Γνωριμία σε club ή καφέ

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Εγώ αναρωτιέμαι γιατί δεν πλησιάζετε όλες αυτές που κατηγορείτε πως είναι με ένα κινητό στο χέρι;
Δεν ξέρω. Δεν έχω εμπειρία επι του θέματος.
Ρωτάω κανονικά και όχι με το ύφος το δικό σου που προσπάθεις να ειρωνευτεις.
Προσωπικά δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσω το κινητό μου για να αποφύγω κάποιον, αν με πλησιάσει θα πω πως απλώς δεν ενδιαφέρομαι και εκεί θα λήξει το θέμα.

Kαλά...είπαμε...το έχουμε εμπεδώσει! :yes:

Εγώ είμαι το τρολ, ο κακός, ο έτσι κι ο αλλιώς, ο λάθος, ο είρωνας, ο κενός κι ο μπερδεμένος!

Έτσι βολεύει φαίνεται στην "σούπα".

Εσύ το λες ειρωνεία κι εγώ αντίθεση όσων έγραψες!

Και είναι το δεύτερο!!!

Επί της απορίας σου τώρα...

δεν πλησιάζουμε εύκολα τα αρούρια με το κινητό παραμάσχαλα γιατί είναι αστείο το θέαμα
κι όποτε το κάνουμε, ακούμε μαλακίες απαντήσεις!

Και δεν πάει κιόλας να διακόπτεις κάποιον/κάποια όταν μιλάει (ή αυνανίζεται) με το κινητό του!

Απλά δεν πάει...

:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Kαλά...είπαμε...το έχουμε εμπεδώσει! :yes:

Εγώ είμαι το τρολ, ο κακός, ο έτσι κι ο αλλιώς, ο λάθος, ο είρωνας, ο κενός κι ο μπερδεμένος!

Έτσι βολεύει φαίνεται στην "σούπα".

Εσύ το λες ειρωνεία κι εγώ αντίθεση όσων έγραψες!

Και είναι το δεύτερο!!!

Επί της απορίας σου τώρα...

δεν πλησιάζουμε εύκολα τα αρούρια με το κινητό παραμάσχαλα γιατί είναι αστείο το θέαμα
κι όποτε το κάνουμε, ακούμε μαλακίες απαντήσεις!

Και δεν πάει κιόλας να διακόπτεις κάποιον/κάποια όταν μιλάει (ή αυνανίζεται) με το κινητό του!

Απλά δεν πάει...

:yes:


Παρακάμπτω πράγματα που δεν με εκφράζουν και συνεχίζω επι του θέματος.

Προσωπικά, αν ήμουν σε ανάλογο φάση, θα γούσταρα να έρθει κάποιος να μου πει «Ασε το ρημάδι κάτω, θελω να μιλήσουμε, να γνωριστούμε», θα ήθελα δλδ να με διεκδικούσε. Να δω ενδιαφέρον από μεριάς του και φυσικά αν μου άρεσε και εμένα να ανταπέδιδα. Εσείς (ποιοι εσείς; Δεν ξέρω ίσως και να γενικεύω τώρα) δεν το προσπαθείτε ρε αγάπες. Έτσι χωριό δεν γίνεται.
Μη νομίζεις ότι δεν τα ξέρω κι από φίλες που είναι διαθέσιμες, ότι μερικές γυναίκες είναι στην κοσμάρα τους. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι οι μεν κατηγορούν τους δε. Και Εν τελει κανεις δεν προσπαθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Παρακάμπτω πράγματα που δεν με εκφράζουν και συνεχίζω επι του θέματος.

Προσωπικά, αν ήμουν σε ανάλογο φάση, θα γούσταρα να έρθει κάποιος να μου πει «Ασε το ρημάδι κάτω, θελω να μιλήσουμε, να γνωριστούμε», θα ήθελα δλδ να με διεκδικούσε. Να δω ενδιαφέρον από μεριάς του και φυσικά αν μου άρεσε και εμένα να ανταπέδιδα. Εσείς (ποιοι εσείς; Δεν ξέρω ίσως και να γενικεύω τώρα) δεν το προσπαθείτε ρε αγάπες. Έτσι χωριό δεν γίνεται.
Μη νομίζεις ότι δεν τα ξέρω κι από φίλες που είναι διαθέσιμες, ότι μερικές γυναίκες είναι στην κοσμάρα τους. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι οι μεν κατηγορούν τους δε. Και Εν τελει κανεις δεν προσπαθεί.

Μιλώντας για'μένα, θα σου πω ότι κρίνω μέσα σε κάνα δίλεπτο το πολύ αν μου αρέσει μια γυναίκα.
Τόσο χρειαζόμαστε όλοι βασικά.
Και τι κοιτάζω; να βλέπεται σε έναν καλό βαθμό και κυρίως να έχει θηλυκότητα. :yes:

Για να το δω αυτό, δεν με βολεύει η μπακατέλα στα χέρια (σας) και δεν είναι πρέπον να πω "άστο κάτω να μιλήσουμε".

Είναι χαμηλού επιπέδου και μπορεί να με βρίσουν κιόλας.

Δεν πάει να διακόπτεις κανέναν και καμία έτσι.

