Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 337)
  • Ιεραποστολικό (missionary)

    Ψήφοι: 40 11.9%
  • Στα 4 (doggie style)

    Ψήφοι: 137 40.7%
  • Ψαλίδι (scissors)

    Ψήφοι: 6 1.8%
  • Η κοπέλα από πάνω

    Ψήφοι: 80 23.7%
  • Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)

    Ψήφοι: 10 3.0%
  • 69

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • Στα όρθια

    Ψήφοι: 20 5.9%
  • Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)

    Ψήφοι: 17 5.0%
  • Άλλη (περιγράψτε σε post)

    Ψήφοι: 16 4.7%

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
:redface: Εγω ειμαι μικρουλι ακομα.:baby:

Αυτο με το ψαλιδι, τι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν πρόσεξα καλά τελικά κανείς δεν σου απάντησε πως είναι. Λοιπόν ξαπλώνεις στα πλάγια με τα πόδια λυγισμένα, το ίδιο και ο άλλος πίσω σου και με πολύ λίγη προσπάθει βρίσκει στόχο και να το! Μπορείς και με τα πόδια σχεδόν ίσια αλλά θέλει καλό τούρλομα προς τα πίσω ή το ένα πόδι λίγο σηκωμένο και λυγισμένο(πως κάνεις ασκηση για προσαγωγούς ένα πράγμα)! Απλά θέλει μικρές κινήσεις για να μην βγαίνει συνέχεια και σπαστείτε! Είναι ωραία στάση και σχετικά ξεκούραστη για την γυναίκα(ειδικά αν σ'αρέσει το πισοκωλητο και έχουν μουδιάσει τα γώνατά σου στα 4).
Ελπίζω να ήμουν αρκετά κατατοπιστική..;)

Τώρα το είδα αυτό! Ευχαριστώ! Διότι ακόμα δεν είχα καταλάβει πως γίνεται, όσες φορές κι αν το προσπαθήσαμε :redface: Απ'ότι καταλαβαίνω, το λάθος που κάναμε είναι οτι προσπαθούσαμε να είμαστε face to face και όχι έτσι (είμαι ζώον τελικά) :redface:

Κουε, στα 4 υπάρχει μια παραλλαγή που μπορείς πολύ εύκολα να βλέπεις το πρόσωπο του άλλου, δεν μπορώ να σου γράψω περιγραφή γιατί μόνο μια φορά έτυχε πρόσφατα και δεν συνειδητοποίησα πως ακριβώς έγινε για να σου δώσω ...συντεταγμένες :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ψήφισα στα όρθια...Μου αρέσει περισσότερο μέχρι στιγμής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ψήφισα αυτό που έχουν ψηφίσει οι περισσότεροι... :whistle:
:P
(doggy...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αν και δεν μπορεις να απαντησεις μονο σε μια το ψαλιδι γιατι ειναι ποιο προσφατω(πολυ προσαφατο):redface:
ολες οι στασης εχουν την δικια τους φαση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ανώμαλη είμαι που εγώ τελικά προτιμώ την ιεραποστολική και μόνο με αυτή τελειώνω; (βασικά μια παραλλαγή της)
Ειδικά αυτή με τη γυναίκα απο πάνω τη σιχαίνομαι, δεν φτάνει που δεν απολαμβάνεις ιδιαίτερα, γίνεσαι και πτώμα :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ανώμαλη είμαι που εγώ τελικά προτιμώ την ιεραποστολική και μόνο με αυτή τελειώνω; (βασικά μια παραλλαγή της)
Ειδικά αυτή με τη γυναίκα απο πάνω τη σιχαίνομαι, δεν φτάνει που δεν απολαμβάνεις ιδιαίτερα, γίνεσαι και πτώμα :down:

εγω παντος με ιεαραποστολικη δεν νιωθω κ πολλα(που λεει ο λογος)
ενω με εμενα απο πανω 10πλους οργασμους
κανεις το κουμαντο σου ρε παιδακι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπα, κι εγώ με τη Λία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μι του.:D

