Φίλοι και ερωτικές σχέσεις

Θα πηγαίνατε με "πρώην" φίλου σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Ναι, αν δεν είχαν κατι ιδιαίτερο, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 7 7.7%
  • Αποκλείεται!

    Ψήφοι: 30 33.0%
  • Εξαρτάται τις ειδικές περιστάσεις.. μπορεί ναι, μπορεί όχι!

    Ψήφοι: 47 51.6%
  • Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Καλά μύγα σε τσίμπησε;

    Ψήφοι: 5 5.5%

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Να και μια συγκρατημένη άποψη, χωρίς περιττή ηθικολογία και αφορισμούς. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτού του είδους οι θέσεις συνήθως με πείθουν περισσότερο. Όσο για την ηθικολογία έχω να πω: "Όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι". Δε με πείθουν, δε με πείθουν, όσο κι αν προσπαθώ να τις δεχτώ...:D

Ειδικά όταν ακούω κάποιον/αν να λέει "Εγώ, α πα πα πα (@@@@:D), ΠΟΤΕ δεν θα το έκανα αυτό, ο Χριστός κι η Παναγία, μακριά από μας, απαταξάμην το Σατανά" κλπ, αρχίζω να φοβάμαι και να κοιτώ πίσω μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να και μια συγκρατημένη άποψη, χωρίς περιττή ηθικολογία και αφορισμούς. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτού του είδους οι θέσεις συνήθως με πείθουν περισσότερο. Όσο για την ηθικολογία έχω να πω: "Όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι". Δε με πείθουν, δε με πείθουν, όσο κι αν προσπαθώ να τις δεχτώ...:D

Ειδικά όταν ακούω κάποιον/αν να λέει "Εγώ, α πα πα πα (@@@@:D), ΠΟΤΕ δεν θα το έκανα αυτό, ο Χριστός κι η Παναγία, μακριά από μας, απαταξάμην το Σατανά" κλπ, αρχίζω να φοβάμαι και να κοιτώ πίσω μου...

Γιατί βρε Χάος...
αποκλείεται να τα λέει κάποιος έχοντας ΉΔΗ πράξει ανάλογα στο παρελθόν?
Αποκλείεται να έχει ήδη βιώσει κάποιος πως είναι το όλο σκηνικό και να απαντάει εκ του "ασφαλούς" ότι εγώ "α παπαπαα δεν θα το έκανα με τίποτα!" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Για τις ΦΙΛΕΣ μου [δλδ για 5 μετρημένα άτομα ανά την... ελληνική επικράτεια] δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω οτιδήποτε ακόμα και αν κόψω φλέβα. Που δεν πρόκειται να γίνει γιατί - το ανέφερε και η ΚουΕ πιο πάνω- όσοι τα είχαν με φίλες μου είχαν μπει αυτομάτως στην "friendly zone" και δεν μπόρεσα ΠΟΤΕ να τα δω διαφορετικά...

Για γνωστές, 2ης σειράς φιλίες κτλ δεν καίγομαι και τόσο... απλά θα έπρεπε να γουστάρω ΠΟΛΥ για να κάνω κάτι και σαφώς δεν θα ήταν πρώτη επιλογή μου. [κοινώς αν μπορούσα να το αποφύγω θα το έκανα].

Ναι πριν 10+ χρόνια και η δικιά μου η παρέα σαν του Κρόνου και "χειρότερη" ήταν [χώρισα τον ένα φίλο για να τα φτιάξω με τον άλλο τον οποίο "κεράτωσα"--όπως κερατώνει κανείς στα 15 του και πριν αρχίσει τα ...βαριά πράγματα- με έναν τρίτο φίλο με τον οποίο τα ξανάφτιαξα αφού δεν προχώρησε η φάση με έναν 4ο της παρέας... ο 5ος αν και τον γούσταρα τα έφτιαξε με την τότε κολλητή μου και δεν με γούσταρε καθόλου οπότε μου...ξέφυγε :P:P:P].... ααααχ εφηβεία... :D


Αλλά από τότε μέχρι σήμερα... δεν ξέρω ΤΩΡΑ δεν θα το έκανα ποτέ. τουλ για τις αληθινές φίλες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Είναι δύσκολο να είσαι άντρας, ειδικά στη σημερινή εποχή, να το ξέρετε...;)

Και γυναίκα επίσης... ;)