Εσείς ή ορισμένες, μπορεί να το βλέπετε κάπως σέξυ όλο αυτό, αλλά επέτρεψέ μου να σου πω ότι πρόκειται
για απλή ανασφάλεια. Το δέχομαι μόνο ως μυικά κατώτερες φοβούμενοι μην πέσετε σε τρελλό ή ανώμαλο
και αποσκοπείτε να σιγουρεύεστε (κάπως) μέσω του χρόνου.

Όμως, όταν έρχεται ένας και κρατάτε το κινητό, η εικόνα είναι μαλακία!!! :whatever:

Το πρόβλημα έχει γιγαντωθεί διότι είστε διαρκώς με το κινητό.
Στον δρόμο, στα τρένα, στα λεωφορεία κτλ.

Και ζητάτε fb για να τσεκάρετε ποιον έχετε απέναντί σας ή για να έχετε απήχηση αφού ο γυμνοσάλιαγκας
θα μπει κι όλη μέρα θα σας ξερογλύφει μαζί με άλλους 100. :whatever:

Τελικά (έτσι) δεν θα γίνει τίποτα!!!

Εγώ είμαι παραδοσιακός, πάω, χτυπάω και περιμένω.

Όμορφα, σύντομα και αποτελεσματικά!

Κι αν φάω άκυρο, στα τέτοια μου!

:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ασχέτως δηλαδή των θεωριών ότι κι οι γυναίκες την πέφτουν.
Εδώ μιλάμε με επιχειρήματα κι όχι με μηδαμινές εξαιρέσεις ότι μία κάπου, κάπως, κάποτε την έπεσε σε έναν.
Απλά το κάνω λιανά.

Συνεπώς η κινητο-εξάρτηση μοιάζει (και είναι) πολύ πιο δυσλειτουργική σε εσάς!

:yes:


Πώς ήταν επιχείρημα αυτό που είπες; Ένα αυθαίρετο συμπέρασμα έβγαλες.
Υπάρχουν γυναίκες που φλερτάρουν και γυναίκες που δεν παίρνουν τη πρωτοβουλία. Όπως ακριβώς και άντρες. Όπως υπάρχουν και άντρες κολλημένοι στο κινητό. Και είναι οκέι. Δεν πλάθουν όλοι τη καθημερινότητά τους για να είναι προσιτοί στο φλερτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί έχεις ορίσει να μην ξανασχοληθώ.

Επειδή θα μπω για μπάνιο τώρα, αναίρεσε ότι είπες και θα σου απαντήσω.

:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Μιλώντας για'μένα, θα σου πω ότι κρίνω μέσα σε κάνα δίλεπτο το πολύ αν μου αρέσει μια γυναίκα.
Τόσο χρειαζόμαστε όλοι βασικά.
Και τι κοιτάζω; να βλέπεται σε έναν καλό βαθμό και κυρίως να έχει θηλυκότητα. :yes:

Για να το δω αυτό, δεν με βολεύει η μπακατέλα στα χέρια (σας) και δεν είναι πρέπον να πω "άστο κάτω να μιλήσουμε".

Είναι χαμηλού επιπέδου και μπορεί να με βρίσουν κιόλας.

Δεν πάει να διακόπτεις κανέναν και καμία έτσι.

Εσείς ή ορισμένες, μπορεί να το βλέπετε κάπως σέξυ όλο αυτό, αλλά επέτρεψέ μου να σου πω ότι πρόκειται
για απλή ανασφάλεια. Το δέχομαι μόνο ως μυικά κατώτερες φοβούμενοι μην πέσετε σε τρελλό ή ανώμαλο
και αποσκοπείτε να σιγουρεύεστε (κάπως) μέσω του χρόνου.

Όμως, όταν έρχεται ένας και κρατάτε το κινητό, η εικόνα είναι μαλακία!!! :whatever:

Το πρόβλημα έχει γιγαντωθεί διότι είστε διαρκώς με το κινητό.
Στον δρόμο, στα τρένα, στα λεωφορεία κτλ.

Και ζητάτε fb για να τσεκάρετε ποιον έχετε απέναντί σας ή για να έχετε απήχηση αφού ο γυμνοσάλιαγκας
θα μπει κι όλη μέρα θα σας ξερογλύφει μαζί με άλλους 100. :whatever:

Τελικά (έτσι) δεν θα γίνει τίποτα!!!

Εγώ είμαι παραδοσιακός, πάω, χτυπάω και περιμένω.

Όμορφα, σύντομα και αποτελεσματικά!

Κι αν φάω άκυρο, στα τέτοια μου!

:yes:


Επομένως, θεωρείς ότι το πρόβλημα ξεκινάει από τις γυναίκες;
Έχεις κάτσει ποτέ να συζητήσεις με γυναίκες να δεις τι θεωρούν εκείνες ή βλέπεις τα πράγματα τόσο μονόπλευρα όσο τώρα;
Ναι, αν φας άκυρο στα τέτοια σου. Μα αν ήταν στα τέτοια σου δεν θα ήσουν εδώ να κατηγορείς τις γυναίκες για το ένα και το άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλησπέρα!Δεν έχω πρόβλημα να αποδεχθώ ότι και ορισμένοι άνδρες πράττουν ανάλογα
αλλά μην ξεχνάς ότι εμείς σας την πέφτουμε. :yes:

Ασχέτως δηλαδή των θεωριών ότι κι οι γυναίκες την πέφτουν.
Εδώ μιλάμε με επιχειρήματα κι όχι με μηδαμινές εξαιρέσεις ότι μία κάπου, κάπως, κάποτε την έπεσε σε έναν.
Απλά το κάνω λιανά.

