Η στιγμή που νιώσατε τον μεγαλύτερο φόβο

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όταν κυβέρνησε ο Μητσοτάκης. Μπρρρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Όταν είδα τον μπαμπακούλη μου στην εντατική σε πολύ κακή κατάσταση, και όταν βλέπω εφιάλτη ότι είμαι έγκυος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Λοιποοοον.Ήταν Παρασκευή βράδυ και είχα βγει για φαγητό με τις δύο κολλητές μου.Όταν τελειώσαμε είπαμε να πάμε μια βόλτα.(τι το θέλαμε??!)Αφού περπατήσαμε λίγο, καθήσαμε σε ένα παγκάκι.Δεν υπήρχε σχεδόν καθόλου κόσμος σε εκείνο το σημείο,οστόσο δεν περιμέναμε να συμβεί ό,τι συνέβη.Όπως μιλούσαμε λοιπόν ρίχνουμε το βλέμμα μας στο απέναντι πεζοδρόμιο και....είδαμε κάποιον καθησμένο κάτω να μας κοιτάει και να αυναναίζεται.Ήταν απαίσιο...!
Περιττό να πω ότι μόλις το καταλάβαμε γίναμε καπνός!Όμως όπως προχωρούσαμε η μία φίλη μου κοιτούσε πίσω και μας λέει σε κάποια στιγμή "ριγέ μπλούζα δεν φορούσε αυτός..??" γιατί μέσα στον κόσμο ήταν και ένας τύπος με ριγέ μπλούζα
Ναι,αυτός ήταν...!Μετά από λίγη ώρα πολύ γρήγορου περπατήματος φτάσαμε στην κεντρική πλατεία και προφανώς μέσα στον κόσμο μας έχασε....!Ουφ!

Ήταν το τελευταίο πράγμα που περίμενα να δουν τα μάτια μου εκείνο το βράδυ.
Ήταν τρομακτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες στην παραλία.
Είχα πάει κολυμπώντας στις σημαδούρες και στον γυρισμό με έπιασαν κράμπες σε όλο μου το κορμί!
Χέρια-πόδια!
Πίστεψα πραγματικά ότι θα μείνω...
Οταν βγηκα έξω είχε πριστεί σχεδόν όλο μου το κορμί από την υπερπροσπάθεια να κολυμπώ...
Δε νομίζω να το ξεχάσω γρήγορα αυτό το περιστατικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Εγώ φοβάμαι πάρα πολύ τα σκυλιά! Μια μέρα να με κυνηγάνε 5 μαζί κ να σκαρφαλώνουν πάνω μου..ε απλά κοντεψα να πάθω εγκεφαλικό....ωρες αργοτερα συνηλθα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elia7

Νεοφερμένος

Η Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πριν 3 χρονια ειχα πεσει με την πλατη απο τις σκαλες και μου κοπηκε η αναπνοη για πανω απο ενα λεπτο..Αυτο το λεπτο μου φανηκε αιωνας,λεω παει θα πεθανω αυτο ηταν....παααρα πολλες σκεψεις περασαν απο το μυαλλο μου ,να θελω να φωναξω βοηθεια και να μην μπορω...ευτυχως με ειδε η αδελφη μου και με ξαπλωσε ανασκελα και συνηλθα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
πριν 3 χρονια ειχα πεσει με την πλατη απο τις σκαλες και μου κοπηκε η αναπνοη για πανω απο ενα λεπτο..Αυτο το λεπτο μου φανηκε αιωνας,λεω παει θα πεθανω αυτο ηταν....παααρα πολλες σκεψεις περασαν απο το μυαλλο μου ,να θελω να φωναξω βοηθεια και να μην μπορω...ευτυχως με ειδε η αδελφη μου και με ξαπλωσε ανασκελα και συνηλθα....

