Κοσμήματα και ρολόγια: Τα φοράτε ή σας φορούν;

Κοσμήματα και ρολόγια: Μπορούν να τα φορούν...
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
  • ...μόνο οι άντρες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ...κανένας

    Ψήφοι: 0 0.0%

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Φοραω σκουλαρικια και κομποσκοίνια οπου και αν παω.. Και το ρολοι νομιζω ειναι πιο πολυ αντρικο παρα γυναικειο!

Το χρωμόσωμα Υ είναι πιο πολύ αντρικό,τα ρολόγια μια χαρά και για τα δυο φύλα είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Φοράω και δεν με φορούν, δεν μου αρέσουν τα βαριά και πομπώδη κοσμήματα (εκτός ειδικών περιπτώσεων) είμαι οπαδός του "less is more". Μικρά, διακριτικά και γνήσια (πολύ σπάνια "φο") σε ό,τι αφορά μενταγιόν και σκουλαρίκια.
Τα δαχτυλίδια τα προτιμώ με κάποιο "χαρακτήρα",αν και τα φοράω μόνο στις εξόδους μου.
Ρολόι ναι, με λουράκι σιλικόνης (τα μπρασελέ μου φαίνονται βαραίνουν το λεπτό καρπό του χεριού μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεν σε λέω

Νεοφερμένος

Ο Δεν σε λέω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ειναι αναλογα το κόσμημα. Είναι κάτι "μοντερνοι" και "μοντερνες" που στο κάθε χέρι έχουν 60 βραχιόλια. Αυτό το θεωρω εγω κακασχημο.
Εγω προσωπικα φοράω μονο κομποσχοινι και ισως σταυρο στο λαιμο(σχοινι ή αλυσιδα).Τωρα επισης θελω να πάρω ενα ωραιο μαυρο ή ασημι ρολοι χειρός γιατι μαρεσουν πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Να φορέσω ρολοι στη παρέλαση ? (γενικως ειμαι τυπος που φοραω ρολοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος21

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γιατί όχι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
ξανασκέψου το ρε ,μην μπλέξεις :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Να φορέσω ρολοι στη παρέλαση ? (γενικως ειμαι τυπος που φοραω ρολοι)

Που υπαρχει προβλημα; Δεν ειναι βαρυ... Φοβασαι οτι θα το σχολιασουν καποιοι αρνητικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Για αυτή την περίοδο θεωρώ ότι πιο όμορφο να στολίζεις τα δάχτυλα σου με μικρά δαχτυλίδια!
Σίγουρα σε μακριά δάχτυλα ειναι όμορφα αλλά αναλογα πως θα τα συνδυάσει κάποια ταιριάζουν σε όλα τα χέρια και είναι ενα εύκολο "κόσμημα" για όλες....
Οπότε τα φορώ και προσφάτως εχω γυρίσει στα χρυσά τοσοδούλια δαχτυλιδάκια!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Έχω αυτό σε ροζ-χρυσό και το υπερλατρεύω, είναι δώρο. Το φοράω όλη μέρα κάθε μέρα και το προσέχω σαν τα μάτια μου.
Μαρέσουν πολύ τα ρολόγια. Τα θεωρώ κόσμημα. Για αυτό το λόγο κοιτάζω την ώρα από το κινητό:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • mk3192-1346418633-6635.jpg
    mk3192-1346418633-6635.jpg
    741.2 KB · Εμφανίσεις: 161

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top