Συλλογές από Hoaxes, Urban Legends, Spams και ψευδείς ειδήσεις

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Για την εν λόγω ιστοσελίδα, δεν έχουν πρόβλημα μόνο τα φασιστάκια όπως λες με τον κλασσικό βλακώδη και παιδιαρώδη τρόπο σου. Έχουν όλοι πρόβλημα πλην των αναρχικών και λοιπών κουλτουριάρικων αποχρώσεων, οι οποίες προφανώς οραματίζονται μία Ελλάδα "Αφγανιστάν", όπου οι τρομοκράτες θα αναλάβουν δράση στην κοινωνία και θα επιβάλλουν δια των όπλων τις αρχές και τις αξίες τους. Δεν είναι έτσι. Αν θέλετε ανοχή στην τρομοκρατία (όποια κι αν είναι, ακροδεξιά ή ακροαριστερή) να πάτε στη Μ. Ανατολή να χορτάσετε εξτρεμισμό και ένοπλο αγώνα. Εδώ είναι Ελλάδα και είμαστε ή τουλάχιστον ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ευνομούμενη πολιτεία.
Το αντίβαρο σε κάθε είδους αυτόκλητη βία είναι η ύπαρξη αυστηρών νόμων που εφαρμόζει μια σοβαρή Πολιτεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μπλα μπλα μπλα...:whistle:

Τα indy ειναι ανοιχτα.

Κλαψτε τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ευτυχώς, γιατί αυτό και της χρυσής αυγής είναι τα αγαπημένα μου.

διασταυρώνεις τις ειδήσεις σου ρε παιδί μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Οποιαδήποτε ιστοσελίδα ανέχεται, δημοσιεύει ή ακόμη χειρότερα προωθεί τρομοκρατικές αντιλήψεις και στοχοποιεί πρόσωπα και οργανισμούς πρέπει να αναστέλλεται η λειτουργία της, ανεξάρτητα από το ιδεολογικό της υπόβαθρο.

Αν είναι έτσι,
να κλείσει και η ιστοσελίδα της ελ. αστυνομίας.
Στοχοποιεί πρόσωπα. (πχ. στοχοποίηση οροθετικών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
η ειδηση ειναι ραδιο αρβυλα! σοβαρη πηγη η φημες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Ανεξαρτήτως της γνώμης που έχω για το Indymedia, θεωρώ μεγάλη ξεφτίλα για την υποτιθέμενη δημοκρατία, να φιμώνεται μία ιστοσελίδα για πολιτικούς λόγους και να ασκείται δίωξη στους διαχειριστές της. Αυτές είναι καθαρά φασιστικές πρακτικές και νομίζω ότι -δυστυχώς- στον καιρό που ζούμε δεν ξαφνιάζουν ιδιαίτερα κανέναν. Η καταπάτηση του ασύλου του Πανεπιστημίου αρχίζει να γίνεται συνήθης πρακτική, ενώ το να διώκονται άτομα που αντιτίθενται στο καθεστώς ή στους επιχειρηματίες (είναι ουσιαστικά το ίδιο πράγμα) αρχίζει να γίνεται πλέον πιο φανερά, χωρίς ενδοιασμούς και όλα αυτά για το καλό της «Δημοκρατίας» μας... Να τη χαίρεστε!

Ιστότοποι ποὺ προωθοῦν τὴ βία καὶ τὴν τρομοκρατία θὰ πρέπει νὰ κλείνουν!
Ἔλεος πιὰ μὲ τὴν ὑποκρισία!
Απὸ τὴ μία λέτε "ναὶ νὰ κηρυχθεῖ παράνομη ἡ ΧΑ καὶ νὰ συλλαμβάνονται τὰ μέλη της (κι ἐγὼ μαζὶ σας)", ἀπὸ τὴν ἄλλη ὅμως τὴ βία ποὺ παράγει τὸ Ιντιμίντια τὴν αἰτιολογεῖται διότι εἶναι, ξέρω 'γω βία ὀργῆς ἤ ἀγανάκτισης... Κολοκύθια τούμπανα!
Κλείνω μὲ μία κουβέντα τοῦ Ψαριανοῦ. "Το τσεκούρι δὲν ἔχει χρῶμα οὔτε ἰδεολογία. Δὲν εἶναι δεξιό ἤ ἀριστερό. Εἶναι φασιστικό!"
Καταλάβετε τὸ ἐπιτέλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εκλεισε το ιντυμεντια


να που γινονται απολύσεις στο δημοσιο
τοσοι χαφιεδες θα μεινουν με το ποντικι στο χερι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top