Κατι τετοιο και εγω...ειχα πεσει απο τις κουνιες με την πλατη και μου κοπηκε η αναπνοη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Κυριως στους μεγαλους σεισμους αισθανομαι οχι απλως φοβο ...αλλα τρομο...και σε καποιους εφιαλτες που βλεπω σπανια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Eγω εχω παθει πολλα πραγματα αλλα φοβαμαι μονο απο ενα(γελιο)
1-Ειχα πηδηξει απο ενα τοιχακι,1 μετρο υψος και σκαλωσαν τα ποδια μου σε ενα συρμα και επεσα με το στηθος και με κοπηκε η αναπνοη!
2-Ημουν με το μηχανακι βολτα σε εναν χωματοδρομο(με παρεα,3 μηχανακια) και πεταχτηκε ενα φιδι εναμιση μετρο και το τσαλαπατησα(δυστηχως δεν το σκοτωσα)(δεν βοβηθηκα,αντιθετως,γελουσα)!
3-Οταν με τσιμπησε ο κοκορας στην πλατη!
4-Πραγματικο φοβο ενιωσα πριν 2 χρονια οταν πηγα να κανω εμβολιο!2 μερες πριν κανω το σκεφτομουν συνεχεια!Οταν το εκανα ελεγα απο μεσα μου΄΄αυτο ηταν ολο΄΄!Αφου περιμενα εκει με τη μανα μου να περασει κανα 10λεπτο,οπως μας ειπε η γιατρος,λυποθυμησα(οχι ακριβως λυποθυμησα αλλα ζαλιστηκα τοσο πολυ...!)!Φωναξε εναν γιατρο με ειδε και καταλαβε οτι ηταν ''φοβος''!Ολα μου τα εμβολια τα ειχα κανει κατω απο 5 χρονων και δεν θυμομουν τιποτα!
Να δω τι θα κανω στο στρατο που θα κανω καμια 10αρια εμβολια!:blink::blink::jumpy::jumpy::hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
οταν με παιρνουν αιμα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
οταν με παιρνουν αιμα:'(
Το περίεργο είναι ότι όταν δίνω αίμα, δεν έχω πρόβλημα να κοιτάζω τη σύριγγα, και έχουν απορήσει και οι νοσοκόμες.
Αυτό όμως που περιέργως δεν αντέχω, είναι όταν μου τρυπούν το δάχτυλο να μου πάρουν τον αιματοκρίτη, εκεί με ενοχλεί αφάνταστα και γυρνώ από την άλλη, ίσως αισθάνομαι ότι θα φτάσει η βελόνα μέχρι το κόκαλο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το περίεργο είναι ότι όταν δίνω αίμα, δεν έχω πρόβλημα να κοιτάζω τη σύριγγα, και έχουν απορήσει και οι νοσοκόμες.
Αυτό όμως που περιέργως δεν αντέχω, είναι όταν μου τρυπούν το δάχτυλο να μου πάρουν τον αιματοκρίτη, εκεί με ενοχλεί αφάνταστα και γυρνώ από την άλλη, ίσως αισθάνομαι ότι θα φτάσει η βελόνα μέχρι το κόκαλο ..
εγω οταν με παιρνουν αιμα κοιταω τη βελονα και τσιριζω:P
δλδ φοβαμαι τοσο πολυ που οταν ημουν 5 χρονων με κρατουσαν 3 ατομα για να με παρουν αιμα:Pδεν καθομουν με τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Οταν βλεπ οτι ξεμενουμε απο μπυρες στο σπιτι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώτσιος

Νεοφερμένος

Ο Κώτσιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω εχω ζησει πολλες στιγμες φόβου αλλα η μεγαλυτερη ηταν οταν είχε μπει ενας με ενα μαχαιρι στην αυλη μου κυνηγωντας καποιον ελεγα να φωναξω την αστυνομια ή να κλειδωθω στο σπιτι τελικα εφυγε. Βλέπετε οι ανθρωπινες τρελες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια33

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το μεγαλυτερα μου φοβο ηταν πριν 2 μηνες που καθαριζα το εξοχικο μου.καπια στιγμη γυρναω απο την αλλη και βλεπω ενα πρωσοπο σαν της γιαγιας μου! ωσπου να παω διπλα να την παρω τηλ. τα ειχα κανει πανω μου!(μπρ.....τωρα το θυμαμε και ανατριχιαζω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ποτέ δεν μπορούσα να φανταστώ ότι ένα ατύχημα μπορεί να σου προκαλέσει τόσο φόβο και σοκ...Ακόμα φοβάμαι κάποιες φορές να μπώ σε αυτοκίνητο ή όταν βλέπω τα αυτοκίνητα στην αντίθετη λωρίδα νομίζω ότι έρχονται καταπάνω μου...:'( Μάλλον θέλει χρόνο για να το ξεπεράσεις!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ο μεγαλυτερος φοβος που εζησα ηταν οταν εμεις σαν οπαδοι ειμασταν 15 ατομα με ηλικιες 14-17 και οι αλλοι ηταν 60 με ηλικιες 15-50 και οπως βριζαμε απο την καυλα μας για την ομαδα μας ορμανε!!για μια στιγμη ειδα ενα ροπαλο και ενιωσα τα πδια μου κρυα πηρα θαρρος ορμησα και χτυπησα 2 ατομα ασχημα εναν του χτυπησα το αυτι και ακουστηκε λες και του σπασα το κρανιο και τον αλλο τον χτυπησα στα αχαμνααφου με ειχαν ριξει κατω και με κλωτσαγαν στα πλευρα....γυρισα σπιτι και ενιωθα ενα σοκ για μερες!!αναμενεται καινουργιο ραντεβου μαζι τους τελη ιουνιου...θα ειμαστε μαζεμενει και οπλισμενοι πολλλοι....θα παω να παρω εκδικηση αγορασα και γκλοπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Κόψιμο σε λεωφορείο εν ώρα αιχμής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Σε έναν αγώνα motocross. Είχα χτυπήσει και άλλες φορές σε αγώνες, αλλά ένα πέταγμα κυριολεκτικά 30 μέτρων μακριά, με έστειλε εντατική για 4 μήνες. Όσο εκσφενδονιζόμουν, έλεγα μέσα μου, φίλε μου μας τελειώνεις σήμερα. Έλεγα και άλλα, που δεν γράφονται. :P Το ευτύχημα ....το πολύ καλό κράνος με Fiberglass, Kevlar και Carbon, έσωσε την κεφάλα μου και γλύτωσα.
Γι' αυτό όσοι οδηγείτε μηχανές και μηχανάκια, όχι τσιγκουνιές στα κράνη. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ναι την στιγμή που έπαιρνα νάρκωση για ενα χειρουργείο που έκανα. Ο φόβος τυχόν λάθους απομακρύνθηκε απο το μυαλό μου 5 ώρες μετά που είχα πια συνέλθει και όλα είχανε πάει καλά. Είχα να κοιμηθώ 3 βράδυα .... δε θα ξεχάσω ποτε το φόβο του αγνώστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top