δε βλέπω να μας μένουν και πολλές επιλογές... :p

























...θα ακολουθήσουμε το δύσκολο δρόμο once again! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[...]
Ναι πριν 10+ χρόνια και η δικιά μου η παρέα σαν του Κρόνου και "χειρότερη" ήταν [χώρισα τον ένα φίλο για να τα φτιάξω με τον άλλο τον οποίο "κεράτωσα"--όπως κερατώνει κανείς στα 15 του και πριν αρχίσει τα ...βαριά πράγματα- με έναν τρίτο φίλο με τον οποίο τα ξανάφτιαξα αφού δεν προχώρησε η φάση με έναν 4ο της παρέας... ο 5ος αν και τον γούσταρα τα έφτιαξε με την τότε κολλητή μου και δεν με γούσταρε καθόλου οπότε μου...ξέφυγε :P:P:P].... ααααχ εφηβεία... :D
[...]
Υποθέτω ότι από τη μεριά των αγοριών φίλων σου με τους οποίους τα έφτιαξες, αυτή η κατάσταση θα ήταν "σου πασάρω την γκόμενα", πράγμα που λυπάμαι που το λέω αλλά σε κάνει "αντικείμενο". Βέβαια εσύ τότε στα 15 σου και στην εφηβεία, κατανοητό είναι να το θεωρούσες κατόρθωμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υποθέτω ότι από τη μεριά των αγοριών φίλων σου με τους οποίους τα έφτιαξες, αυτή η κατάσταση θα ήταν "σου πασάρω την γκόμενα", πράγμα που λυπάμαι που το λέω αλλά σε κάνει "αντικείμενο". Βέβαια εσύ τότε στα 15 σου και στην εφηβεία, κατανοητό είναι να το θεωρούσες κατόρθωμα :)
Απο τη στιγμή που μιλάει σε πρώτο πρόσωπο (χώρισα, τα έφτιαξα, κλπ) δεν βρίσκω πως μπορεί να ισχύει αυτό. :confused: Βουντού της κάνανε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Υποθέτω ότι από τη μεριά των αγοριών φίλων σου με τους οποίους τα έφτιαξες, αυτή η κατάσταση θα ήταν "σου πασάρω την γκόμενα", πράγμα που λυπάμαι που το λέω αλλά σε κάνει "αντικείμενο". Βέβαια εσύ τότε στα 15 σου και στην εφηβεία, κατανοητό είναι να το θεωρούσες κατόρθωμα :)

χωρίς να το λέω πειραγμένα αν δεν έχεις facts δεν μπορεις να είσαι σίγουρος. Και επειδή κάθένας διαφορετικός ναι, indeed ένας από όλους είναι "σκάρτος" χαρακτήρας (αν μπορώ να το θέσω έτσι) αλλά οι υπόλοιποι είναι πραγματικά διαμάντια [και η μετέπειτα συμπεριφορά και πορεία τους δεν δικαιολογεί τέτοιες σκέψεις, ούτε η σχέση που έχω με τον καθένα από αυτούς μέχρι σήμερα], αλλά παρόλαυτα αναγνωρίζω ότι δεν είναι ο κόσμος αγγελικά πλασμένος...

Από την άλλη για αυτό τόνισα ότι αυτά που κάναμε τότε (εγώ τουλ!) δεν υπερέβαιναν το "φάσωμα" ελαφριάς μορφής [καλέ ντρέπομαι να τα λέω αυτά πρωί πρωί :redface:] οπότε...

Πάντως όχι δεν το θεωρούσα κατόρθωμα (ούτε σήμερα δλδ!) αλλά δεδομένης της ηλικίας και του τι σήμαινε "τα φτιάχνω" για εμάς τότε well, δεν έπεσα κ να πεθάνω για τα τότε γεγονότα :). Περισσότερο επίσης το έθεσα ως ότι αυτό που τότε (κ σε εκείνες τις ηλικίες) θεωρούσαμε οκ και νόρμαλ να... μου αρέσει σήμερα ο Γιώργος και άυριο ο Γιάννης από την ίδια παρέα και ούτε εμένα να μου φαίνεται "κάπως" ούτε σε αυτούς παρά για να ... περιαυτολογήσω για το πόσο στρουμφοφανταστική γκόμενα ήμουνα στο γυμνάσιο-αρχές λυκείου [που δεν ήμουνα κιόλας δλδ! :P], σε αντίθεση με τώρα που (εξακολουθώ να μην είμαι στρουμφοφανταστική γκόμενα :P:P:P] τα βλέπω τελείως αλλιώς και το ίδιο ισχύει και για τον τωρινό μου κοινωνικό περίγυρο More or less.

Απο τη στιγμή που μιλάει σε πρώτο πρόσωπο (χώρισα, τα έφτιαξα, κλπ) δεν βρίσκω πως μπορεί να ισχύει αυτό. :confused: Βουντού της κάνανε; :P
ποιο πιθανό το κόβω να είχαν στήσει πάρτυ οι ορμόνες της εφηβείας πάντως παρά να μου κάναν βουντού αυτοί οι "κακοί" και "σατανικοί" άνθρωποι :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Γιατί βρε Χάος...
αποκλείεται να τα λέει κάποιος έχοντας ΉΔΗ πράξει ανάλογα στο παρελθόν?
Αποκλείεται να έχει ήδη βιώσει κάποιος πως είναι το όλο σκηνικό και να απαντάει εκ του "ασφαλούς" ότι εγώ "α παπαπαα δεν θα το έκανα με τίποτα!" ?