Συνεπώς η κινητο-εξάρτηση μοιάζει (και είναι) πολύ πιο δυσλειτουργική σε εσάς!

:yes:
Δεν θα πιάσω καν το θέμα αν οι γυναίκες την πέφτουν, δεν ξέρω αν είναι εξαιρέσεις ή πάει να γίνει κανόνας και δεν νομίζω ότι έχει σημασία αυτή την στιγμή. Οπότε πάμε στο κυρίως πιάτο. Την βάση του επιχειρήματός σου την κατάλαβα. Παρ' όλα αυτά, όταν έχεις αγοράκια κολλημένα στο κινητό τους να ανεβάζουν stories ή selfies, πώς ακριβώς παράλληλα γίνεται και η προσέγγιση στο άλλο φύλο; Αφού είναι κολλημένοι στην οθόνη. Δεν είναι δυσλειτουργικό και γι αυτούς και εντέλει για όλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι κοπέλες ψάχνουν να δουν που είναι αυτός που τους αρέσει ενώ οι άνδρες ψάχνουν να δουν ποια είναι αυτή που τους αρέσει μπροστά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Δεν θα πιάσω καν το θέμα αν οι γυναίκες την πέφτουν, δεν ξέρω αν είναι εξαιρέσεις ή πάει να γίνει κανόνας και δεν νομίζω ότι έχει σημασία αυτή την στιγμή. Οπότε πάμε στο κυρίως πιάτο. Την βάση του επιχειρήματός σου την κατάλαβα. Παρ' όλα αυτά, όταν έχεις αγοράκια κολλημένα στο κινητό τους να ανεβάζουν stories ή selfies, πώς ακριβώς παράλληλα γίνεται και η προσέγγιση στο άλλο φύλο; Αφού είναι κολλημένοι στην οθόνη. Δεν είναι δυσλειτουργικό και γι αυτούς και εντέλει για όλους;


Καλησπέρα.
Καταρχήν επέτρεψε μου να συστηθώ. Σιχαίνομαι σέλφι και λοιπές στημένες μαλακίες.

Συστήθηκα. :cool:


Φυσικά και είμαι κατά (και) των αγοριών που το κάνουν αλλά δεν με απασχολεί γιατί δεν την πέφτω σε αυτούς.
Φυσικά και αλλοιώνουν την ροή των πραγμάτων, απλά δεν φαίνεται γιατί εμείς
την πέφτουμε κατά κύριο λόγο σε εσάς (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων όπως γνωρίζουμε) κι όχι εσείς σε εμάς.

Μιλάμε για πέσιμο, όχι γλαφυρότητες και θολά κοπλιμέντα τύπου "πότε θα σε ξαναδούμε ; "
και τέτοιες χαριτωμενιές. Αυτό λέγεται πράσινο φως που μας δίνετε για να σας την πέσουμε.

Εμείς σε εσάς...ξαναλέω.

Άρα το βάρος πέφτει σε εσάς.

Αν την πέφτατε εσείς σε εμάς κατά κύριο λόγο, τότε το βάρος θα έπεφτε σε εμάς.

Απλό δεν είναι;

:yes:

Επομένως, θεωρείς ότι το πρόβλημα ξεκινάει από τις γυναίκες;
Έχεις κάτσει ποτέ να συζητήσεις με γυναίκες να δεις τι θεωρούν εκείνες ή βλέπεις τα πράγματα τόσο μονόπλευρα όσο τώρα;
Ναι, αν φας άκυρο στα τέτοια σου. Μα αν ήταν στα τέτοια σου δεν θα ήσουν εδώ να κατηγορείς τις γυναίκες για το ένα και το άλλο.

Βεβαίως και έχω συζητήσει με γυναίκες. Ποτέ δεν ξέρεις που υπάρχει η ευκαιρία για "γιορτή". ;)

Αναλυτικότερα...

Δεν σας κατηγορώ. Καταγράφω την κατάσταση. Αν σας κατηγορούσα δεν θα εκδήλωνα
την γενική επιθυμία μου για γκόμενες αλλα θα ήμουν μισογύνης. Κάτι που ασφαλώς δεν είμαι. :cool:
Για μένα μέσα στις απολαύσεις της ζωής είναι η αύρα με το κορμί σας κι ότι αυτά συνεπάγονται
σε συνδυασμό με τα σκέρτσα και τον ερωτισμό σας που μεταφράζεται σε θηλυκότητα.
Δηλαδή τι κάνω; Γουσταρω αυτό που με ελκύει. Έγκλημα έτσι;

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παρακάμπτω πράγματα που δεν με εκφράζουν και συνεχίζω επι του θέματος.

Προσωπικά, αν ήμουν σε ανάλογο φάση, θα γούσταρα να έρθει κάποιος να μου πει «Ασε το ρημάδι κάτω, θελω να μιλήσουμε, να γνωριστούμε», θα ήθελα δλδ να με διεκδικούσε. Να δω ενδιαφέρον από μεριάς του και φυσικά αν μου άρεσε και εμένα να ανταπέδιδα. Εσείς (ποιοι εσείς; Δεν ξέρω ίσως και να γενικεύω τώρα) δεν το προσπαθείτε ρε αγάπες. Έτσι χωριό δεν γίνεται.
Μη νομίζεις ότι δεν τα ξέρω κι από φίλες που είναι διαθέσιμες, ότι μερικές γυναίκες είναι στην κοσμάρα τους. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι οι μεν κατηγορούν τους δε. Και Εν τελει κανεις δεν προσπαθεί.

Η συνεχόμενη ενασχόληση με το κινητό όταν είσαι σε καφετέρια/μπαρ είναι body language και πρακτικά σημαίνει ''μη κάνεις καν τον κόπο''.Αν θες να γίνει χωριό act available,μην τα περιμένεις όλα έτοιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Η συνεχόμενη ενασχόληση με το κινητό όταν είσαι σε καφετέρια/μπαρ είναι body language και πρακτικά σημαίνει ''μη κάνεις καν τον κόπο''.Αν θες να γίνει χωριό act available,μην τα περιμένεις όλα έτοιμα.


Συμφωνω σε αυτο. Και έχει δικιο και ο @McManus δεν μπορεις να προσεγγισεις μια κοπελα που παιζει συνεχεια με το κινητο της. Καταρχην θα μιλάει με τον γκομενο ειναι μεγαλη η πιθανοτητα. Μετά .... η μονη κινηση που μπορεις να κανεις αν βλεπεις και ψιλοκοιτάει ειναι να την ρωτησεις τιποτα για το κινητο οτι τάχα μου ενδιαφέρεσαι να αγοράσεις ενα σαν και αυτο και σου φαινεται πολυ ωραιο. Αν την δεις και ειναι κάπως ομιλιτικη μετα συνεχιζεις την συζητηση.

Σε γενικές γραμμές αυτα ειναι αμοιβαια ο αντρας κάνει την κινηση σιγουρα και την αρχη αλλα θα πρέπει να βλέπει και ενα έδαφος.... ωστε να φτάσει στο σημειο να πει ξέρεις πάρε το κινητο μου και πάμε μια βολτα καμια μέρα αν θες. Και κλεινει εκει η φάση της προσεγγισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Σας βλέπω που το συζητάτε και το αναλύετε και βρίσκετε τρόπους πώς θα ρίξετε την κοπελα στα δίχτυα σας με κόλπα. Ε πλαναστε πλανη οικτρά αν νομίζετε ότι αυτά που κάνετε και τι λέτε και πώς φερεστε έχει ιδιαίτερη σημασία. Αν είναι καμιά χαζογκομενα που ψήνεται για κάτι της μιας βραδιάς οκ. Αλλά αν είναι καμιά γυναίκα που ξέρει τι θέλει, μπορεί με μια ματιά στο χώρο να βρει ποιος και τι την ενδιαφέρει και να το κατακτήσει. Ξεχνάτε το βασικό: η γυναίκα επιλέγει τον άντρα κι όχι το αντίθετο. Δεν πάει να είστε ο Μπραντ Πιτ, με λεφτά, με ωραία ατάκα, με ωραία ρούχα κλπ; Αν δεν της κάνετε κλικ, έχετε φάει Χ πριν καν πλησιάσετε. Καθίστε τώρα εσείς στην ψευδαίσθηση ότι κάποια σωστή κίνηση ή κάτι που θα πείτε θα κάνει τη διαφορά. Αν δε θέλει η γυναίκα, τίποτα δε θα γίνει. Και δε θα φταιει η ατάκα που δεν είπατε, το κοπλιμεντο που δεν κάνατε, το ότι δεν την πλησιάσατε από δεξιά ή από αριστερά. Θα φταιει ότι η γυναίκα ξέρει ήδη τι θέλει και αν όντως θέλει κάτι πριν καν αρχίσετε εσείς τα σχέδια πώς θα την πλησιάσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Δηλαδη αν μια γυναικα θέλει απλα να περάσει καλα με ελευθερες σχέσεις εκει δεν ξέρει τι θέλει και ειναι χαζογκόμενα; :loltooth:

μονο αν κάποια θέλει να κάνει σχέσεις ειναι αποδεκτή οι άλλες ειναι χαζογκομενες. Καλημέρα ρε @Himela :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σας βλέπω που το συζητάτε και το αναλύετε και βρίσκετε τρόπους πώς θα ρίξετε την κοπελα στα δίχτυα σας με κόλπα. Ε πλαναστε πλανη οικτρά αν νομίζετε ότι αυτά που κάνετε και τι λέτε και πώς φερεστε έχει ιδιαίτερη σημασία. Αν είναι καμιά χαζογκομενα που ψήνεται για κάτι της μιας βραδιάς οκ. Αλλά αν είναι καμιά γυναίκα που ξέρει τι θέλει, μπορεί με μια ματιά στο χώρο να βρει ποιος και τι την ενδιαφέρει και να το κατακτήσει. Ξεχνάτε το βασικό: η γυναίκα επιλέγει τον άντρα κι όχι το αντίθετο. Δεν πάει να είστε ο Μπραντ Πιτ, με λεφτά, με ωραία ατάκα, με ωραία ρούχα κλπ; Αν δεν της κάνετε κλικ, έχετε φάει Χ πριν καν πλησιάσετε. Καθίστε τώρα εσείς στην ψευδαίσθηση ότι κάποια σωστή κίνηση ή κάτι που θα πείτε θα κάνει τη διαφορά. Αν δε θέλει η γυναίκα, τίποτα δε θα γίνει. Και δε θα φταιει η ατάκα που δεν είπατε, το κοπλιμεντο που δεν κάνατε, το ότι δεν την πλησιάσατε από δεξιά ή από αριστερά. Θα φταιει ότι η γυναίκα ξέρει ήδη τι θέλει και αν όντως θέλει κάτι πριν καν αρχίσετε εσείς τα σχέδια πώς θα την πλησιάσετε.


