Ιδέες για ονομασία, σλόγκαν εταιρείας/επιχείρησης

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους είμαι καινούργιος στο φόρουμ!! Είμαι νέος μελισσοκόμος και ψάχνω να βρω κάποιο κεντρικό όνομα γι τις ετικέτες μου την κάρτα μ κτλπ να δημιουργήσω και κάποιο λογότυπο αλλα οτι εχω σκεφτεί υπάρχει!! Ίσως κάποια βοήθεια;;
Ευχαριστώ
Μέλι "Χρυσοκηρήθρα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Μελίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ΜΕΛΙΡΡΟΙΑΑΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Μελιβοία, αν εμπορεύεσαι και άλλα προϊόντα είναι υπέρ ταιριαστό!

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
επισης μελισταλακτο..Η καμια ατάκα πολλα υποσχόμενη..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MARNIA

Νεοφερμένος

Η MARNIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα και καλή Κυριακή!
Θα μπορούσατε να με βοηθησετε με όνομα επιχειρησης (κατα προτιμηση ελληνικό).... έχει να κάνει με χειροτεχνίες γύρω απο την τεχνική φελτ, quilting και φυσικά sewing..... Τα projects μου θα έχουν να κάνουν να κάνουν με τσαντακια (felt-qult or fabric), και διαφορα άλλα διακοσμητικά που θα έχουν επισης το ύφασμα κατα βάση, ή το φελτ και το quilt.....
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
10.το λημέρι του τσοπάνη
11.τύφλα να έχει ο στάρμπακς
16.το σπίτι της κουτσομπόλας
18.το λόμπυ του αγρότη
19.το καφέ της παρηγοριάς για το άδικο της γιαγιάς

24.της παπαδιάς το κάγκελο
62.νοικοκυρές σε απόγνωση : οι άντρες σας είναι εδώ
63.δύο λαλούν και πληρώνουν για έναν
64.τάβλι ινσάιντ








...... - ε μπες εδώ μέσα

xaxaxaxaxaxax :D:D θαρρώ οτι ειναι απο τα πιο πετυχημένα..Οποιο και να έβλεπα θα με τραβούσε να μπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top