Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ αντιμιλαω πάντα, κανονικά θα έπρεπε να ανησυχείς τις μέρες που συμφωνούσα μαζί σου. :P

Ταιριάζουμε σ αυτό. Εσύ τι στυλ έχεις; Ελπίζω κατι μακρυά από τις μαύρες γκόθικ μπότες που είχες δείξει, γιατί χθες δε μπορούσα να κοιμηθώ και πήρα αγκαλιά το γάτο μου.

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ταιριάζουμε σ αυτό. Εσύ τι στυλ έχεις; Ελπίζω κατι μακρυά από τις μαύρες γκόθικ μπότες που είχες δείξει, γιατί χθες δε μπορούσα να κοιμηθώ και πήρα αγκαλιά το γάτο μου.


Είχα μαύρες αρβύλες κάποτε και το ψήνω να ξαναπάρω, αλλά όχι σαν εκείνα της φωτογραφίας. Ήταν πολύ χοντροκομμένα.

Το στυλ μου δεν είναι ιδιαίτερα συγκεκριμένο. Σίγουρα όχι αθλητικό και σίγουρα όχι "σεξυ κι όποιος αντέξει"... Συνήθως μου λένε ότι μοιάζω με γαλλιδούλα. Οπότε σοφιστικέ - ρομαντικό;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,240 μηνύματα.
Παιδιά κανένα μαγαζί που να πουλά καλά υφασμάτινα παντελόνια;;;Του Zara δεν μου αρέσουν.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είχα μαύρες αρβύλες κάποτε και το ψήνω να ξαναπάρω, αλλά όχι σαν εκείνα της φωτογραφίας. Ήταν πολύ χοντροκομμένα.

Το στυλ μου δεν είναι ιδιαίτερα συγκεκριμένο. Σίγουρα όχι αθλητικό και σίγουρα όχι "σεξυ κι όποιος αντέξει"... Συνήθως μου λένε ότι μοιάζω με γαλλιδούλα. Οπότε σοφιστικέ - ρομαντικό;


Το παριζιάνικο στυλ είναι το αγαπημένο μου, αλλά δεν έχω δει κάτι που να το πλησιάσει έξω από τη Γαλλία.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,240 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το παριζιάνικο στυλ είναι το αγαπημένο μου, αλλά δεν έχω δει κάτι που να το πλησιάσει έξω από τη Γαλλία.

Χμμ όχι ακριβώς αυτό... Θα προσπαθήσω να στο δείξω με εικόνες για να γίνω πιο κατανοητή.

Αυτά πχ θα μπορούσαν άνετα να είναι δικά μου outfits:



Αλλά για πρωί - απόγευμα πάντα, έτσι; Το βράδυ μεταβαίνουμε στο πιο "βασικιά". :Ρ
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμμ όχι ακριβώς αυτό... Θα προσπαθήσω να στο δείξω με εικόνες για να γίνω πιο κατανοητή.

Αυτά πχ θα μπορούσαν άνετα να είναι δικά μου outfits:



Αλλά για πρωί - απόγευμα πάντα, έτσι; Το βράδυ μεταβαίνουμε στο πιο "βασικιά". :Ρ


Αυτό είναι θα λεγα μια μίξη ευρωπαϊκού κ αμερικανικού, τα ροζ παπούτσια κ η τσαντα δε Μ αρέσουν, τα υπόλοιπα κομπλέ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτό είναι θα λεγα μια μίξη ευρωπαϊκού κ αμερικανικού, τα ροζ παπούτσια κ η τσαντα δε Μ αρέσουν, τα υπόλοιπα κομπλέ.

Μην κολλάς στα συγκεκριμένα ρούχα. Το vibe προσπαθώ να σου μεταφέρω.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Γενικά, αν η κοπέλα δεν είναι προσεγμένη μας φαίνεται λιγότερο θηλυκή και κάπως αγαρμπη, όχι gf material.

Το "μας" ίσως θα έπρεπε να γίνει "μου", γιατί γύρω σου θα βρεις πολλές κοπέλες που δε φτιάχνονται ιδιαίτερα έως καθόλου και είναι σε σχέση.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το "μας" ίσως θα έπρεπε να γίνει "μου", γιατί γύρω σου θα βρεις πολλές κοπέλες που δε φτιάχνονται ιδιαίτερα έως καθόλου και είναι σε σχέση.


Κάθε άντρας που ξέρω και δεν είναι λουζερ συμφωνεί απόλυτα, είναι αυτονόητο. Δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κάθε άντρας που ξέρω και δεν είναι λουζερ συμφωνεί απόλυτα, είναι αυτονόητο. Δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου.

Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια. Και μην αγνοείς το γεγονός ότι υπάρχουν άνθρωποι εκεί έξω απίστευτα αξιόλογοι και επιτυχημένοι που απλά δίνουν μηδενική σημασία στην εμφάνιση. Τώρα ένας άντρας στα 20κατι του που ψάχνει μια κοπελίτσα να την βγάλει κανά σινεμά, κανά ποτό, και να την πάει σπίτι του, λογικό να προτιμήσει μια χαριτωμένη, περιποιημένη, "θηλυκή". Αλλά αυτό δεν κάνει λουζερς όλους τους άλλους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια. Και μην αγνοείς το γεγονός ότι υπάρχουν άνθρωποι εκεί έξω απίστευτα αξιόλογοι και επιτυχημένοι που απλά δίνουν μηδενική σημασία στην εμφάνιση. Τώρα ένας άντρας στα 20κατι του που ψάχνει μια κοπελίτσα να την βγάλει κανά σινεμά, κανά ποτό, και να την πάει σπίτι του, λογικό να προτιμήσει μια χαριτωμένη, περιποιημένη, "θηλυκή".


Ξέρω πλούσιους άντρες που κυκλοφορούν σα λετσοι. Γυναίκες, όχι, λογικά θα υπάρχουν ελάχιστες. Προφανώς και υπάρχουν πιο σημαντικά ζητήματα από αυτά, αλλά τι σχέση έχει αυτό; Ναι, κάποια πράγματα είναι ψιλοαδικα.

Ο άνθρωπος είναι κυρίως κριτικό ζώο και πίστεψε με αν σ ενοχλεί αυτό που λέω, μπορώ να περιγράψω πως εσύ και όλες οι κοπέλες στην ηλικία σου επίσης είστε άδικες από την ίδια οπτική.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κάθε άντρας που ξέρω και δεν είναι λουζερ συμφωνεί απόλυτα, είναι αυτονόητο. Δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου.
Καμία έκρηξη γλυκέ μου, ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις! Και μετά ελπίζω να φάει γίγαντες.

Ον τοπικ, Αγάπη, οι φώτο που έστειλες με τα αουτφιτ πολύ ωραίες σαν ύφος (ένσταση για τα ροζ αθλητικά έχω κι εγώ) και όντως μου θυμίζουν κι εμένα δυτικοευρωπαίο στυλ. Απλό, θηλυκό και πολύ όμορφο. Λάικ :thumbup:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ξέρω πλούσιους άντρες που κυκλοφορούν σα λετσοι. Γυναίκες, όχι, λογικά θα υπάρχουν ελάχιστες. Προφανώς και υπάρχουν πιο σημαντικά ζητήματα από αυτά, αλλά τι σχέση έχει αυτό; Ναι, κάποια πράγματα είναι ψιλοαδικα.

Ο άνθρωπος είναι κυρίως κριτικό ζώο και πίστεψε με αν σ ενοχλεί αυτό που λέω, μπορώ να περιγράψω πως εσύ και όλες οι κοπέλες στην ηλικία σου επίσης είστε άδικες από την ίδια οπτική.

Μα δε σου είπα να μην κρίνεις γενικά. Σου είπα να μην κρίνεις για τους άλλους, ότι δηλαδή ένας άντρας που είναι με μια απεριποιητη γυναίκα είναι "λουζερ". Εσύ τη δικιά σου τη θες κοκετα και μπράβο σου. Κι εγώ θέλω ο άντρας να είναι περιποιημένος, δεν μπορώ να είμαι εγώ με τις φουστίτσες που σου έδειξα κι ο καλός μου με τη φόρμα και το φούτερ. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι το γούστο μου είναι ανώτερο από μιας κοπέλας που ενδεχομένως θέλει έναν πιο "χύμα" στυλιστικά.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα δε σου είπα να μην κρίνεις γενικά. Σου είπα να μην κρίνεις για τους άλλους, ότι δηλαδή ένας άντρας που είναι με μια απεριποιητη γυναίκα είναι "λουζερ". Εσύ τη δικιά σου τη θες κοκετα και μπράβο σου. Κι εγώ θέλω ο άντρας να είναι περιποιημένος, δεν μπορώ να είμαι εγώ με τις φουστίτσες που σου έδειξα κι ο καλός μου με τη φόρμα και το φούτερ. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι το γούστο μου είναι ανώτερο από μιας κοπέλας που ενδεχομένως θέλει έναν πιο "χύμα" στυλιστικά.


Όχι δε σημαίνει, το είπα ως προς το ότι ότι θεωρείται από το σύνολο έτσι.
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμενα πάντως μ’αρεσει όταν ο άλλος είναι πιο...σοφιστικέ να το πω; Και προσεγμένος γενικά. Να έχει ένα τύπο και στυλ δηλαδη.
Anyway :P Το ερωτημα που θέλω να θέσω είναι το εξής. Επειδή δεν θέλω να πάρω παλι από αυτά τα χοντρά μπουφάν με τις κουκούλες, σκεφτόμουν να έπαιρνα ένα μακρύ παλτό. Το θέμα είναι όμως ότι θέλω να είναι αρκετά ζεστό ώστε να με κρατάει σε χαμηλές θερμοκρασίες και ταυτόχρονα να είναι κομψό. Έχετε δει κάτι; Εσεις πού θα μου προτείνατε να ψαξω; :hmm:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top