Linux Backtrack

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
θα ηθελα να μου προτεινετε sites,videos κτλπ για το (linux) Backtrack...θελω να κανω dual boot το laptop μου και να χακαρω το net μου!!!!


αφου λοιπον εχω κανε ενα partion στο δισκο 50gb(φτανουν;;;) και το εβαλα,δυσκολευομαι πολυ να το τρεξω το ατιμο..Θα ηθελα να μου δωσετε τπτ οδηγους how-to κτλπ(αν γινεται και ελληνικα αν και δεν εχω και τοσο προβλημα να ειναι και στα αγγλικα)....(Παρακαλω να μην ειναι πανω απο 10 σελιδες...)


Γενικα οτι δωσετε ξερετε για αυτο το λειτουργικο θα μου ηταν ιδιαιτερως χρήσιμο....

μπορω να εχω εγκατεστημενα ubuntu και να τρεχω πανω τους(δλδ κατι σαν προγραμμα) backtrack????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εεεεε παιδια καμια απάντηση;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Γινεται καποιος να κανει dual boot και στο ενα partition να εχει το backtrack; πρωτη φορα το ακουω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Γινεται καποιος να κανει dual boot και στο ενα partition να εχει το backtrack; πρωτη φορα το ακουω :hmm:

ασφαλως και γινεται να το κανεις και να φορτωσεις οτι θες(ακομα και mac)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top