θὰ χάσετε δύο ὧρες ἀπὸ τὴ ζωή σας.

Σ.σ.: Δὲν γνωρίζω ἂν οἱ δύο ταινίες τῶν ἀδελφῶν Κοὲν τὶς ὁποῖες ἔχω δεῖ (Φάργκο καὶ Big Lebowski) εἶναι τόσο ἄθλιες ἢ ἁπλῶς αὐτοὶ οἱ δύο εἶναι τόσο πολὺ ἀτάλαντοι. Νὰ πῶ τὴν ἀλήθεια πάντως, δὲν καίγομαι νὰ δῶ ἄλλη ταινία αὐτῶν τῶν δύο κρίνοντας ἀπὸ αὐτὲς τὶς δύο...

Και με αυτό το ποστ βρήκαμε τον άνθρωπο που έχει το Χειρότερο Δυνατό Γούστο στις ταινίες! Αξιος για βραβείο! Οι ταινίες των Κοέν είναι μία και μία, το Φάργκο γενικώς δε με ξετρέλλανε (αν και με αρέσει) αλλά το Big Lebowski είναι ένα υπερκαλτ διαμαντάκι και όποιος δεν το αναγνωρίζει αυτό, απλώς θα πρέπει να καταδικαστεί να βλέπει σε επαναλήψεις το Κωνσταντίνου και Ελένης από το πρωί έως το βράδυ για τρία χρόνια τουλάχιστον
1
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 01:34, 01-06-14:

δεν σας προτεινω λοιπον
το "margaret".. μια ανουσια ταινια απ αυτες που περνανε τα λεπτα και λες.. περιμεν το λογο που ξοδεψα μιαμιση ωρα ζωης! χαλι μπλακ..
το "piranhas 3".. δεν εχω δει το ενα και το δυο, αλλα αυτη η ταινια ειναι επιεικως απαραδεκτη.. ειναι και καλα θριλερ - περιπετεια, αλλα με τους ηθοποιους που εχει και τα τραγικα εφε, μονο δραση δε προκαλει.. ελεεινο αληθεια!!
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 12:46, 02-03-15:

Τις 50 αποχρώσεις του γκρι. Θα χάσετε δυο ώρες από την ζωή σας για το τίποτα, εγώ που την είδα δεν με εντυπωσίασε, δεν ξέρω τι άρεσε στον υπόλοιπο κόσμο που ξετρελάθηκε από αυτή τη ταινία, γούστα είναι αυτά θα μου πείτε.
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,443 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 13:36, 02-03-15:

"Lucy". Πέρα από τ' ότι βασίζεται σ' ένα ψέμα (ότι οι άνθρωποι χρησιμοποιούν μόνο το 10% του εγκεφάλου τους) μου φάνηκε παρατραβηγμένη. Ειδικά το τέλος ήταν μια βλακεία. Βαρετή όσο δεν πάει. Για να μη σχολιάσω και τη Γιόχανσον ως πρωταγωνίστρια.
2
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 02:29, 03-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Τις 50 αποχρώσεις του γκρι. Θα χάσετε δυο ώρες από την ζωή σας για το τίποτα, εγώ που την είδα δεν με εντυπωσίασε, δεν ξέρω τι άρεσε στον υπόλοιπο κόσμο που ξετρελάθηκε από αυτή τη ταινία, γούστα είναι αυτά θα μου πείτε.
απο αντρες δεν αρεσε σε κανεναν..
στις γυναικες άρεσε μόνο γιατι έβγαλαν σεξουαλικα απωθημένα που είχε καταχωνιάσει ο φεμινισμός
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 867 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 02:43, 03-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
απο αντρες δεν αρεσε σε κανεναν..
στις γυναικες άρεσε μόνο γιατι έβγαλαν σεξουαλικα απωθημένα που είχε καταχωνιάσει ο φεμινισμός
Δεν νομιζω οι φεμινιστριες να ηταν ιδιαιτερα πουριτανες στο κρεβατι.
Οχι πως με καιει κιολας αλλα κλαιν.
Παράθεση

Sommerfeld

Δραστήριο Μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε: στις 21:52, 27-01-16:

<<Βλέπω τον Θάνατο σου>>, αν και στην αρχή ίσως ακούγεται ωραίο το concept όλες οι ταινίες απλά τραγικές, με εντελώς "ψεύτικους" θανάτους και πολύ πολύ βαρετή πλοκή...Η μοναδική ταινία που είναι σχετικά καλούτσικη είναι η 2η με το τρενάκι του τρόμου(φταίει βασικά που την είχα δει πολύ μικρός και μου είχε κάνει εντύπωση), οι άλλες είναι εντελώς βαρετές...Στην 1η ταινία με το αεροπλάνο απλά με είχε πιάσει το κεφάλι μου...Την 5η ταινία την είχα δει τυχαία στην τηλεοραση(προς το τέλος) και ομολογώ ότι αρχικά νόμιζα ότι έβλεπα κάποια φαρσοκομωδία...

Επίσης <<The ABC'S of Death>>, η πρώτη γιατί την δευτερη δεν μπαίνω στον κόπο να την δω...Εντελώς μούφα, την σταμάτησα στην μέση γιατι ήταν απλά σπατάλη χρόνου....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια