Δακρύβρεχτη.. συνουσία!

Δακρύβρεχτη.. συνουσία!

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
  • Είμαι γυναίκα και μου έχει συμβεί τουλάχιστον μία φορά

    Ψήφοι: 15 57.7%
  • Είμαι γυναίκα και δε μου έχει συμβεί ποτέ

    Ψήφοι: 5 19.2%
  • Είμαι άντρας και μου έχει συμβεί τουλάχιστον μία φορά

    Ψήφοι: 1 3.8%
  • Είμαι άντρας και δε μου έχει συμβεί ποτέ

    Ψήφοι: 5 19.2%

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Μου έχει τύχει να με πιάσουν τα κλάματα μετά το σεκς...Δεν ήταν καλό!

Αλλά και κατα την διάρκεια προς το τέλος όπου μου άρεσε τόσο που δεν άντεχα άλλο και έβαλα τα κλάματα...σύνθετο ερώτημα το γιατί...

συμφωνώ...και σε μένα το ίδιο έτυχε..:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα ,με τον Ξανθοπουλο το κανατε?:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
νομιζα οτι τα ειχα βιωσει ολα αλλα ειμαι ακομα μικρος φαινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
με ρομαντικούλη
σαν και αυτον στο βιντεο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Εχω δακρύσει , απλά δεν ήταν χωρίς λόγο. Μπορώ να το βάλω ,θα έλεγα, σε 2 κατηγορίες¨: η μία ήταν ότι διαπίστωσα συναισθήματα που δεν ήθελα και φοβόμουν ότι υπήρχαν.. και στην άλλη το αντίθετο. Δηλάδή εκείνη τη στιγμή αλλά και γενικά, τα συναισθήματά μου ήταν δυνατά σε σχέση με τον σύντροφο που δεν κυμαινόταν στο ίδιο μήκος με εμένα........ και στις 2 περιπτώσεις ήταν σε περιόδους περίεγες, με σκέψεις και συναισθήματα πνιγμένα θα έλεγα.. βέβαια θα έλεγα ότι ήταν ο καλύτερος τρόπος τότε για να του "ανοίξω" καρδια και μυαλό, δεν ξέρω πως ή γιατί, αλλά έιχα τις κατάλληλες λέξεις για να εκφραστω(μιας και ακολούθησε συζήτηση) όλα μετά ήταν πολύ καλά:) ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αναφέρομαι στην ερωτική επαφή η οποία οδηγεί σε δάκρυα.
Σας έχει τύχει λοιπόν είτε κατά τη διάρκεια αυτής, είτε μετά το.. αίσιο τέλος της, να ξεσπάτε σε αδικαιολόγητα κλάμματα;

Σε κανένα ελληνικό site δεν είδα να αντιμετωπίζεται το θέμα σοβαρά και οι απόψεις που διάβασα: "Είναι ενοχικά δάκρυα, γιατί πήγε με άλλον/η" , δε με ικανοποιούν.
Το μόνο που βρήκα είναι αυτό.

Ο λόγος στον οποίο μπορώ να αποδώσω μια τέτοια συμπεριφορά είναι ο εξής:
-Συσσωρευμένος συναισθηματισμός ο οποίος αποφορτίζεται με το κλάμα.-
Πέρα από αυτό λοιπόν, σε τι μπορεί να οφείλεται;
Πόσο τυχαίο είναι ότι τα άτομα που έχουν βιώσει μια τέτοια εμπειρία στην μεγάλη τους πλειοψηφία είναι γυναίκες;

:)

οι αντρες ειμαστε απο τη φυση μας τερατα αλαζονειας στο σεξ. πολυ ψωναρες για να κλαψουμε σε τετοια κατασταση δε νομιζεις??? :whistle::whistle::whistle:....

Μου εχει συμβει πολλες φορες, δεν εχω καταφερει να το εξηγησω ποτε.... Συνηθως το κρυβω γιατι ειμαι σιγουρη οτι δε θα μπορεσει να το διαχειριστει κ θα νομιζει πως κατι εκανε λαθος, η πως καπου φταιει κ οταν θα αρνουμαι κ θα λεω, δεν ξερω γιατι κλαιω, δε φταις καπου, δεν ειμαι στεναχωρημενη... απλως μου βγηκε θα νομιζει πως του λεω ψεμματα...

ναι, το χουμε κι αυτο το χουμε!!:P δεν παραδεχομαστε με τπτ την ανικανοτητα μας, δν αντεχουμε να ειμαστε αδυναμοι, ενω βασικα ειμαστε μεγαλοι μαλακες που το πιστευουμο οτι εχουμε ισχυ....παλι η αλαζονεια μας φταιει, μη μασατε....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι αντρες ειμαστε απο τη φυση μας τερατα αλαζονειας στο σεξ. πολυ ψωναρες για να κλαψουμε σε τετοια κατασταση δε νομιζεις???
απλα οι γυναικες εκφραζουν πιο ευκολα τα συναισθηματα τους και γενικα ειναι πιο συναισθηματικες..

δεν ειναι θεμα αλαζονειας ...

για τον ιδιο λογο οι γυναικες κλαινε γενικα περισσοτερο και πιο ευκολα..αλλα αυτο δεν σημαινει οτι λυπουνται περισσοτερο απο τους ανδρες..οι ερευνες εχουν δειξει μετα το χωρισμο πχ το ακριβως αντιθετο..

οποτε μην μπλεκουμε κλαματα με αλαζονειες..ελεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top