Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
είναι καλύτερο να το κάνει η γυναίκα στον άντρα ή να το κάνει μόνος του;
Καλά μωρέ...ας τα δοκιμάσει και τα δύο
και αποφασίζει μετά... :hmm:

πάρτε τώρα και μια εργασία για το 3ήμερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...
Πάντως Μ@λ@κα ,με τίποτα δεν τον λές.:P
Τον λες, αλλά είναι καθαρά τεχνική περιγραφή.
Vorsprung durch technik.

Κατά τ' άλλα, το να τύχει να κάνει παλαμάκια ενώ είναι σε σχέση και μπορεί να έχει σεξ σύντομα/ είχε πρόφρατα, δεν είναι κακό. Το να το κάνει τακτικά, σημαίνει είτε ότι έχει θέμα η σεξουαλική του ζωή και η σχέση του, είτε ότι η γειτόνισσα παραβγαίνει έξω με τα μπικουτί μόνο, είτε ότι η λίμπιντό του είναι υπερβολικά χάι. Εκτός αν μπερδεύει κάτι καραμελίτσες βατόμουρο με ένα δημοφιλές χάπι.

(ακριβά τις παίρνεις τις καραμέλες σου ρε φίλε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.Υπερέκριση ορμονών.
2.Κακό σεχ με το έτερον ήμισυ.
3.Κακός συγχρονισμός με το έτερον ήμισυ.
4.Σκεφτεται έντονα άλλο άτομο.
5.Είδε τον/την γείτονα/νισα με τα εσώρουχα.
6.Είδε τσόντα
και σίγουρα υπάρχουν κι άλλα.
Πάντως Μ@λ@κα ,με τίποτα δεν τον λές.:P

1. Που σε απλα ελληνικα σημαινει τι?
2. Χ
3. Χ
4. Μμ...αν ισχυει αυτο κατι γινεται, εαν σκεφτεται ομως καποια αλλη τοτε δε γινεται τιποτα...
5. Εαν καποιος ειναι πολυ καλα με τον ανθρωπο του και ερωτευμενος και τα τοιαυτα και κ@υλωνει με τη γειτονισσα απεναντι, κατι δεν παει καλα...
6. Οσοι βλεπουν τσοντα, το κανουν για συγκεκριμενο σκοπο...οποτε..?! Ο μια χαρα στη σχεση του θα δει την τσοντα με τον ανθρωπο του και οχι μονος του αφου το εκαναν.

Χαρακτηρισμοι παντως δια δαχτυλων μου, δε δοθηκαν:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
1. Που σε απλα ελληνικα σημαινει τι?

σημαινει οτι ειναι αντρας, let it go, οσο πιο ευτυχησμενος ειναι μαζι σου τοσο πιο πολυ θα το κανει μονος του γιατι οι αντρες οταν ειναι ευτυχησμενοι εχουν περισοτερη λιμπιντο.

και συγνωμη αλλα ο αυνανισμος μπορει να ειναι ευχαριστος απο μονος του, σκεψου πως ορισμενες φορες σου αρεσει να τρως με παρεα χαβαλε κτλ ενω ορισμενες μονη σου στην ησυχια σου, ακριβως το ιδιο

5. Εαν καποιος ειναι πολυ καλα με τον ανθρωπο του και ερωτευμενος και τα τοιαυτα και κ@υλωνει με τη γειτονισσα απεναντι, κατι δεν παει καλα.

ειναι ΑΝΤΡΑΣ ΦΥΣΙΚΑ κ@υλωνει με τη γειτονισσα, με την καλυτερη σου φιλη, με την ωραια ξαδερφη του κτλ κτλ, δεν ειναι σαν εσενα LET IT GO

αυτο που θα πρεπει να σε ανησυχει ειναι αν τον δεις ΧΩΡΙΣ διαθεση και να ΜΗΝ το κανει μονος του, ΤΟΤΕ να ανησυχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.


Δεν ισοπεδωνω τιποτα...απαντησα στην ατακα του Λοριεν που τη βρισκω ατυχεστατη...εκτος εαν καταλαβα λαθος, οποτε ειναι φρι στο να με διορθωσει:)

Απο κει και περα, ειμαι πολυ σαφης στο τι εγω πιστευω...Προσωπικα θεωρω πως ατομο, ειτε ειναι ανδρας ειτε γυναικα, δεν μπορει να ειναι σε σχεση, οπου καλυπτεται σεξουαλικα και να προτιμαει να αυνανιζεται απο το να εχει επαφες με το ετερον ημισυ...
Κατι δεν παει καλα...ειτε δεν καλυπτεται σεξουαλικα στο βαθμο που υποστηριζει, ειτε υπαρχει θεμα συνηθειας του αυνανισμου και εχει μαθει να περναει καλυτερα μονος του.
Εννοειται πως εξαιρω τις περιπτωσεις οπου υπαρχει αποσταση.
Να σημειωσω μονο οτι δεν αναφερομαι σε περιπτωσεις οπου καποιος αυνανιζεται μια φορα π.χ στο διμηνο σε διαστημα επαφης ας πουμε δυο εβδομαδων...αλλα οταν σημερα εχει επαφη με το ετερον ημισυ και αυριο καταφευγει στο σελφ σερβις, ε τοτε κατι δεν παει καλα....


