Περί έρωτα και sex στην εφηβεία

DeanWinchester

Νεοφερμένος

Ο DeanWinchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Επετρεψε μου να σε διορθωσω. Ξερω οτι η εικονα ενος εφηβου ερωτευμενου ζευγαριου να περπατα στην αμμουδια και να παιζει με τα κυματα ειναι πολυ ομορφη αλλα στην πραγματικοτιτα δεν ειναι αρκετα ωριμοι ωστε να καταλαβουν αυτο το οποιο ολοι ψαχνουν,τον ερωτα. Ακομα και τα κοριτσια που θεωρουμε οτι ειναι πιο ωριμα απο τα αγορια δεν πανε πισω. Στο τελος σχεδον ολες καταληγουν, τις ωρες που δεν ειναι με τον φιλο τους, ννα τις περνανε μελαγχολοντας μεσα στο σπιτι περιμενοντας ενα SMS.
Πολυ αξιολυπητο......

Γιατι δν μπορω να βαλω +1651651 σε αυτο το ποστ?ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΤΟ ΨΗΦΙΣΩ!ΔΩΣΤΕ ΝΟΜΠΕΛ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
αν και δεν αισθανομαι καθολου ανετα θα ηθελα να το συζητησω αυτο το θεμα....δεν ειμαι κανα πουτ**κι με 2 αγορια έχω κανει σχεση μόνο κ με τον έναν(που ακόμη τ χουμε)έγινε ότι έγν τ καλοκαίρι...σίγουρα δεν ήμουν έτοιμη κ' τ χω μετανιώσει φοβάμαι μην γίνει τπτ αν το μάθουν οι γονεις μ την έβαψα ειδικα ο πατερας μου θα με κλεισει σπιτι κ φοβαμαι πλ γ αυτο...μ τ αγορι μ πριν τ φροντηστηρια βρισκομαστε για κανα τεταρτο γτ φοβαμαι μν μ δει ο πατερας μου δν μ αρεσει ν κρυβομαι αλλα κ γω δικαιουμαι να είμαι έφηβη με οτι σχετίζεται αυτο ο πατερας μου όμως δν τ καταλαβαίνει νομίζει ότι έτσι θα μ προστατέψει με πάει στο άλλο άκρο απο αντίδραση ανυπομονώ ν φύγω σε 3 χρονια να περάσω εκει που 8ελω και ν κν τν ζωη μ...νιώθω ότι πνίγομαι εδω κ ευτύχως π έχω τσ 2 κολλητες μ που αγαπώ πλ...αν κ η μια οταν εμαθε οτι εγν με τ αγορι μ δν ηθελε να μ μιλαει κ ακομα πεταει σποντες αλλα οκ εγω τν αγαπω...εμμ αυταα...:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
κοιτα αν θελεις να ρωτησεις κατι, εδω ειμαι!
λοιπον το αγορι σου τι ηλικια εχει? εχετε επαφες απο το καλοκαιρι και μετα συστηματικα? κοιτα δεν ειναι και τοσο τρομερο!
η κολλητη μου απο τα 15 ειχες επαφες με το αγορι της και σημερα ειναι αρραβωνιασμενοι(με αυτον εννοω).

απλα πιστευω, αν κρινω και απο τον εαυτο μου, οτι σε τοσο νεαρη ηλικια, εισαι πολυ ευαισθητη συναισθηματικα πανω στο σεξ, πληγωνεσαι με το παραμικρο και δεν μπορεις ακριβως να κατανοησεις και να αντιληφθεις τι κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Δεν νομίζω οτι χρειάζεται να ξέρουν κάτι οι γονείς σου!

Επίσης δεν είναι τόσο κακό να έχεις σχέση! Μην αφήνεις τους γονείς σου να σου δημιουργούν τύψεις :)

Δεν ήθελε να σου μιλάει επειδή έκανες σεξ? Σόρρυ αλλά τι σόι φίλη είναι αυτή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ναι το έχω καταλάβει αυτό νομίζω ότι συνδέθηκα περισσότερο μετά απο αυτό και τελικά αυτό είναι που με φοβίζει...19 είναι το αγόρι μου απλά η άλλη μου κολλητή το χει πάρει πολύ στραβά λες και είμαι καμια πουτ**** και μου πετάει όλο μπηχτές και νιώθω πολύ άσχημα σαν να έκανα έγκλημα....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ναι το έχω καταλάβει αυτό νομίζω ότι συνδέθηκα περισσότερο μετά απο αυτό και τελικά αυτό είναι που με φοβίζει...19 είναι το αγόρι μου απλά η άλλη μου κολλητή το χει πάρει πολύ στραβά λες και είμαι καμια πουτ**** και μου πετάει όλο μπηχτές και νιώθω πολύ άσχημα σαν να έκανα έγκλημα....:(:(



