Tο στέκι μας, ή απλά μια ψευδαίσθηση...;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
... ή ίσως μέσω κάποιου τραπεζικού λογαριασμού, αφού υπάρχουν μέλη από διαφορετικά μέρη.
Μου αρέσει σαν ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
... ή ίσως μέσω κάποιου τραπεζικού λογαριασμού, αφού υπάρχουν μέλη από διαφορετικά μέρη.
Μου αρέσει σαν ιδέα.


Θα μπορουσαν να διοργανωνονται φιλανθρωπικες βραδιες και τα μελη απ την αλλη πλευρα να συμβαλλουν μεσω καποιου τραπεζικου λογαριασμου ...Και τα δυο ειναι δυνατα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραίες σα προτάσεις και σκέψεις.:)
Θα πρέπει να υπάρχουν όμως και κάποιες ασφαλιστικές δικλείδες προς αποφυγή των όποιων θεμάτων προκύψουν και ας μην ξεχνάμε ότι τίθενται και φορολογικά ζητήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εγώ θα επιμείνω στις ομαδικές δημιουργίες θεμάτων.... μήπως έτσι μπορέσουμε να δημιουργήσουμε καινούρια και πιο ευχάριστα θέματα...; έχουν δημιουργηθεί ομαδικά θέματα μέχρι τώρα...; αν όχι, γιατί να μην υπάρξει μια ομαδική πρωτοβουλία...; κάτι με κάνει να νομίζω, οτί δύο ή περισσότερα άτομα, μπορούν να δημιουργήσουν κάτι ανώτερο, από αυτό που θα δημιουργήσει ο ένας.... εξάλλου η συνεργασία είναι πολύτιμη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Είναι ένας χώρος που νιώθω ευχάριστα διαβάζοντας προβληματισμούς, καταγράφοντας τους δικούς μου κάποτε. Μου κάνει εντύπωση που άτομα διαφόρων ηλικιών μπορούν τόσο όμορφα να συνυπάρξουν και να δημιουργήσουν. Είναι πολύ όμορφο περιβάλλον... από τα λίγα που απέμειναν στο ελληνικό διαδίκτυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
να φτιάξουμε ένα θέμα, με δυνατή την καταμέτρηση θετικών ψήφων.... ωστέ να βλέπουμε πια απάντηση, είναι πιο σεβαστή από το σύνολο.... αυτός που θα συγκεντρώνει τις πιο πολλές θετικές.... να στολίζεται κάθε φορά, με έναν επίσημο τίτλο.... π.χ. Σεβαστός.... ενδιαφέρον δεν ακούγεται...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
να φτιάξουμε ένα θέμα, με δυνατή την καταμέτρηση θετικών ψήφων.... ωστέ να βλέπουμε πια απάντηση, είναι πιο σεβαστή από το σύνολο.... αυτός που θα συγκεντρώνει τις πιο πολλές θετικές.... να στολίζεται κάθε φορά, με έναν επίσημο τίτλο.... π.χ. Σεβαστός.... ενδιαφέρον δεν ακούγεται...;

Σαν όνομα από τους εφτά νάνους μου ακούστηκε, το "Σεβαστός" :worry:

..κατα τα άλλα, αυτό γίνεται ήδη βρε Apro, με αξιολόγηση του κάθε ποστ χωριστά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Σαν όνομα από τους εφτά νάνους μου ακούστηκε, το "Σεβαστός" :worry:

..κατα τα άλλα, αυτό γίνεται ήδη βρε Apro, με αξιολόγηση του κάθε ποστ χωριστά. :)

δεν το ήξερα.... γίνεται και χαρακτηρισμός αυτού που έχει τις περισσότερες θετικές...; αν δε σου αρέσει το Σεβαστός, ελπίζω να σου κάνει καλύτερα το Αρχηγός ή το Άρχοντας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εγώ λέω να τον λέμε ο σοφός της φυλής

μόνο αυτός θα παντρεύει τα ταιριαστα ζευγάρια
μόνο αυτός θα ευλογεί με βασιλικό και το εξκάλιμπερ τους νέους μοντ
αυτός θα ρίχνει πιστολιά για να εκκινήσει ένα νέο θέμα

φίλε άπρο είμαι σίγουρος ότι σφύζεις από φαντασία , αλλά πώς σου έρχονται αυτές οι ιδέες ; :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
δεν το ήξερα.... γίνεται και χαρακτηρισμός αυτού που έχει τις περισσότερες θετικές...; αν δε σου αρέσει το Σεβαστός, ελπίζω να σου κάνει καλύτερα το Αρχηγός ή το Άρχοντας....