Τον λες, αλλά είναι καθαρά τεχνική περιγραφή.
Vorsprung durch technik.

Κατά τ' άλλα, το να τύχει να κάνει παλαμάκια ενώ είναι σε σχέση και μπορεί να έχει σεξ σύντομα/ είχε πρόφρατα, δεν είναι κακό. Το να το κάνει τακτικά, σημαίνει είτε ότι έχει θέμα η σεξουαλική του ζωή και η σχέση του, είτε ότι η γειτόνισσα παραβγαίνει έξω με τα μπικουτί μόνο, είτε ότι η λίμπιντό του είναι υπερβολικά χάι. Εκτός αν μπερδεύει κάτι καραμελίτσες βατόμουρο με ένα δημοφιλές χάπι.

(ακριβά τις παίρνεις τις καραμέλες σου ρε φίλε)

Παιδια, το οτι εσεις μπορει αν κανετε καλο σεξ σημερα, αυριο να μην εχετε ορεξη να ξανατελειωσετε, δεν σημαινει οτι ολοι οι ανθρωποι ειναι ετσι. Πολυ περισσοτερο δε, δεν σημαινει οτι αυτοι οι ανθρωποι αποκλειεται να βρισκονται σε μια καλη και ικανοποιητικη σεξουαλικα σχεση.


5. Εαν καποιος ειναι πολυ καλα με τον ανθρωπο του και ερωτευμενος και τα τοιαυτα και κ@υλωνει με τη γειτονισσα απεναντι, κατι δεν παει καλα...


Χαρακτηρισμοι παντως δια δαχτυλων μου, δε δοθηκαν:P


Πρωτον, sorry, αλλα προφανως και χαρακτηρισες ανθρωπους, και τις σχεσεις αυτων. Δεν λεω οτι μπορουσες να κανεις αλλιως, αλλα αυτο δεν αναιρει το γεγονος.

Δευτερον, ή καποιοι δεν στα λενε ολα για το πως αντιδρουν, ή καποιοι δεν σου λενε τιποτα για το πως αντιδρουν, ή εχεις πεσει σε περιπτωση αντρα. Πιθανολογω το πρωτο ή το δευτερο, αλλα παντως trust us, οσο και ερωτευμενος να εισαι με την κοπελα / γυναικα σου / γυναικα της ζωης σου, με κατι που σε κ@υλωνει, θα κ@υλωσεις. Plain & simple.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πού διαφωνούμε; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Πού διαφωνούμε; :worry:

Σε εμενα αναφερεσαι; Δεν εκανες quote και δεν ειμαι σιγουρος, αλλα υποθετω ναι. :)

Νομιζα οτι ειναι σαφες. Λες:

Τον λες, αλλά είναι καθαρά τεχνική περιγραφή.
Vorsprung durch technik.

Κατά τ' άλλα, το να τύχει να κάνει παλαμάκια ενώ είναι σε σχέση και μπορεί να έχει σεξ σύντομα/ είχε πρόφρατα, δεν είναι κακό. Το να το κάνει τακτικά, σημαίνει είτε ότι έχει θέμα η σεξουαλική του ζωή και η σχέση του, είτε ότι η γειτόνισσα παραβγαίνει έξω με τα μπικουτί μόνο, είτε ότι η λίμπιντό του είναι υπερβολικά χάι. Εκτός αν μπερδεύει κάτι καραμελίτσες βατόμουρο με ένα δημοφιλές χάπι.

(ακριβά τις παίρνεις τις καραμέλες σου ρε φίλε)

Εσυ λες οτι το να το κανει τακτικα σημαινει οτι μπορει να εχει προβλημα ή σεξουαλικο (υπερβολικα υψηλη λιμπιντο) ή η σχεση του. Εγω λεω οτι υπερβολικα χαι τη βρισκεις εσυ με τα δικα σου δεδομενα. Καποιοι αλλοι το θεωρουν φυσιολογικο και ετσι το να το κανουν δεν σημαινει οτι εχουν σεξουαλικο προβληα ή οτι δεν βρισκονται σε μια καλη και ικανοποιητικη σεξουαλικα σχεση.

