Το σωστό μέγεθος

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Αυτό που λέει ο φίλος είναι σωστό, όλα τα άλλα είναι κουραφέξαλα. Όσο περισσότερο κάνεις, τόσο περισσότερο χαλαρώνεις, σιγά-σιγά φεύγουν οι αναστολές, μεγαλώνει η όλη εικόνα που έχεις για τον εαυτό σου. Με την εμπειρία έχεις και καλύτερες άρσεις...;)
Είναι σαν το γυμναστήριο, στην αρχή υπάρχει αντίσταση και δυσκολία, στους 2 μήνες όμως πετάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είναι σαν το γυμναστήριο, στην αρχή υπάρχει αντίσταση και δυσκολία, στους 2 μήνες όμως πετάς...
κατσεε κατω απ΄τη μπαρααα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Aλλη ενδιαφερουσα στατιστικη, ο μεσος ελληνας θα κανει σεξ με 4.5 διαφορετικες γυναικες στη ζωη του, η δε μεση ελληνιδα με 4 αντρες.

Αυτο βεβαια αφου κανονικοποιησουμε για ψεματα κτλ κτλ.

Πως γινεται ρε γμτ και ολοι εδω μεσα μιλανε με υφος χιλιων καρδιναλιων και εμπειρια πορνοσταρ το λιγοτερο...? Χμμμ κατι σαπιο μου μυριζει.

Και ΔΕΝ ειναι η στατιστικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αν δεν εχεις αντοχες (εγω εχω ομως χαχα) δε κανεις τιποτα 30ρης να εισαι τιποτα, αντοχες θελουν οι γυναικεςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αν δεν εχεις αντοχες (εγω εχω ομως χαχα) δε κανεις τιποτα 30ρης να εισαι τιποτα, αντοχες θελουν οι γυναικεςςςςς
Τα είχα με μια κοπέλα κάποτε, 22 εγώ, 28-29 εκείνη...Μετά την 1η φορά δεν άντεχε άλλο...Ποτέ δεν κάναμε 2ο γύρο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Kαλα τα λεω τοτε ΑΝΤΟΧΕΣ!! Οπως εγω εσυ και λιγοστοι ακομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Συγνώμη που θα σας κατεβάσω από το ροζ συννεφάκι....αλλά δε πα να χτυπιέστε και 2 ώρες από πάνω μου, τι να το κάνω αν δεν το κατέχετε το άθλημα :P (γενικά μιλάω όσο αφορά για τις αντοχές που διαβάζω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Συγνώμη που θα σας κατεβάσω από το ροζ συννεφάκι....αλλά δε πα να χτυπιέστε και 2 ώρες από πάνω μου, τι να το κάνω αν δεν το κατέχετε το άθλημα :P (γενικά μιλάω όσο αφορά για τις αντοχές που διαβάζω )
Για την δική σου ή τη δική μου ικανοποίηση νομίζεις χτυπιούνται σαν κομπρεσέρ εκεί πάνω;;; ;) Οκ, κάποιοι το κάνουν αλτρουιστικά για ικανοποίηση της συντρόφου, κάποιοι το μοιράζουν για κοινή απόλαυση (ελπίζω να είναι οι περισσότεροι), και ένα αξιοσέβαστο ποσοστό πρώτα για την δική τους αυτοεπιβεβαίωση (¨πωωωω....πόση ώρα κράτησα ...¨ :pfff: )
Μια φορά το είχα πει σε έναν... ταχύτητα κομπρεσέρ ο τύπος...;) αντοχή αξιοθαύμαστη... μα έλα που δεν είχε την στοιχειώδη διάθεση ¨συνεργασίας¨, να αφουγκραστεί τί ρυθμοί άρεσαν σε μένα... και ντάκα ντούκα σαν αφινιασμένος για πόόόση ώρα...
:hmm:¨οκ, σήμερα δεν χύ@ουμε¨ σκέφτηκα... τον άφησα να κάνει one man's show, και σε μια φάση του κάνω με τελείως ξενέρωτο τόνο ομιλίας, ούτε αχ ούτε ουχ, ¨πρέπει να είναι πολύ κουραστικό αυτό που κάνεις εκεί πάνω ε;;;¨ :hehe:
Συμφωνώ... ουκ εν τω πολλώ τω ευ... είτε αφορά μέγεθος (δεν μας αρέσει να είναι μάνικα, προβοσκίδα κτλ... cool πράγματα), ούτε όσον αφορά τη διάρκεια... μην γίνεται και αγώνας δρόμου.... cool...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αντοχη δεν ειναι μονο ποσο μπορεις να κρατησεις αλλα
να αντεχεις για να φερνεις στην κοπελα την κορυφωση...! ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αντοχη δεν ειναι μονο ποσο μπορεις να κρατησεις αλλα
να αντεχεις για να φερνεις στην κοπελα την κορυφωση...! ;):)