Όχι καλή μου Κουέ, τίποτε δεν αποκλείω. Απλά η εμπειρία μου μ' έχει διδάξει να κρατώ μικρό καλάθι. Μακάριοι όσοι είναι αντάξιοι της ηθικής τους και δεν υποκρίνονται. Εγώ τους θαυμάζω, μιας και η ηθική είναι για μένα κάτι το προσωπικό, ως επιλογή και σέβομαι αυτούς που στέκονται ευθαρσώς μπροστά στις επιλογές τους. Αυτό που δεν δέχομαι είναι η προσπάθεια επιβολής της προσωπικής μας ηθικής ή ήθους αν θέλεις, στους υπόλοιπους. Δεν λέω ότι αυτό συμβαίνει με σένα ή με κάποιον συγκεκριμένο, όμως οι απόλυτα διατυπωμένες θέσεις ορισμένων συνομιλητριών παραπέμπουν σημειολογικά σε κάτι τέτοιο. Γι' αυτό και επαίνεσα τον τρόπο διατύπωσης της άποψης της τελευταίας συνομιλήτριας.

δε βλέπω να μας μένουν και πολλές επιλογές... :p
..θα ακολουθήσουμε το δύσκολο δρόμο once again! :D

Πάντα υπάρχουν κι άλλες επιλογές, η σημερινή κοινωνία δέχεται, αλλά και διαφημίζει όλους τους δυνατούς συνδυασμούς. Εγώ πάντως προτιμώ τη γλύκα του μεσαίου:P:D ...χώρου.

Από την άλλη για αυτό τόνισα ότι αυτά που κάναμε τότε (εγώ τουλ!) δεν υπερέβαιναν το "φάσωμα" ελαφριάς μορφής [καλέ ντρέπομαι να τα λέω αυτά πρωί πρωί :redface:] οπότε...

Ειλικρινής απορία: Τι σημαίνει "φάσωμα" ρε κορίτσια, έχω μείνει γλωσσικά πολύ πίσω ο αδαής...:D



Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
ποιο πιθανό το κόβω να είχαν στήσει πάρτυ οι ορμόνες της εφηβείας πάντως παρά να μου κάναν βουντού αυτοί οι "κακοί" και "σατανικοί" άνθρωποι :P:P:P:P

Μα γιατί δεν παραδέχεσαι ότι κάθε ανηθικότητα οφείλεται σε σατανικούς ανθρώπους που σε παρασέρνουν; Πάντα ένας σατανιστής φταίει για όλα, αφού εμείς των ελληνοχριστιανικών ιδεωδών κατέχουμε την απόλυτη αλήθεια και όποιος δεν την ακολουθεί...Στο Πυρ το Εξώτερον ρε!!!:P:D

Ξέρεις, λένε ότι η μεγαλύτερη επιτυχία του Καστανά ε...του Σατανά είναι να σε πείσει πως δεν υπάρχει. Άρα αν θεωρείς ότι δεν έχεις πέσει θύμα σατανιστών, ενώ έχεις κάνει τέτοιες φοβερές αμαρτίες, σε μια ηλικία που θα έπρεπε να είσαι αθώα παιδούλα, σημαίνει ότι πράγματι έχεις πέσει. :hehe: Αυτό το επιχείρημα το γουστάρω πολύ, γιατί είναι κυκλικό και αυτοαποδεικνύεται...

Αλήθεια αυτά τα... "αίσχη" τα έκανες όταν ήταν ο Κατσούλας στη φυλακή, ή πριν μπει; Μήπως αφού βγήκε από τη στενή η Μαργέτη; Εάν ναι, τότε μπορούμε να τα φορτώσουμε σ' αυτούς και να ξαναφάν δις ισόβια τα τομάρια:P. Αλλιώς σημαίνει ότι υπάρχουν κι άλλα σατανικά κτήνη που επηρεάζουν τα μικρά παιδιά. Άσε αυτόν τον Κρόνο που έχει μπλέξει με το Μέταλ, όπου ως γνωστόν τα τραγούδια τα γράφει ο Εωσφόρος himself...:D

Θα μας κάψει ο Θεός ρε, θα μας ρίξει μυτζίθρα και θα μας κάνει τυρόπιττες (εμάς στη Σαλλονίκη θα μας κάνει μπουγάτσες βέβαια):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ειλικρινής απορία: Τι σημαίνει "φάσωμα" ρε κορίτσια, έχω μείνει γλωσσικά πολύ πίσω ο αδαής...:D