Όχι, αλλά υπάρχει χαρακτηρισμός κάτω από το όνομα του καθενός μας- η αλήθεια είναι πως δε γνωρίζω με βάση το τι δίδεται.. Παλιά ξέρω πως ήταν με βάση τον αριθμό των ποστ κάθε μέλους :)

Αλλά βρε Apro, έχει σημασία ποιος έχει τις περισσότερες θετικές συνολικά;..
Αξιολογούμε τα ποστ, μεμονωμένα- την άποψη του καθενός επί συγκεκριμένου θέματος.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Όχι, αλλά υπάρχει χαρακτηρισμός κάτω από το όνομα του καθενός μας- η αλήθεια είναι πως δε γνωρίζω με βάση το τι δίδεται.. Παλιά ξέρω πως ήταν με βάση τον αριθμό των ποστ κάθε μέλους :)

Αλλά βρε Apro, έχει σημασία ποιος έχει τις περισσότερες θετικές συνολικά;..
Αξιολογούμε τα ποστ, μεμονωμένα- την άποψη του καθενός επί συγκεκριμένου θέματος.. :)

μία γνώμη είπα βρε Καλυψώ, μπορεί να σου φαίνεται ανούσια, αλλά για κάποιον άλλον, ουσία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μία γνώμη είπα βρε Καλυψώ, μπορεί να σου φαίνεται ανούσια, αλλά για κάποιον άλλον, ουσία....

Μα δεν το εννοούσα με κακό τρόπο, συγγνώμη αν σου έδωσα αυτή την εντύπωση με τα ποστ μου :worry::(
Απλά τη γνώμη μου λέω κι εγώ.. Αν θες να μας εξηγήσεις πώς το σκέφτηκες, και σε τι νομίζεις πως θα είναι χρήσιμο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μα δεν το εννοούσα με κακό τρόπο, συγγνώμη αν σου έδωσα αυτή την εντύπωση με τα ποστ μου :worry::(
Απλά τη γνώμη μου λέω κι εγώ.. Αν θες να μας εξηγήσεις πώς το σκέφτηκες, και σε τι νομίζεις πως θα είναι χρήσιμο.. :)

δεν παρεξηγούμαι τόσο εύκολα.... μου έδωσες τροφή για συζήτηση, λέγοντας οτί έγινε και αυτό.... όπως το περίγραψα...; με την απάντησή σου, μου είπες έμμεσα, οτί η ιδέα μου είναι ληγμένη.... λογικό δεν είναι, να αντιδράσω...; αυτό που μου κίνησε την περιέργεια, είναι οτί μου λες με άνεση, έγινε και αυτό.... όπως το περίγραψα...; δεν πρέπει να διαφοροποιούμε(να ξεχωρίζουμε) και λίγο τα πράγματα...; θα προτιμούσα να μου έλεγες, δεν είναι ενδιαφέρουσα η ιδέα σου.... θα σεβόμουν την γνώμη σου και δε θα αντιδρούσα.... ελπίζω να με καταλαβαίνεις, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
δεν παρεξηγούμαι τόσο εύκολα.... μου έδωσες τροφή για συζήτηση, λέγοντας οτί έγινε και αυτό.... όπως το περίγραψα...; με την απάντησή σου, μου είπες έμμεσα, οτί η ιδέα μου είναι ληγμένη.... λογικό δεν είναι, να αντιδράσω...; αυτό που μου κίνησε την περιέργεια, είναι οτί μου λες με άνεση, έγινε και αυτό.... όπως το περίγραψα...; δεν πρέπει να διαφοροποιούμε(να ξεχωρίζουμε) και λίγο τα πράγματα...; θα προτιμούσα να μου έλεγες, δεν είναι ενδιαφέρουσα η ιδέα σου.... θα σεβόμουν την γνώμη σου και δε θα αντιδρούσα.... ελπίζω να με καταλαβαίνεις, έτσι;

Ναι αλλά κάτι που θα έλεγες εσύ, σαν αυτό πχ, εγώ δεν θα το έλεγα, επειδή είμαι διαφορετικός χαρακτήρας. Σκέφτηκα αυτό που έγραψα- δεν το άλλαξα ώστε να ακουστεί πιο καλά ή δεν ξέρω τι.. Τη γνώμη μου σου είπα, ακριβώς :)

-όμως είμαστε οφφ τόπικ τώρα
-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το ποσες θετικες πηρε ενα ποστ, ειναι ενα πικραμενο παλιο θεμα, γιατι οι λογοι θετικων και αρνητικων που βαζει ο καθενας διαφερουν κατα πολυ. Τα κριτηρια δλδ ειναι πολυ διαφορετικα, ακομα και για το ιδιο ατομο.

Οποτε κατι τετοιο θα ειχε ενα αμυδρο στατιστικο ενδιαφερον, και δεν θα αντικατοπτριζε το γεγονος οτι ολοι συμφωνουν/διαφωνουν για τον ιδιο λογο σε κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Το ποσες θετικες πηρε ενα ποστ, ειναι ενα πικραμενο παλιο θεμα, γιατι οι λογοι θετικων και αρνητικων που βαζει ο καθενας διαφερουν κατα πολυ. Τα κριτηρια δλδ ειναι πολυ διαφορετικα, ακομα και για το ιδιο ατομο.

Οποτε κατι τετοιο θα ειχε ενα αμυδρο στατιστικο ενδιαφερον, και δεν θα αντικατοπτριζε το γεγονος οτι ολοι συμφωνουν/διαφωνουν για τον ιδιο λογο σε κατι.

σεβαστή η άποψή σου.... και θα συμφωνήσω μαζί σου.... αρχικά μου φάνηκε καλή ιδέα.... αλλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ανταλλαγή avatar ή υπογραφής.... τί λέτε...; εγώ πάντως θα αντάλλαζα ευχαρίστως την υπογραφή μου, με του Great_Chaos....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top