αστην να λεει, μη δινεις σημασια, θα καταλαβει καποια στιγμη, και γω το εχω περασει αυτο και να φανταστεις ημουν 17 και η φιλη μου 18!!!!!!
ελπιζω να προσεχεις πολυ και να χρησιμοποιεις προφυλακτικο.
το τελευταιο πραγμα που θες ειναι ενα μωρο ή να κολλησεις τιποτα και να τρεχεις σε γυναικολογους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ναι σίγουρα έχω αρχίσει και φοβάμαι πολύ μην μαθευτεί τίποτα....είναι να κάνω εξετάσεις και φοβάμαι μήπως δείξουν τιποτα στους γονείς μου....ειδικά με όλο το άγχος των μαθημάτων που έχω και της εφηβείας και το κρυφτούλι απο τουσ γονεις μου δεν ξέρω που θα καταλήξει....:worry::(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
ναι σίγουρα έχω αρχίσει και φοβάμαι πολύ μην μαθευτεί τίποτα....είναι να κάνω εξετάσεις και φοβάμαι μήπως δείξουν τιποτα στους γονείς μου....ειδικά με όλο το άγχος των μαθημάτων που έχω και της εφηβείας και το κρυφτούλι απο τουσ γονεις μου δεν ξέρω που θα καταλήξει....:worry::(:(:(
Είσαι τόσο μικρή και το πρώτο που θα ήθελαν οι γονείς σου να βλέπουν είναι η προσήλωσή σου στα διαβάσματά σου.
Αλλά και άν ακόμα μάθουν για μιά ενδεχόμενη σχέση σου, άν δέν είσαι αγχωμένη και νευρική, τότε θα σε αντιμετωπίσουν ποιό θετικά. Δέν θέλω να πώ πως διαφωνώ αλλά ούτε και πως συμφωνώ, είναι δικό σου θέμα οι επιλογές σου.
Τα χρόνια όμως μέχρι να γίνεις 18 είναι πολύ σημαντικά για εσένα και άν περάσεις σε μιά καλή σχολή θα σου δώσει την δυνατότητα να κινηθείς σε άλλο επίπεδο στην ζωή σου.
Υ.Γ. Μάθε επίσης πως καμιά σχέση δέν μπορεί να σου δώσει τόσα όσα θα σου δώσει μιά σχέση στην οποία υπάρχει αυτό που λέμε χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
[offtopic]Το έχω ξαναναφέρει, το αναφέρω και εδώ.

Οι Πανελλαδικές είναι 90% 3η Λυκείου και 10% οι προηγούμενες τάξεις[/offtopic]

Έλεος πια, υπάρχουν και άλλα πράγματα στην ζωή του εφήβου πέρα από το διάβασμα. Όσο και αν αδυνατούμε να το καταλάβουμε αυτό στην Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Απορώ και με αυτό που λέει η idril, αλλά επίσης πιστεύω ότι η ηλικία των 18 είναι ιδανική για να ερωτευτεί κάποιος. Είναι μια από τις πιο όμορφες και ανέμελες ηλικίες.

Ο ερωτας (και το σεξ βασικα) δν εχουν ηλικια, ωριμοτητα και χαζαμαρες :P ειναι οταν σου ρθει το κεραμιδι και δεις το βοσκο μπαλαρινα! Τελος! Δν το ελεγχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Είσαι τόσο μικρή και το πρώτο που θα ήθελαν οι γονείς σου να βλέπουν είναι η προσήλωσή σου στα διαβάσματά σου.
Αλλά και άν ακόμα μάθουν για μιά ενδεχόμενη σχέση σου, άν δέν είσαι αγχωμένη και νευρική, τότε θα σε αντιμετωπίσουν ποιό θετικά. Δέν θέλω να πώ πως διαφωνώ αλλά ούτε και πως συμφωνώ, είναι δικό σου θέμα οι επιλογές σου.
Τα χρόνια όμως μέχρι να γίνεις 18 είναι πολύ σημαντικά για εσένα και άν περάσεις σε μιά καλή σχολή θα σου δώσει την δυνατότητα να κινηθείς σε άλλο επίπεδο στην ζωή σου.
Υ.Γ. Μάθε επίσης πως καμιά σχέση δέν μπορεί να σου δώσει τόσα όσα θα σου δώσει μιά σχέση στην οποία υπάρχει αυτό που λέμε χημεία.