Εννοείς ότι επιλέγει μόνο η γυναίκα; Γιατί, προσωπικά, πιστεύω ότι και τα δύο φύλα επιλέγουν (π.χ. και το ποια θα πλησιάσει ένας άντρας και αυτό μία επιλογή είναι). :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Υπάρχει μια φαση ή μπορει να υπάρχει στη ζωη της γυναικας που να θέλει να περάσει απλα καλα χωρις να ενδιαφέρεται για κάτι μονιμο! Τι σημαινει οτι ειναι χαζογκομενα;;;; έλα ρε παιδια μη σκέφτεστε τοσο κλειστα! Η ζωη ειναι μικρη! Χαρειτε τη ζωουλα σας εκει πέρα με σεβασμο στον παρτενέρ πχ εχεμυθεια πληρης και ολα τα αλλα ειναι παιδεματα του μυαλου μην κουραζετε το μυαλουδάκι σας!!!


Εξωστρεφεια - Απροσδοκητες Γνωριμιες - Σέξ - Ταχινι και άλλα ^-.-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Δηλαδη αν μια γυναικα θέλει απλα να περάσει καλα με ελευθερες σχέσεις εκει δεν ξέρει τι θέλει και ειναι χαζογκόμενα; :loltooth:

μονο αν κάποια θέλει να κάνει σχέσεις ειναι αποδεκτή οι άλλες ειναι χαζογκομενες. Καλημέρα ρε @Himela :D
Δεν είπα πουθενά τη λέξη αποδεκτός. Είμαι αριστερή, θυμάσαι; Για μένα όλοι οι άνθρωποι αποδεκτοί είναι. Άλλοι αντιθέτως θεωρούν κάποιους μη αποδεκτούς, πχ μετανάστες, ομοφυλόφιλους κλπ. Οπότε μη βάζεις στο στόμα μου λόγια που δεν είπα.

Τον διαχωρισμό τον έκανα με την έννοια, αν θες να φας fast food, δε σε πολυνοιάζει αν είναι goodys ή mcdonalds, αφού πήρες την απόφαση να το φας, δεν έχει σημασία από πού θα είναι. Ενώ για ένα σπιτικό υγιεινό φαγητό ξοδεύεις χρόνο και ενέργεια για τα υλικά και τον τρόπο μαγειρέματος κλπ. Αυτό είπα.

Παρ' όλα αυτά εσείς συνεχίστε να συζητάτε για τις τεχνικές που θα ρίξουν την γκόμενα καλύτερα. Δεν είναι κακό, κουβέντα να γίνεται και να βγάζουν λεφτά κι αυτοί στο youtube που δίνουν συμβουλές.

Καλημέρα. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Καλησπέρα.


Δεν σας κατηγορώ. Καταγράφω την κατάσταση. Αν σας κατηγορούσα δεν θα εκδήλωνα
την γενική επιθυμία μου για γκόμενες αλλα θα ήμουν μισογύνης. Κάτι που ασφαλώς δεν είμαι. :cool:


Ασφαλώς :P
Το δείχνουν τα ποστς σου άλλωστε!

Η συνεχόμενη ενασχόληση με το κινητό όταν είσαι σε καφετέρια/μπαρ είναι body language και πρακτικά σημαίνει ''μη κάνεις καν τον κόπο''.Αν θες να γίνει χωριό act available,μην τα περιμένεις όλα έτοιμα.


Δεν διαφωνώ. Το να ασχολείται με το κινητό της ναι ενδεχομενως να δείχνει «Απαγορεύεται η είσοδος» αλλά επίσης μπορεί να δείχνει και απλά ότι «Βαριεμαιι αυτή τη στιγμή» αλλά αν πας να της μιλήσεις να το αφήσει κάτω και να αρχίσει να σου μιλάει.
Δεν ξέρω ποιο από τα δυο φύλα «τα περιμένει όλα έτοιμα όπως λες» αλλά οπωσδήποτε δεν πρέπει να τα ρίχνουμε όλα στις γυναίκες.

Σας βλέπω που το συζητάτε και το αναλύετε και βρίσκετε τρόπους πώς θα ρίξετε την κοπελα στα δίχτυα σας με κόλπα. Ε πλαναστε πλανη οικτρά αν νομίζετε ότι αυτά που κάνετε και τι λέτε και πώς φερεστε έχει ιδιαίτερη σημασία. Αν είναι καμιά χαζογκομενα που ψήνεται για κάτι της μιας βραδιάς οκ. Αλλά αν είναι καμιά γυναίκα που ξέρει τι θέλει, μπορεί με μια ματιά στο χώρο να βρει ποιος και τι την ενδιαφέρει και να το κατακτήσει. Ξεχνάτε το βασικό: η γυναίκα επιλέγει τον άντρα κι όχι το αντίθετο. Δεν πάει να είστε ο Μπραντ Πιτ, με λεφτά, με ωραία ατάκα, με ωραία ρούχα κλπ; Αν δεν της κάνετε κλικ, έχετε φάει Χ πριν καν πλησιάσετε. Καθίστε τώρα εσείς στην ψευδαίσθηση ότι κάποια σωστή κίνηση ή κάτι που θα πείτε θα κάνει τη διαφορά. Αν δε θέλει η γυναίκα, τίποτα δε θα γίνει. Και δε θα φταιει η ατάκα που δεν είπατε, το κοπλιμεντο που δεν κάνατε, το ότι δεν την πλησιάσατε από δεξιά ή από αριστερά. Θα φταιει ότι η γυναίκα ξέρει ήδη τι θέλει και αν όντως θέλει κάτι πριν καν αρχίσετε εσείς τα σχέδια πώς θα την πλησιάσετε.