Μάλλον πρέπει να γίνει θέμα πόσο αντέχουμε, ή πόσες φορές το κάνουμε (όταν το κάνουμε) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
When addressing a man’s penis, if you want it to get huge, tell it it’s huge.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
παντως μονο για το μεγθος, ξερω πως ο μεσος ορος σε στηση ειναι 15 cm και νομιζω πανω απο 17 λενε δεν ειναι ιδανικο.....λενε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
16 cm ειναι στην Ευρωπη?οκ τοτε εχω προικισμενο ανδρα !!!!!!!!

παντως μονο για το μεγθος, ξερω πως ο μεσος ορος σε στηση ειναι 15 cm και νομιζω πανω απο 17 λενε δεν ειναι ιδανικο.....λενε :P

αυτα ποιοι τα λενε?ειπαμε δεν μετραει το μεγεθος αλλα οχι δεν ειναι καλο αμα ειναι και πανω απο 17 cm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
16 cm ειναι στην Ευρωπη?οκ τοτε εχω προικισμενο ανδρα !!!!!!!!



αυτα ποιοι τα λενε?ειπαμε δεν μετραει το μεγεθος αλλα οχι δεν ειναι καλο αμα ειναι και πανω απο 17 cm

λενε πως δεν βολευει και δεν μπορει να κανει σωστα τη δουλεια του αν ειναι ξερω γω 22 cm!!!:P ε οκ νταξ ειπαμε να σαι προικισμενος αλλα να φενεται ο παρτενερ, μην π*δ@ς εσυ εδω κι αλλος ειναι στη γουατεμαλα :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
νομίζω ότι η ώρα είναι κατάλληλη για το σόκιν ποστ της ημέρας :



:worry:

μόνο εμένα , ο τίτλος του τόπικ , η φράση του λινκ , ο πόστερ που την γράφει και κυρίως η ύπαρξη λινκ με τρομάζει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Πολύ έγκυρο site με πολύ επιστημονικά στοιχεία. Ειδικά το μέσο μέγεθος ρώγας με ακρίβεια 2 δεκαδικών στα εκατοστά τα σπάει (μιλάμε για ακρίβεια δεκάτων του χιλιοστού...) Αναρωτιέμαι με τι διαστημικά πειράματα έβγαλαν αυτά τα νούμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
προσωπικά δεν το έχω παρατηρήσει σε εμένα , αλλα είναι αλήθεια (το έχετε παρατηρήσει-διαβάσει-ακούσει-διαπιστώσει εκ πείρας) οτι οσο περνάνε το χρόνια , και θεωρητικά κάνεις πολλές φορές σέξ , μειώωνεται το μήκος ή η στυτική ικανότητα ?

μιλάμε για ηλικία θεωρητικά 29-30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
προσωπικά δεν το έχω παρατηρήσει σε εμένα , αλλα είναι αλήθεια (το έχετε παρατηρήσει-διαβάσει-ακούσει-διαπιστώσει εκ πείρας) οτι οσο περνάνε το χρόνια , και θεωρητικά κάνεις πολλές φορές σέξ , μειώωνεται το μήκος ή η στυτική ικανότητα ?

μιλάμε για ηλικία θεωρητικά 29-30
Nαι...γι' αυτο να μην το παρακανεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top