χουφτωμα γιου νοου?!!! ε αυτο ακριβως!:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ειλικρινής απορία: Τι σημαίνει "φάσωμα" ρε κορίτσια, έχω μείνει γλωσσικά πολύ πίσω ο αδαής...:D

Χα! Την ίδια απορία είχα και με διαφώτισαν τα μοντεράκια! :P

Από blog:

Η λεξη "φασωμα" ειναι μια ακομα περιτρανη αποδειξη της ανωτεροτητας της ελληνικης γλωσσας ,η οποια εχει την ικανοτητα να εξελισσετε συνεχως ,ετσι ωστε να εξυπηρετει τις αναγκες των συγχρονων ομιλιτων της.

Απευθηνεται σε "ντροπαλα" κοριτσια που δεν μπορουν να πουν με ευκολια στις φιλες τους το πολυ ρομαντικο "φιλιθηκαμε" το πολυ προστυχο "μου εβαλε δαχτυλο" και το απεχθες "το καναμε"

Παραλληλα απευθηνεται σε αγορια ,τα οποια μη θελοντας να μειωσουν τα "κατορθωματα" τους χρησιμοποιουν τη γενικοτητα φασωθηκαμε αφηνοντας παραλληλα την φαντασια του συνομιλιτη τους να οργιασει.

Πάντως ρε παιδιά δε μ'αρέσει. Κακόηχη λέξη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Θα παρατηρήσω ότι αυτός που έγραψε το παραπάνω ποστ που παραθέτεις, εξυμνεί την ανωτερότητα της Ελληνικής γλώσσας, την ίδια στιγμή που τη "δολοφονεί" ανελέητα. Σημεία των καιρών.
Συνήθως θα έπρεπε το "φάσωμα" να το εννοούμε ως "φέσσωμα", αφού μόλις φασώσεις(:mpliaks:) κάποιον, αμέσως τον φεσσώνεσαι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ πάντως την χρησιμοποιώ, δηλαδή ποιά άλλη λέξη μπορεί να περιγράψει τα μεταξύ "φιληθήκαμε" και "κάναμε σεξ"? Βέβαια και το φάσωμα έχει υποκατηγορίες, ελαφρύ, χοντρό, πολύ χοντρό!:P Και ότι θέλει ο καθένας λέει. Βασικά για μένα ισχύει το ότι σημαντικό είναι πώς λες κάτι και όχι τι λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εμείς κάποτε χρησιμοποιούσαμε τις εκφράσεις "χαμούρεμα" και "μπαλαμούτιασμα". Όχι δηλαδή ότι κι αυτές ήταν πιο κομψές, απλά τη συγκεκριμένη λέξη την συνάντησα για πρώτη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εμείς κάποτε χρησιμοποιούσαμε τις εκφράσεις "χαμούρεμα" και "μπαλαμούτιασμα". Όχι δηλαδή ότι κι αυτές ήταν πιο κομψές, απλά τη συγκεκριμένη λέξη την συνάντησα για πρώτη φορά.

κι αυτά παίζουν ακόμα..

άσχετο αλλά το "χαμούρεμα" μου ακούγεται πολύ αστεία λέξη :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ναι, γιατί θυμίζει το "Ίσα μωρή χαμούρα" που έλεγε ο Χάρρυ Κλυνν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαι τελικά εγώ τείνω ν' αλλάξω γνώμη για το θέμα. :redface:
Υπο προϋποθέσεις ίσως να μην είναι τόσο τσατσιά, όσο μου είχε φανεί αρχικά.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για πες λεπτομέρειες!! Έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον όταν κάποιος αναθεωρεί, το σκεπτικό που ακολουθησε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Η μαύρη προπαγάνδα του Χάους επιτέλους έπιασε τόπο ρε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ισι μου, απλά κάποια πράγματα που εγώ τα είχα ως δεδομένα, έμαθα τελικά πως δεν είναι έτσι. Δεν άλλαξα δηλ ακριβώς γνώμη, άλλαξαν οι συνιστώσες! ;) Και απλά μέσα απ' αυτό, άρχισα να σκέφτομαι πως ίσως το να είμαι απόλυτη δεν με βοηθά και πολύ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ισι μου, απλά κάποια πράγματα που εγώ τα είχα ως δεδομένα, έμαθα τελικά πως δεν είναι έτσι. Δεν άλλαξα δηλ ακριβώς γνώμη, άλλαξαν οι συνιστώσες! ;) Και απλά μέσα απ' αυτό, άρχισα να σκέφτομαι πως ίσως το να είμαι απόλυτη δεν με βοηθά και πολύ.. :)

κάτι δλδ του στύλ... έξω απ το χορό πολλά τραγούδια λέμε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top