ναι και το πρώτο μου μέλημα είναι να ασχολούμαι με τα μαθηματά μου γιατί στοχεύω σε μια αρκετα δύσκολη σχολή(αν και είναι νωρίς ακόμα)και τα πάω πολύ καλά ευτυχώς νιώθω ότι καταπιέζομαι όμως δεν με καταλαβαίνουν καθόλου οι γονείς μου και δεν μπορώ να συζητησω όπως νιώθω μαζί τους....μόνο η μητέρα μου (που την αγαπω και πολύ)με καταλαβαίνει αλλά όχι απόλυτα βέβαια εχει τα δικά της και αυτή....ο πατέρας απο την αλλη το μοναδικό που θέλει να κάνει είναι να μου προκαλεί φόβο απειλώντας με ότι θα με κλείσει μέσα και άλλες τέτοιες μαλ*****σορι κιολας....έτσι δεν το καταλαβαίνει ότι αντί να μ προστατεύει με οδηγεί και στν άλλη πλευρά από αντιδραση...και επίσης μου προκαλει μίσος τον κάνω να ικανοποιεί την περηφάνεια του και αυτός δεν κάνει τίποτα ουσιαστικό για μένα εκτός απο αυτά που υποχρεούται ένας γονιός να κάνει...και τουλάχιστον με το αγόρι μου ξεχνιέμαι απο όλα αυτα που με ρίχνουν...έτσι περνάω καλά και ξεφεύγω απ ολουσ και απο όλα με το μωρο μου και με το σεξ....αυτα...:redface::redface::redface::redface::redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τα χρόνια όμως μέχρι να γίνεις 18 είναι πολύ σημαντικά για εσένα και άν περάσεις σε μιά καλή σχολή θα σου δώσει την δυνατότητα να κινηθείς σε άλλο επίπεδο στην ζωή σου.

Ποτέ δεν το κατάλαβα αυτό . Σε αυτή τη χώρα για να κάνεις σεξ με ήσυχη την συνείδηση σου , πρέπει να έχεις προφυλακτικά , χάπια αντισύλληψης και απολυτήριο λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
ναι και το πρώτο μου μέλημα είναι να ασχολούμαι με τα μαθηματά μου γιατί στοχεύω σε μια αρκετα δύσκολη σχολή(αν και είναι νωρίς ακόμα)και τα πάω πολύ καλά ευτυχώς νιώθω ότι καταπιέζομαι όμως δεν με καταλαβαίνουν καθόλου οι γονείς μου και δεν μπορώ να συζητησω όπως νιώθω μαζί τους....μόνο η μητέρα μου (που την αγαπω και πολύ)με καταλαβαίνει αλλά όχι απόλυτα βέβαια εχει τα δικά της και αυτή....ο πατέρας απο την αλλη το μοναδικό που θέλει να κάνει είναι να μου προκαλεί φόβο απειλώντας με ότι θα με κλείσει μέσα και άλλες τέτοιες μαλ*****σορι κιολας....έτσι δεν το καταλαβαίνει ότι αντί να μ προστατεύει με οδηγεί και στν άλλη πλευρά από αντιδραση...και επίσης μου προκαλει μίσος τον κάνω να ικανοποιεί την περηφάνεια του και αυτός δεν κάνει τίποτα ουσιαστικό για μένα εκτός απο αυτά που υποχρεούται ένας γονιός να κάνει...και τουλάχιστον με το αγόρι μου ξεχνιέμαι απο όλα αυτα που με ρίχνουν...έτσι περνάω καλά και ξεφεύγω απ ολουσ και απο όλα με το μωρο μου και με το σεξ....αυτα...:redface::redface::redface::redface::redface::(

