Αγαπητέ Αϊ Βασίλη...

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίδες σε ποια ηλικία τα παιδιά καταλαβαίνουν ότι πρόκειται για ένα τεράστιο ψέμα ο αι βασίλης; Το καταλαβαίνουν μόνοι τους ή πρέπει να τους το φέρουμε με το μαλακό;

Τεράστιο ψέμα ο Αι Βασίλης? Τι θες να πεις? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Aγαπητε Αγιε μου Βασιλη, πολυ σε θερμοπαρακαλω...

Δεν θεώ ουτε υλικα αγαθα ουτε κινητα ουτε λαπτοπ ουτε αλλες τετοιες μαλακιες(ευτυχως εγω δεν ειμαι κινητο ζομπι σαν αυτα που βλεπω καθημερινα στους δρομους)...

Μονο μια τοση δα χαρη σου ζηταω και αν μπορεις υλοποιησετε την...

ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ το ανθρωπινο ειδος!!! Κανε να χαθει ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ αυτο το γαμημενο κωλοειδος που μονο να καταστρεφει ξερει αυτον τον κοσμο και να τρωγεται ο ενας με τον αλλον....Θέλω να μάθω ότι όλη η ανθρωποτητα ψώφησε με τον πιο ευφανταστο τροπο(πχ με φολλα) και τότε, ήρεμος πια, να "ησυχασω" και εγω, ξεροντας οτι αυτος ο πλανητης θα εξελιχθει φυσιολογικά χωρις "καρκινωματα".....Θα εξαφανιστει που θα εξαφανιστει σε μερικες δεκαετιες το ανθρωπινο ειδος(ειτε απο πυρηνικη καταστροφή ειτε απο το λιωσιμο των παγων ειτε απο την τρυπα του οζοντος ειτε απο τον ιο του AIDS και ο καταλογος δεν εχει τελειωμο), εεε ας το επισπευσουμε τουλαχιστον μπας και δει ασπρη μερα ο πλανητης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
O AI Bασίλης υπάρχει γιατί μου πραγματοποιησε την περσνινή ευχή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikgal

Νεοφερμένος

Ο nikgal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αι Βασιλη σε παρακαλω φερε μ μια κοπελα γιατι εχει αρχισει να φενεται η διαφορα αναμεσα στο δεξι και το αριστερο χερι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αι Βασιλη σε παρακαλω φερε μ μια κοπελα γιατι εχει αρχισει να φενεται η διαφορα αναμεσα στο δεξι και το αριστερο χερι...

Θεός!!!

Αν υπάρχει (κι έχει αίσθηση του καλού χιούμορ), σίγουρα θα πραγματοποιηθεί η ευχή σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top