Πιο απλα. Εσυ δινεις μια αρνητικη χροια στο να το κανει συχνα, εγω απλα τονιζω οτι διαφορετικοι ανθρωποι διαφορετικα επιπεδα ορεξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σε εμενα αναφερεσαι; Δεν εκανες quote και δεν ειμαι σιγουρος, αλλα υποθετω ναι. :)

Νομιζα οτι ειναι σαφες. Λες:



Εσυ λες οτι το να το κανει τακτικα σημαινει οτι μπορει να εχει προβλημα ή σεξουαλικο (υπερβολικα υψηλη λιμπιντο) ή η σχεση του. Εγω λεω οτι υπερβολικα χαι τη βρισκεις εσυ με τα δικα σου δεδομενα. Καποιοι αλλοι το θεωρουν φυσιολογικο και ετσι το να το κανουν δεν σημαινει οτι εχουν σεξουαλικο προβληα ή οτι δεν βρισκονται σε μια καλη και ικανοποιητικη σεξουαλικα σχεση.

Πιο απλα. Εσυ δινεις μια αρνητικη χροια στο να το κανει συχνα, εγω απλα τονιζω οτι διαφορετικοι ανθρωποι διαφορετικα επιπεδα ορεξης.


Ααα
Όχι, εννοούσα ότι για όλα υπάρχει ένα μέτρο. Μπορεί κάποιος να θέλει να αυνανιστεί συχνά. Κι ας είναι σε σχέση. Με γεια του με χαρά του...
Μπορεί άλλος να μην το έχει ανάγκη, ποτέ, κι ας έχει να κάνει σεξ καιρό. Επίσης οκ.

Και το να αυνανίζεται συχνά σε σχέση είναι οκ, αλλά είναι πια συνήθεια... και αν ήμουν εγώ η σύντροφός του, ίσως ένιωθα λίγο άβολα αν ήξερα ότι με το που θα δει την απέναντι (όχι μία, αλλά κάθε φορά) ή γενικά κάτι τον ανάψει (πάντα με γνώμονα τη λίστα του Μόνος), θα θελήσει να αυνανιστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν αυνανίζεται κάποιος μόνο επειδή κάτι είδε και τον έφτιαξε. Αυνανίζεται και γιατί απλά έχει διάθεση για σεξ και ο άλλος δεν είναι διαθέσιμος εκείνη την στιγμή, γιατί σε σκεφτόταν και του 'ρθε ..μια όρεξη, γιατί θέλει να χαλαρώσει πριν κοιμηθεί, γιατί απλά θέλει (χωρίς καν να υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο ερέθισμα δλδ) ..υπάρχουν διάφοροι λόγοι.

Και δηλαδή σοβαρά όλοι σας έχετε τόσο ωραίες απέναντι γειτόνισσες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όοοοοχι, εγώ στη γειτόνισσα κόλλησα. :pfff:
Θα πάω για face scan στη γειτονιά του ιχλίμπεντιχ. Ευτυχώς που εδώ κάνει κρύο και δε βγαίνει καμία με το baby-doll...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
οσο και ερωτευμενος να εισαι με την κοπελα / γυναικα σου / γυναικα της ζωης σου, με κατι που σε κ@υλωνει, θα κ@υλωσεις. Plain & simple.

Να υποθέσω λοιπόν οτι δε σας πειράζει κι η κοπελα / γυναικα σου / γυναικα της ζωης σου να κ@υλώνει κι αυτή με ό,τι κινείται...

Ή αυτό είναι αντρικό δικαίωμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Να υποθέσω λοιπόν οτι δε σας πειράζει κι η κοπελα / γυναικα σου / γυναικα της ζωης σου να κ@υλώνει κι αυτή με ό,τι κινείται...

Ή αυτό είναι αντρικό δικαίωμα;

1) Δεν ειπα οτι οι αντρες κ@υλωνουν με ο,τι κινειται. Ειπα οτι αν ερεθιζεται καποιος με κατι, ο,τι κι αν ειναι αυτο, θα ερεθιζεται με αυτο οσο και ερωτευμενος να ειναι με καποια.