Μην καταστρέψεις τον εαυτό σου από αντίδραση στον πατέρα σου. Η καλύτερη "εκδίκηση" είναι να πετύχεις και να φύγεις μακριά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
αυτό θέλω να κάνω και γω δε μπορώ άλλο εδώ πνίγομαι και ούτε με τισ 2 κολλητες μου δεν μπορώ να τα μοιραστώ....:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Αυτό το κρυφτούλι είναι απίστευτα ψυχοφθόρο. Έχω ζήσει και εγώ μια παρόμοια κατάσταση στην ηλικία σου. Μου έφαγε την ψυχή αυτή η ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
και μένα το ίδιο μου κάνει δεν μπορώ ρε γαμώτο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
@ioannaki95
Ποσο πολυ σε καταλαβαινω!:/:
Αν δε σε καταλαβαινα θα σου ελεγα να αντιμετωπισεις και να μιλησεις με τον πατερα σου, ή εστω με τη μητερα σου αρχικα... Αλλα ξερω οτι αυτο ειναι δυσκολο, ειδικα οταν εχουν προηγηθει τετοιες "απειλες". Ομως, κατσε και σκεψου, πως θα αντιδρουσε η μητερα σου αν μαθαινε για τη σχεση σου; Θα σε υποστιριζε, ή θα συμφωνουσε με τον πατερα σου; Μανα σου ειναι, πανω κατω θα υποθετεις λιγο... Αν ειναι πιο ελαστυκη, μιλα της, και πες της το πως νιωθεις, και θα βρει αυτη τροπο να "καλμαρει" το μπαμπα.:P

Αν παλι δε μπορεις να το κανεις, το μονο που μενει ειναι η υπομονη, και να αρχισεις να μιλας πιο πολυ με τους δικους σου, για διαφορα θεματα, ωστε να καταλαβουν πως σκεφτεσαι και να δουν οτι μεγαλωsες.(και βεβαια μη παραμελεις το διαβασμα, θελουμε δε θελουμε παιζει πολυ μεγαλο ρολο για τους γονεις να δουν οτι το καμαρι τους ειναι διαβαστερο με καλους βαθμους). Πιστεψε με, αμα δουν οτι σκεφτεσαι ώριμα θα σε αφηνουν λιγο πιο ελευθερη χωρις καν να το ζητησεις.

Οσο για τις "φιλες" σου, μονο κομπλεξικες θα τις αποκαλουσα. Nothing else.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ο πατέρας μου είναι ισχυρογνώμων δεν αλλάζει αυτά που λέει και λάθος να κάνει δεν το παραδέχεται(σαν δικτάτορας φέρεται) και το μοναδικό που μπορώ να κάνω είναι να υποκρίνομαι μπροστά του αν καταλάβει οτι μεγάλωσα θα κάνει τα πάντα για να με περιορίσει κι αλλο.....η μητέρα θα καταλάβει αλλά δεν θέλω να την φορτώσω και εκεινη έχει τόσα δικα της δεν πρόκειται να μιλησει του πατερα μου γιατι θα γίνει τησ πουτ***** αν μάθει κάτι....(τον μισωωωωωωωωωωωω) οσο για τισ κολλητες μου η μια δεν έχει πρόβλημα με ότι εγινε με μενα και το αγόρι μου γιατι και με αυτην έχει γίνει αλλά δεν με καταλαβαίνει γιατί είναι στον κόσμο της μόνο το αγόρι τησ υπάρχει πλέον και οι γονεις της το ξέρουν και είναι πολύ ανεκτικοι καμία σχεση με τουσ δικους μου και έτσι ολυτε την νοιάζει λουτε καταλαβαίνει τι καταπίεση περνάω εγώ...η αλλη μου κολλητη είναι πολυ κατα όλου αυτού που έγινε και μου δημιουργει τύψεις αλλά πάντα όταν μιλάμε προσπαθώ να αλλάζω θέμα και τα πάμε καλύτερα...αλλα τον δικό μου τον μισει δικαιωμα της όμως εγώ και τισ 2 τισ αγαπω πολυ....:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βρε παιδια, ποιος πατερας οταν μαθει οτι η 15χρονη(?) κορη του εκανε σεξ με εναν ενηλικα μαλιστα δε θα τον πειραξει?
δηλαδη ας το σκεφτουμε λογικα. γιατι ειναι ωραια ολα αυτα οταν δε προκειται για το δικο μας παιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πρέπει να μάθει ότι έχουν κάνει σεχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top