Noodles με λαχανικά στο γουόκ

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
@Fast γιατί ρε κρατάς ρόπαλο? Δε σου ζήτησα να μου τα μαγειρέψεις εσύ και να τα βάλεις στην κατάψυξη !
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Το ιμότζι κοιτάει μέσα στη ψυχή σου και βλέπει τη φοιτητική τεμπελιά.:ropalo:

Δουλεύω 7 ώρες την ημέρα, ζω εξωτερικό προσωρινά και ναι βαριέμαι άπειρα να μαγειρεύω κάθε μέρα (απορώ η μαμά πώς το κάνει πράγματικα) και γι αυτό βάζω γεύματα στην κατάψυξη. Και αυτή φαίνεται μια καλή ,εύκολη , γρήγορη, υγιεινή επιλογή :)
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για πλακα το πα μωρε τα νουντλς και γενικα τα ρυζια τα μακαρονια κλπ δεν διατηρουνται καλα στη καταψυξη μπορεις να φτιαξεις το φαγητο χωρις τον υδατανθρακα που θα φτιαχνεις εκεινη την ωρα οπως γινεται με τον κιμα που καταψυχεται αρκετα καλα ενω τα μακαρονια οχι.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Έχει δοκιμάσει ποτέ κανείς να τα βάλει στην κατάψυξη και μετά να τα ξεπαγωσει ? Είναι πολύ χάλια μετά η γεύση τους?

Ελα ρε, αηδια ειναι. Βαζεις δηλαδη τα κανονικα μακαρονια στην καταψυξη και μετα τα ξεπαγωνεις?
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ελα ρε, αηδια ειναι. Βαζεις δηλαδη τα κανονικα μακαρονια στην καταψυξη και μετα τα ξεπαγωνεις?

Γιεπ και προσωπικά δε μου φάνηκαν άσχημα. Σίγουρα τα φρέσκα είναι πιο ωραία . Αλλά κυρίως βάζω άλλου τύπου φαγητά πχ λαχανικά με κοτόπουλο κλπ. Εμένα μου έχει σώσει πολύ χρόνο να μαγειρεύω πολλές μερίδες και δύο τρεις να τις βάζω στην κατάψυξη
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Γιεπ και προσωπικά δε μου φάνηκαν άσχημα. Σίγουρα τα φρέσκα είναι πιο ωραία . Αλλά κυρίως βάζω άλλου τύπου φαγητά πχ λαχανικά με κοτόπουλο κλπ. Εμένα μου έχει σώσει πολύ χρόνο να μαγειρεύω πολλές μερίδες και δύο τρεις να τις βάζω στην κατάψυξη
Μπλιαχ. Τελος παντων, αμα σε βολευει οκ
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μπλιαχ. Τελος παντων, αμα σε βολευει οκ
Δε ξέρω, δεν το σκέφτηκα απο μόνη μου, πολλοί το κάνουν. Αν δεν έχεις χρόνο να μαγειρεύεις κάθε μέρα ούτε θέλεις ή πολύ απλά δεν υπάρχουν επιλογές street food ή μαγειρευτων ή το φαγητό της μαμάς (που ομολογώ ότι μου λείπει άπειρα) θεωρώ ότι είναι μια καλή λύση. Στο ίντερνετ υπάρχουν πληροφορίες για το πώς και για πόσο χρονικό διάστημα μπορείς να βάζεις στην κατάψυξη διάφορα είδη φαγητών. Οπότε ναι συμφωνώ ότι δεν είναι το πιο ωραίο θέαμα μια κατεψυγμένη κοτόσουπα πχ αλλά είναι βολικό. Τώρα ο καθένας έχει διαφορετική γνώμη/γούστο/ οικονομική άνεση/χρόνο κλπ :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top