Μία εκδρομή στην Ευρώπη...

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κούκουυυ!

Τι κάνετε;
Λοιπόν... Ζευγάρι ψάχνει ιδέεα, για εκδρομούλα κάπου στην Ευρώπη. Με αεροπλάνο, ένα τετραήμερο...

Παίζουν: Πράγα, Λισσαβώνα, Ισπανία γενικώς...

Καμία ιδέα; Ίσως κάποιο μέρος, που να μην είναι τόσο προφανές, ώστε να παίξουν και καλύτερες τιμές...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ζευγάρι και Πράγα = ΑΚΥΡΩΝ!

Κάτι έχω στο μυαλό... θα σου γράψω αργότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ζευγάρι Ελλήνων?
Γιατί αν είναι ξένοι, ΕΛΛΑΔΑ ΦΥΣΙΚΑ!! :P
Αν είναι Έλληνες εμένα μου αρέσουν πολύ το Αμστερνταμ, το Παρίσι και οι Βρυξέλλες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι Ελλάδα...
Μόλις μου είπαν, ότι είχαν πάει πρόσφατα Βουδαπέστη, και είναι επιφυλακτικοί, ως προς το να ξαναπάνε ανατολικό μπλοκ...

Καμία Νότιο Γαλλία;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όχι Ελλάδα...
Μόλις μου είπαν, ότι είχαν πάει πρόσφατα Βουδαπέστη, και είναι επιφυλακτική, ως προς το να ξαναπάνε ανατολικό μπλοκ...

Καμία Νότιο Γαλλία;;

Μπα γιατί δεν τους άρεσε η Βουδαπέστη;:P:mad:
Ανατολικό μπλοκ θεωρείται;;;;:confused::confused:

Οι φίλοι σου θέλουν και φθηνά και hot προορισμούς, δύσκολα συνδυάζεται:/:

Για σκανδιναβικές χώρες σκέφτονται τίποτα;Ή μιλάμε μόνο για προορισμούς κεντρικά και νότια(να υποθέσω με αφετηρία Ελβετία).Αν θες να αποφύγεις πρωτεύουσες ή εν πάσι περιπτώσι δημοφιλείς προορισμούς καλύτερα να μπεις σε ένα τράβελ φόρουμ και να πάρεις ιδέες.
Εγώ μπαίνω στο www.virtualtourist.com επιλέγω αρχικά την χώρα και στην συνέχεια έχει μια λίστα απο γνωστά και λιγότερο γνωστά μέρη με φώτο κι απόψεις ταξιδιωτών.




Υ.Γ.Κυρά ορθογραφία πληθυντικός "επιφυλακτικοί":P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOL! Σλαπ σλαπ, εγώωω λάθος ορθογραφίας;; ;)

Η Βουδαπέστη... εν επειδή τη Ουγγαρία υπήρξε κομμουνιστικό κράτος, τον αποκάλεσα έτσι. Δεν ήταν ΕΣΣΡ...

Λέγανε να πάρουν μία καλή γεύση από άνοιξη/καλοκαίρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πρόταση δική μου ειναι αυστρία ή σουιδία ειναι καταπληκτικά για ζευγάρι ρομάντικά και πολά μέρη να χαζέψεις και να κάνεις, ιδικά Αυστρία ειναι υπέροχα στο seefeld ειναι το φαλιράκι της αυστρίας έχει τα πάντα στα πόδια σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Όχι Ελλάδα...
Μόλις μου είπαν, ότι είχαν πάει πρόσφατα Βουδαπέστη, και είναι επιφυλακτικοί, ως προς το να ξαναπάνε ανατολικό μπλοκ...

Καμία Νότιο Γαλλία;;


σορρυ ξέρω δεν είναι αυτό το θέμα μας αλλά συγκρίνουν Ελλάδα με Ουγγαρία και μας θεωρούν "Ανατολικό Μπλόκ"? :hmm:
Η εγω δεν κατάλαβα καλά κι εννοείς ότι όχι Πράγα κλπ :hmm:

Δε μπορώ να φανταστώ καλύτερο μέρος για Άνοιξη από Ελλάδα και Κύπρο...
εγγυημένα καλός καιρός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Xexe, άλλο εννοούσα! Δε θέλουν Πράγα, γιατί έχουν πρόσφατο ταξίδι σε εκείνη την περιοχή! (χονδρικά μιλώντας)

Ελλάδα τους έχω καλέσει το καλοκαίρι, οποτε...!

Μάλλον για Ισπανία τείνουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ααααααααα οκ! είπα κι εγώ!! λολ


λοιπόν, αφού είναι έτσι... ναι Ισπανία είναι καλή...
επιμένω βέβαια αρκετά στο Αμστερνταμ εγω :P
Μπορείς να βρεις να φας και να πιείς και ΜΕΤΑ τις 12!!! είναι γεγονός :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
E, όχι, τα κάνουν κι οι βόρειοι αυτά???
Hm, τι να σου πω, είδωμεν! Έψαχναν αρχικά για κάποια πρωτότυπη ιδέα, γιατί λόγω αργίας, ήταν όλα κλεισμένα η ακριβά... αλλα ok, κάτι βρήκαν μάλλον...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Xexe, άλλο εννοούσα! Δε θέλουν Πράγα, γιατί έχουν πρόσφατο ταξίδι σε εκείνη την περιοχή! (χονδρικά μιλώντας)

Ελλάδα τους έχω καλέσει το καλοκαίρι, οποτε...!

Μάλλον για Ισπανία τείνουν!!
Σόρρυ (ο άκυρος της παρέας :P) είναι τα ίδια άτομα που ήθελες να πείσεις να έρθουν Ελλάδα κι όχι Ισπανία;



Άσχετο, αλλά τώρα μου'ρθε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Πήγα να γράψω Βουδαπέστη αλλά μετά διάβασα τα replies :D (Εμένα πάντως μου άρεσε)
Μάλτα η Κορσική έχουν σκεφτει? Υπέροχα και στα 2 "νησιά"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Έχετε καμία πρόταση να μου κάνετε για μέρος στην Ευρώπη να πάω 3-4 μέρες ταξίδι Νοεμβριο μήνα;;;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top