2) Προφανως και δεν ειναι αντρικο δικαιωμα. Κανενα προβλημα δεν θα ειχα να κανει το ιδιο και η κοπελα μου. Και γενικοτερα αν κατι θεωρω οτι ειναι δικαιωμα μου, θεωρω οτι ειναι και δικο της. :)

Γενικα, τα πραγματα ειναι απλα. Αν ο αλλος ερεθιζεται με κατι, ερεθιζεται. Τι να κανουμε, να του επιβαλλουμε να ερεθιζεται λιγοτερο γιατι ετσι κανουμε εμεις; :worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Άλλο όμως το ερεθίζομαι κι άλλο το να σκέφτεσαι για την κάθε μία που βλέπεις στο δρόμο "να σε βάλω κάτω να πεις το δεσπότη Παναγιώτη". Γιατί αν το σκέφτεσαι αυτό, λυπάμαι αλλά δεν τη θέλω την αγάπη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
τετοιο αντρα ΔΕΝ προκειτε να βρεις. Εχουμε φαντασιωσεις με αλλες γυναικες γιατι ετσι ειναι η φυση μας, deal with it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Έτσι είναι η φύση μας, τι κλισέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Έτσι είναι η φύση μας, τι κλισέ!
θελω να μου βρεις εναν αντρα που να παραδεχθει οτι δεν φαντασιωνεται αλλες γυναικες περα απο την σχεση του (υποθετουμε οτι εχουν περασει οι πρωτοι παθιαρικοι μηνες)

ΕΝΑΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Καλά είπε ο Ασκητής ότι σε μια κρεβατοκάμαρα είναι πάντα 4 άτομα.
Τα 2 που κουτουπώνονται και τα άλλα 2 που φαντασιώνονται αυτοί που κουτουπώνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
θελω να μου βρεις εναν αντρα που να παραδεχθει οτι δεν φαντασιωνεται αλλες γυναικες περα απο την σχεση του (υποθετουμε οτι εχουν περασει οι πρωτοι παθιαρικοι μηνες)

ΕΝΑΝ

Ππαρατηρω, οτι μιλατε για ερεθισμο, λες και αναφερεστε σε πασατεμπο...
Προσωπικα γνωριζω οντως εναν που δε φαντασιωνεται αλλες γυναικες και δεν ερεθιζεται ανα πασα στιγμη με την οποιαδηποτε γυναικα. (και για να σε προλαβω...ναι, ειναι απολυτα ειλικρινης με αυτο. Εαν δεν ηταν, θα ειχε αποκαλυφθει)
Ειμαι σιγουρη οτι υπαρχουν κι αλλοι...ΜΠορει να ανηκουν στις εξαιρεσεις, αλλα υπαρχουν...:)
Ο συγκεκριμενος ειναι αρρωστος γιατρε μου? :):P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σόρι, αλλά ερεθισμός ίσον αυτόματα αυνανισμός;;; Έτερον εκάτερον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Προσωπικα γνωριζω οντως εναν που δε φαντασιωνεται αλλες γυναικες και δεν ερεθιζεται ανα πασα στιγμη με την οποιαδηποτε γυναικα. (και για να σε προλαβω...ναι, ειναι απολυτα ειλικρινης με αυτο. Εαν δεν ηταν, θα ειχε αποκαλυφθει)

Πρωτα απο ολα να προσδιορησουμε τι σημαινει ερεθισμος. Δεν νοηται οτι καθε φορα που καποιος αντρας βλεπει μια ωραια γυναικα εχει στηση, οκ? Αυτο ειναι προφανες, επισις προφανες ειναι το οτι δεν τρεχουμε σπιτι μας να αυνανιστουμε με την εικονα της σερβιτορας με το σουτιεν 34D.

Αυτα ειναι τα προφανη, γιατι οκ δεν ειμαστε ΤΕΛΕΙΩΣ ζωα.

ΟΜΩΣ το οτι ενας αντρας σε μια *καλη* ολοκληρομενη σχεση θα κοιταξει την πιτσιρικα που φοραει το κοκκινο στρινγ πανω απο το τζιν και θα σκεφτει "θεοι μου τι κ#$#%#%ρα (και δεν εννοω κορμαρα) ειναι αυτη" ειναι επισις δεδομενο.

Οπως ειναι δεδομενο οτι θα δει πορνο ταινιες και οτι θα αυνανιστει με την εικονα καποιας ΑΛΛΗΣ ειτε στο μυαλο του ειτε σε καποια οθονη.

Και ο φιλος σου που λες οτι δεν φαντασιονεται αλλες γυναικες και δεν ερεθιζεται απο αλλες ειτε σου λεει ψεματα γιατι ειναι γκομενος σου (η θα ηθελε να γινει) ειτε ΕΣΥ λες ψεματα για να μας πεισεις.

Θες να κανουμε ενα πολυ απλο πειραμα? Θα παμε ΜΑΖΙ ΟΠΟΥ θελεις και θα συναντησουμε 1000 αντρες (οκ θα παρει λιγη ωρα) και θα τους ρωτησουμε αν φαντασιονονται αλλες γυναικες οταν βρισκονται σε σχεση να δουμε τι θα απαντησουν.

p.s. Tωρα σοβαρα εφερες σαν επιχειρρημα το "εγω ξερω εναν"? Εγω ξερω εναν που πεταει τον λενε σουπερμαν, με πιστευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top