Διαφωνώ σε μερικά που λες....
χαζογκομενα είναι μια γυναίκα που ψάχνει κάτι της μιας βραδιάς; Ενδεχομενως να είναι μια γυναίκα που ξέρει πολύ καλά τι θέλει : μπορεί απλά να θέλει κάτι περιστασιακό γιατί δεν θέλει να επενδύσει συναισθηματικά σε κάτι περισσότερο. Δεν είναι κακό. Το αν συμφωνώ προσωπικά εγώ η όχι είναι άλλο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
@Himela και γιατι να μην βγάλουν και λεφτά αυτοι στο γιουτιούμπ;;; παραλαμβάνουν εναν άνθρωπο που δεν ξέρει να σταθεί , δεν ξέρει να μιλήσει εχει ένα καρο ανασφάλειες γινονται οι life coach του και τον βγάζουν στο ξέφωτο. Και αυτο Υπηρεσιες ειναι. Ασχολεισαι με το προβλημα των άλλων. Μην κοιτας εδω μέσα που δινουμε τσάμπα τις αποψεις μας και κάποιοι τις σνομπάρουν κιολας. Αμα πηγαιναν σε έναν μανατζερ θα σκάγανε συμβουλη και 50αρικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Η συνεχόμενη ενασχόληση με το κινητό όταν είσαι σε καφετέρια/μπαρ είναι body language και πρακτικά σημαίνει ''μη κάνεις καν τον κόπο''.Αν θες να γίνει χωριό act available,μην τα περιμένεις όλα έτοιμα.


Επέτρεψέ μου, να διαφωνήσω.
Ή γυναίκα που έχει κόλλημα με το τηλέφωνο κάτι που έχει ως νούμερο ένα φιλαράκι της, βρίσκει πρόσφορο έδαφος
όταν κάθεται για να τιτιβίσει ή τουιτάρει ή δεν ξέρω κι εγώ τι. Όλη μέρα το έχει αγκαλιά κι έχει κι αυτά
τα καλώδια στ'αυτιά λες κι είναι ρομπότ. :jumpy:

Παίρνει ενέργεια απ'όλο αυτό, συν ότι λαμβάνει χαρά από τους λαγνολιγούρηδες που ασπάζονται
ότι γράφει στα ηλεκτρονικά της τετράδια μήπως και τσιμπήσουν τηλέφωνο ή της σκάσουν φιλάκι. :whatever:
Αφού γι'αυτό τις προσεγγίζουν σχεδόν πάντα κι αν δεν τους το λένε, απλά το έχουν στο πίσω μέρος
του μυαλού τους.

Αυτά όλα, είναι χρονοβόρα-αναποτελεσματικά και αποφεύγονται αν απλά πλησιάσεις μία γυναίκα
και της την πέσεις όμορφα. Ας πούμε ότι είναι ο καλύτερος τρόπος. Ευθύς και τελεσίδικος.
Αρκεί να λείπει η μπακατέλα τους για να μην φανείς πιεστικός.

:cool:

Σας βλέπω που το συζητάτε και το αναλύετε και βρίσκετε τρόπους πώς θα ρίξετε την κοπελα στα δίχτυα σας με κόλπα. Ε πλαναστε πλανη οικτρά αν νομίζετε ότι αυτά που κάνετε και τι λέτε και πώς φερεστε έχει ιδιαίτερη σημασία. Αν είναι καμιά χαζογκομενα που ψήνεται για κάτι της μιας βραδιάς οκ. Αλλά αν είναι καμιά γυναίκα που ξέρει τι θέλει, μπορεί με μια ματιά στο χώρο να βρει ποιος και τι την ενδιαφέρει και να το κατακτήσει. Ξεχνάτε το βασικό: η γυναίκα επιλέγει τον άντρα κι όχι το αντίθετο. Δεν πάει να είστε ο Μπραντ Πιτ, με λεφτά, με ωραία ατάκα, με ωραία ρούχα κλπ; Αν δεν της κάνετε κλικ, έχετε φάει Χ πριν καν πλησιάσετε. Καθίστε τώρα εσείς στην ψευδαίσθηση ότι κάποια σωστή κίνηση ή κάτι που θα πείτε θα κάνει τη διαφορά. Αν δε θέλει η γυναίκα, τίποτα δε θα γίνει. Και δε θα φταιει η ατάκα που δεν είπατε, το κοπλιμεντο που δεν κάνατε, το ότι δεν την πλησιάσατε από δεξιά ή από αριστερά. Θα φταιει ότι η γυναίκα ξέρει ήδη τι θέλει και αν όντως θέλει κάτι πριν καν αρχίσετε εσείς τα σχέδια πώς θα την πλησιάσετε.