Αν και αλλο εχω ψηφισει, γιατι με.. εξιταρει περισσοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νι, νι, έτερον εκάτερον!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ανώμαλη είμαι που εγώ τελικά προτιμώ την ιεραποστολική και μόνο με αυτή τελειώνω; (βασικά μια παραλλαγή της)
Ειδικά αυτή με τη γυναίκα απο πάνω τη σιχαίνομαι, δεν φτάνει που δεν απολαμβάνεις ιδιαίτερα, γίνεσαι και πτώμα :down:
Καλύτερα δηλαδή να κουράζεται ο άντρας;:confused:
Και καλά να γίνεται, αλλά να παραδέχεστε ότι δεν θέλετε να κουραστείτε για την απόλαυση, έστω του άλλου;
Εμένα μ' αρέσει ιδιαίτερα να βλέπω τις καμπύλες τις γυναίκας αλλά μ' αρέσει εξίσου να φιλάω αρκετά κατά την διάρκεια οπότε βρείτε ποιες στάσεις μου κάνουν. (εγώ ξέρω, απλά σε στυλ κουίζ το κάνω) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλύτερα δηλαδή να κουράζεται ο άντρας;:confused:
Και καλά να γίνεται, αλλά να παραδέχεστε ότι δεν θέλετε να κουραστείτε για την απόλαυση, έστω του άλλου;
Εμένα μ' αρέσει ιδιαίτερα να βλέπω τις καμπύλες τις γυναίκας αλλά μ' αρέσει εξίσου να φιλάω αρκετά κατά την διάρκεια οπότε βρείτε ποιες στάσεις μου κάνουν. (εγώ ξέρω, απλά σε στυλ κουίζ το κάνω) :)
Δεν είπα οτι δεν την κάνω και ποτέ, αλλά προφανώς προτιμώ αυτή που έχει καλύτερη σχέση απόλαυσης/κούρασης :P
Άλλωστε δεν είναι μόνο η κούραση, δεν την απολαμβάνω και ιδιαίτερα αυτή τη στάση. Πχ και το στοματικό σεξ σε κουράζει (όταν το κάνεις) αλλά επειδή μου αρέσει το κάνω συχνά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
(ξανά) Χαλαρότατα η Ισπανική.ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ πρώτη για μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
(ξανά) Χαλαρότατα η Ισπανική.ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ πρώτη για μένα
:hmm:
Είναι αυτό στάση σεξ;
Περισσότερο προκαταρκτικό δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:hmm:
Είναι αυτό στάση σεξ;
Περισσότερο προκαταρκτικό δεν είναι;
ετσι μπορατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ανάποδο καβουράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμ... Ιεραποστολικη ψηφισα... Μου αρεσει και στα 4 αλλα η ιεραποστολικη λιγο περισσοτερο, και ειναι και λιγο πιο αβολο το στα 4... Στο ορθιο δυστιχος δεν ειναι εφικτο (αν και κατι εχω κατα νου... θα το δοκιμασουμε και αυτο...), αυτη απο πανω δεν αρεσει ιδιετερα σε αυτην, και οταν το δοκιμασαμε (οχι υπο τις καληλοτερες συνθικες ειναι η αληθεια) δεν το απολαμβανα ουτε εγω ιδιετερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
το στοματικό δν παίζετε αλλά νομίζω ότι το ιεραποστολικό είναι το καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Στην ιεραποστολική έχω την εντύπωση οτι η γυναίκα βαριέται κάποιες φορές και αυτό με ξενερώνει λίγο.Η αγαπημένη μου στάση είναι στα τέσσερα και αμέσως μετά να είναι η κοπέλα απο πάνω.Με την κοπέλα απο πάνω έχω τις πιο έντονες εικόνες στο μυαλό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top