Πέντε σημαντικές προτεραιότητες ζωής

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
1.να περάσω στην σχολή που θέλω
2.να είμαι ανεξάρτητη με ότι συνεπάγεται αυτό
3.να βοηθήσω ανθρώπους με το επάγγελμα που θέλω να ακολουθήσω
4.να βρω το άλλο μου μισό(αν υπάρχει)
5.να είναι πάντα κοντά μου άτομα που πραγματικά με αγαπούν είτε απ'την οικογένεια μου είτε απο τους φίλους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
καθαρός αέρας - μολυσμένο περιβάλλον
καθαρό νερό - μολυσμένο περιβάλλον
καθαρή τροφή -μολυσμένο περιβάλλον
καθαρή σκέψη - ένοχος άνθρωπος
ένα ωραίο όνειρο - μια ψευδαίσθηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Εγώ, που είμαι πενηντάρης, ειλικρινά βασανίζομαι να βρω άλλους πέντε στόχους ζωής.:(

Too old to rock end roll, too young to die ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Για να πω οτι εχω πετυχει σαν ατομο αρχικα θα ηθελα να μην χωριστω απο τισ φιλες μου και απο την οικογενεια μου καθως και να κανω ενα επαγγελμα το οποιο μου αρεσει και το οποιο ηδη εχω καταλαβει ποιο ειναι!τελοσπαντων το χρημα το βαζω τελευταιο...αν κανεις κατι που δεν σου αρεσει θα υποφερεις σιγουρα στην ζωη σου ασχετα αν σου αποφερει πολλα χρηματα.....σημασια εχει να σου αρεσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosf

Νεοφερμένος

Ο thanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
αν κανεις κατι που δεν σου αρεσει θα υποφερεις σιγουρα στην ζωη σου ασχετα αν σου αποφερει πολλα χρηματα.....σημασια εχει να σου αρεσει!!


Αν σου αρέσει μπορεί και να σου προσφέρει αρκετά χρήματα!

Αν όχι... Τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
5 στόχοι μου :



  • Τεχνογνωσία & Εμπειρία 30 ετών
  • Έξυπνες λύσεις
  • Σύγχρονες & Ευέλικτες εφαρμογές
  • Τεχνική υποστήριξη
  • Εγγυημένη & Αποδοτική θέρμανση
πού θα τα βρω άραγε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
1 . να περασω στις πανελινιες
2. να εχω παντα τους ανθρωπους που αγαπω και με αγαπανε διπλα μ ..αν αξιζει βαιβεα να τους εχω !
3. να ειμαι παντα καλος ανθρωπος και να μην ξαναπληγωσω ποτε κανεναν
4.να γινω αυτο που ονειιρευομαι .δηλαδη μαια
5.να παντρευτω και να κανω οικογενιααα

αυτα !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
....Ποιές είναι οι πέντε σημαντικότερες προτεραιότητες που θα εγγράφατε στο «σκληρό» σας δίσκο και θα επιδιώξετε να τις πραγματοποιήσετε;




1. Να είμαι υγιής

2. Να είμαι υγιής

3. Να είμαι υγιής

4. Να είμαι υγιής

5. Να είμαι υγιής




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Να περάσω τεχνικό Βερολίνου
Να κάνω πολλή και ωραία έρευνα
Να μαθαίνω συνέχεια χρήσιμα πράγματα
Να μη βαριέμαι ποτέ
Να περνάω πάντα τζαμάτα


Καλά δεν είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
1. να ζησω τον ερωτα(πραγματικη αγαπη) στο μεγιστο, με καθε συνεπια, ακομα και το θανατο. να αγαπησω

2. να διατηρω καλες σχεσεις με τους ανθρωπους που υπεραγαπω οικογενια, φιλους κτλ

3. να κανω οικογενια

4. να βοηθησω, να λυσω προβληματα και να χαριζω το χαμογελο σε οσους περισσοτερους μπορω, να οφελω τους ανθρωπους

5. να κανω κι αλλους, πολλους φιλους

6. να ασχοληθω με τις επιστημες (εκτος της ιατρικης που στοχευω ως επαγγελμα) και τη φιλοσοφια, και να λυνω αποριες μου, και να εξασκω τη σκεψη μου

7. να σκεφτομαι και να εξεταζω το καθε τι

αν και προτιμω να μην προγραμματιζω τπτ.....η ζωη ειναι ενα μυστηριο, ενα χαος, και ειναι ετσι για να τη χαρουμε!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
1.να περασω καλα και να αποκτησω πολλες εμπειριες σε ολας τις φασεις της ζωης μου και να ειναι κοντα μου οι ανθρωποι που αγαπαω και με αγαπανε
2.να βρω δουλεια που να μ αρεσει και να εχει καλα λεφτα
3.να κανω ενα παιδι-ανεξαρτητα με το αν θα ειμαι παντρεμενη
4.να μενω σε δικο μου σπιτι που θα εχω παρει με δικα μου λευτα(ευτυχια)
5.να γνωρισω τον "ερωτα της ζωης μου":p
σιγουρα ειναι και αλλα που θελω να κανω μεχρι τα 50 αλλα δεν τα χω σκευτει ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
1.να βρω μια δουλεια που να μου αρεσει και να με εκφραζει
2.να εχω διπλα μου μερικους καλους φιλους και τον ερωτα της ζωης μου
3.να περασω μια ζωη γεματη αξεχαστες εμπειριες
4.να κανω τον γυρο της ελλαδας με το αυτοκινητο και μια σκηνη
5.να πεθανω χωρις να μετανιωσω ουτε μια πραξη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nounou

Νεοφερμένος

Η nounou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:) na vrw afto pou pragmatika eimai

:) na vrw afta pou pragmatika thelw , dioti sinithws afta pou theloume einai "thelw" allwn pou iposinidita ginontai "thelw" dika mas

:) na erwteftw poli entona , xwris na me noiazei to telos

:) na kanw eftixismenous osous perissoterous anthrwpoys mporw

:) na kanw paidia_mellontika ( to na dineis zwi einai to megalitero proterima poy exei enas anthrwpos)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top