Καλοσωρίζω στο θέμα την ολοκληρωμένη σου άποψη-γνώμη. :cool:

Πρωϊνή-πρωινή βλέπω. Αν ήμουν κακούλης θα έλεγα ότι ξέσπασες αλλά τιμώ τους συνομιλητές μου.
Εξάλλου, πως αλλιώς να σου απαντούσα αν δεν έγραφες στα θέματα που συμμετέχω;
Σε ευχαριστώ λοιπόν για την συμμετοχή.

Δεν βλέπω πάντως κάτι διαφορετικό να έχω γράψει από το ποτ πουρί που αράδιασες.
Συνεπώς ποιους βλέπεις να κάνουν κόλπα; τους γιουτούμπερ;;; εγώ πάντως απλά την πέφτω.
Κόλπα δεν κάνω και δεν τα έχω κι ανάγκη.

Σε πληροφορώ ότι είμαι αγαπημένος των γυναικών όχι λόγω επιτυχιών γιατί δεν έχω τέτοιες βλέψεις
κι ούτε φιγουράρω για τις κατακτήσεις μου (ίσα-ίσα το αντίθετο) αλλά επειδή είμαι άνετος
όταν μου λένε ναι ή όχι.
Αυτά με κάνουν χαρούμενο και θα έπρεπε να παρακαλάτε να είναι όλοι σαν εμένα σε αυτό το θέμα
γιατί οι περισσότεροι που χυλοπιτάρετε πέραν του ότι σας φέρνουν σε δύσκολη θέση
σας κρατάνε μούτρα ή σας ζαλίζουν.

Ενώ εγώ πέρα βρέχει και πάντα με χαμόγελο. Λίγο το'χεις;

:cool:

@Himela και γιατι να μην βγάλουν και λεφτά αυτοι στο γιουτιούμπ;;; παραλαμβάνουν εναν άνθρωπο που δεν ξέρει να σταθεί , δεν ξέρει να μιλήσει εχει ένα καρο ανασφάλειες γινονται οι life coach του και τον βγάζουν στο ξέφωτο. Και αυτο Υπηρεσιες ειναι. Ασχολεισαι με το προβλημα των άλλων. Μην κοιτας εδω μέσα που δινουμε τσάμπα τις αποψεις μας και κάποιοι τις σνομπάρουν κιολας. Αμα πηγαιναν σε έναν μανατζερ θα σκάγανε συμβουλη και 50αρικο.

Αυτοί ΟΛΟΙ στον γιουτούμπη, δεν ξέρουν τι τους γίνεται!!!

:alljumpy:

Ασφαλώς :P
Το δείχνουν τα ποστς σου άλλωστε!


Ο γραπτός λόγος είναι "ξύλινος" και δύσκολα ερμηνεύεται απόλυτα.
Εξάλλου δεν έχω λόγο να σας κατηγορώ. Σας αγαπάω όλες πάνω στην γη.

:cool:

Συμφωνω σε αυτο. Και έχει δικιο και ο @McManus δεν μπορεις να προσεγγισεις μια κοπελα που παιζει συνεχεια με το κινητο της. Καταρχην θα μιλάει με τον γκομενο ειναι μεγαλη η πιθανοτητα. Μετά .... η μονη κινηση που μπορεις να κανεις αν βλεπεις και ψιλοκοιτάει ειναι να την ρωτησεις τιποτα για το κινητο οτι τάχα μου ενδιαφέρεσαι να αγοράσεις ενα σαν και αυτο και σου φαινεται πολυ ωραιο. Αν την δεις και ειναι κάπως ομιλιτικη μετα συνεχιζεις την συζητηση.

Σε γενικές γραμμές αυτα ειναι αμοιβαια ο αντρας κάνει την κινηση σιγουρα και την αρχη αλλα θα πρέπει να βλέπει και ενα έδαφος.... ωστε να φτάσει στο σημειο να πει ξέρεις πάρε το κινητο μου και πάμε μια βολτα καμια μέρα αν θες. Και κλεινει εκει η φάση της προσεγγισης.


Μου αρέσει που γράφεις το νικ μου για να μου έρθει ειδοποίηση. (χιούμορ) :cool:

Ή αλήθεια είναι ότι είναι άβολο να πάμε σε κάποια κολλημένη στο κινητό της.
Δεν νιώθω εγώ ο ίδιος καλά, για να την πέσω έτσι. Θα μου επιστρέψεις να σημειώσω ότι το πέσιμο είναι πιο αποδοτικό
όταν γίνεται με πράσινο φως από την γκόμενα. Οδηγίες δεν υπάρχουν κι ούτε θα υπάρξουν ποτέ
διότι οι άνθρωποι δεν είναι μηχανές. Να δεχθώ ότι υπάρχει σωστό timing ή αυτοπεποίθηση, αυτό ναι, το δέχομαι.
Αν όμως θες να τσαντίσεις μία γκόμενα, να μπερδέψεις τα εσώψυχα της, να την τσιγκλήσεις
να ξεκοψεις να μιλάς ή όντως να την γουστάρεις, πας και ρίχνεσαι νέτα σκέτα. :yes:

Αυτό το πράγμα με τις χυλοπίτες (γενικώς μιλώντας για όσους το έχουν σαν φρένο κι όχι μόνο για σένα)
δεν ξέρω γιατί το έχετε παρεξηγήσει και δεν κάνετε κίνηση. Και μόνο που την πέφτεις αισθάνεσαι ωραία.
Εντάξει στην αρχή μπορεί να σας κακοφαίνεται το τυχόν άκυρο αλλά σιγά σιγά θα συνηθίσετε
και θα διαπιστώσετε ότι η προσπάθεια φέρνει την επιτυχία. :thumbup:

Αρκεί να σε εκφράζει η γκόμενα που ρίχνεσαι, κάτι άλλο δεν υπάρχει.:yes:

Όσον αφορά τον γκόμενο που λες ότι μιλάνε, όντως μπορεί και είναι πιθανό αλλά αρκετές που γνωρίζω
είναι κολλημένες με κάποιον και βαράνε την λυπητερή. Δεν προτείνονται για κάτι ουσιαστικό
πλην σεξ λόγω κολλήματος (τους). Είναι σκληρό αυτό αλλά ας ξεκολλήσουν μόνες τους.
Αλλιώς ας γεράσουν με τις αναμνήσεις και τραγούδια τύπου...

https://www.youtube.com/watch?v=vHeZP4YGMLc

:yes:

Ωριμάζοντας (κι άλλο) θα καταλάβουν ότι δεν υπάρχει ο ιδανικός (όπως ούτε κι η ιδανική)
και αυτοί που γνώρισαν ήταν κλικαρισμένα τουβλάκια που έλαχε να θρονιαστούν σένια
στο τέτρις της (τότε) ψυχοσύνθεσής τους.

Έρωτες της εξιδανίκευσης τους λέω αυτούς τους έρωτες.

Και όλοι/όλες τα έχουνε-έχουμε περάσει. Περαστικά τους λοιπόν!

:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σας βλέπω που το συζητάτε και το αναλύετε και βρίσκετε τρόπους πώς θα ρίξετε την κοπελα στα δίχτυα σας με κόλπα. Ε πλαναστε πλανη οικτρά αν νομίζετε ότι αυτά που κάνετε και τι λέτε και πώς φερεστε έχει ιδιαίτερη σημασία. Αν είναι καμιά χαζογκομενα που ψήνεται για κάτι της μιας βραδιάς οκ. Αλλά αν είναι καμιά γυναίκα που ξέρει τι θέλει, μπορεί με μια ματιά στο χώρο να βρει ποιος και τι την ενδιαφέρει και να το κατακτήσει. Ξεχνάτε το βασικό: η γυναίκα επιλέγει τον άντρα κι όχι το αντίθετο. Δεν πάει να είστε ο Μπραντ Πιτ, με λεφτά, με ωραία ατάκα, με ωραία ρούχα κλπ; Αν δεν της κάνετε κλικ, έχετε φάει Χ πριν καν πλησιάσετε. Καθίστε τώρα εσείς στην ψευδαίσθηση ότι κάποια σωστή κίνηση ή κάτι που θα πείτε θα κάνει τη διαφορά. Αν δε θέλει η γυναίκα, τίποτα δε θα γίνει. Και δε θα φταιει η ατάκα που δεν είπατε, το κοπλιμεντο που δεν κάνατε, το ότι δεν την πλησιάσατε από δεξιά ή από αριστερά. Θα φταιει ότι η γυναίκα ξέρει ήδη τι θέλει και αν όντως θέλει κάτι πριν καν αρχίσετε εσείς τα σχέδια πώς θα την πλησιάσετε.


Himela, με προβληματίζει ο τρόπος που περιγράφεις τις γυναίκες, ίσως γιατί είναι αρκετά στερεοτυπικός και άδικος. Διάβασα το μήνυμα πολλές φορές αλλά δε μπορώ να συμφωνήσω σχεδόν σε τίποτα.
Το πιο σημαντικό είναι ότι η περιγραφή της γυναίκας που "ξέρει τι θέλει" περισσότερο προσομοιάζει ένα πεισματάρικο, υπερφίαλο και κυνικό ον, παρά με πραγματική γυναίκα. Δε ξέρω αν ενδεχομένως είμαι εγώ εκτός πραγματικότητας, αλλά ποτέ με μια ματιά στο χώρο δεν ήμουν σίγουρη για το αν θέλω να κάνω παρέα με κάποιον, πόσο μάλλον κάτι παραπάνω. Εκτός αν φυσικά, αυτό με συγκαταλέγει στη κατηγορία της ...χαζογκόμενας, τι να πω! :P
Επίσης, όχι απλά έχει σημασία ο τρόπος προσέγγισης αλλά στα μάτια μου κάνει και μεγάλη διαφορά. Το ίδιο είναι να σε προσεγγίσει ένας άνθρωπος ευγενής, με τρόπους και χιούμορ και το ίδιο είναι να έρθει (π.χ.) κάποιος με ατάκα από τα 60s και υφάκι "και χάρη σου κάνω που σου μιλάω;". Δε νομίζω.
Και προφανώς επιλέγουν και οι δύο, άντρας και γυναίκα. Το αν κάποιο από τα δύο φύλα θέτει λιγότερα κριτήρια ή το αξιολογεί διαφορετικά δε σημαίνει ότι δεν επιλέγει. Και οι άνδρες είναι άνθρωποι που έχουν μυαλό και προσωπικότητα - κάποια πράγματα τους αρέσουν, κάποια όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top