Έχετε πάει σε οίκους ανοχής έτσι για την εμπειρία;

Έχετε πάει σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Πάω συχνά!

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Μία φορά μόνο από περιέργεια..

    Ψήφοι: 2 3.5%
  • Καμιά φορά μπορεί.. αν δεν έχω σχέση.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Είμαι γυναίκα/ομοφυλόφιλος/ανήλικος, τι λες τώρα;

    Ψήφοι: 21 36.8%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Δεν έχω πάει ποτέ.

    Ψήφοι: 28 49.1%

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Εγώ γιατί είχα την εντύπωση πως στην Αθηνάς όλες είναι γ' διαλογής πόρνες? :hmm::hmm::hmm: Εμφανισιακά πάντως (επειδή τις έχω δει) ανήκουν στην κατηγορία "και δεν τον κόβω καλύτερα????"
δεν ειναι μονο στην Αθηνας αυτες Ελενη μου, ειναι παντου - και κανουν τα παντα ενα πραγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Οι ακριβές πόρνες για τις οποίες μιλάω, είναι τόσο ακριβές και με το Π κεφαλαίο, που κανείς δεν έχει αρκετά λεφτά για να τις πληρώσει. Από αυτήν την άποψη, ακόμη και μια βίζιτα των 1000 ευρώ θεωρείται φτηνή. Τότε για ποιες μιλώ;

Θα θυμηθώ κάτι που είχε γράψει η Κουέ σ' ένα άλλο θέμα, που μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση. Συζητώντας λοιπόν για τις σεξουαλικές σχέσεις κατά την εγκυμοσύνη και αφού είχε ακουστεί ότι μόλις η γυναίκα μείνει έγκυος, ο άντρας χάνει το ενδιαφέρον του από "σεβασμό" ή κάπως έτσι, η Κουέ απάντησε: "Αν ξαφνικά σταματήσω να είμαι η π@τ@ν@ του (του άντρα της φυσικά), τότε το έχουμε χάσει το παιχνίδι". Η Πόρνη, είναι μια από τις κυριότερες περσόνες που εμπεριέχονται στο γυναικείο ρόλο, παραδοσιακά (μαζί με τη Μάνα, την Αγία, τη Νοσοκόμα κλπ), στοιχείο που δεν πρέπει να παραγνωρίζεται σε καμμία σχέση, τόσο από την πλευρά του άντρα, όσο και από την πλευρά της γυναίκας.

Ελπίζω να έγινα σαφής και να μην χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση, μιας και δεν είχαν όλοι την τύχη να έχουν έναν σοφό παππού που μιλούσε αλληγορικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Συζητώντας λοιπόν για τις σεξουαλικές σχέσεις κατά την εγκυμοσύνη και αφού είχε ακουστεί ότι μόλις η γυναίκα μείνει έγκυος, ο άντρας χάνει το ενδιαφέρον του από "σεβασμό" ή κάπως έτσι, η Κουέ απάντησε: "Αν ξαφνικά σταματήσω να είμαι η π@τ@ν@ του (του άντρα της φυσικά), τότε το έχουμε χάσει το παιχνίδι".


στο ζωή χωρίς σεξ το είπα αυτό? :hmm: δε θυμάμαι καλέ! πάει γέρασα!
το ψάχνω και δεν το βρίσκω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
στο ζωή χωρίς σεξ το είπα αυτό? :hmm: δε θυμάμαι καλέ! πάει γέρασα!

[Off-topic]Ισα ίσα που λένε πως ο οργανισμός σου τώρα με την εγκυμοσύνη ανανεώθηκε κατά 7 χρόνια! ;)[/off-topic]


Από ένα τυχαίο blog:

Όταν ήμουν πιτσιρίκα και έβλεπα τον κόσμο όπως ήταν πραγματικά και όχι παραμορφωτικά(πράγμα που συμβαίνει τώρα), έμενα σε μια κλασική γειτονιά, όπου ο ένας ήξερε "τα μέσα και τα έξω" των άλλων και δεν υπήρχε περίπτωση να βήξεις και να περάσει απαρατήρητο!
Στη γειτονιά μου λοιπόν,υπήρχε μια κοπέλα, της οποίας της είχαν κοτσάρει την ετικέτα της πουτ@νας.
Κάθε μέρα σχεδόν, άκουγες πόσο ξετσίπωτη είναι, πώς μπάζει τον καθένα το σπίτι της, πώς ξεμυάλισε τον άντρα της τάδε, γιατί δεν κάνουν κάτι για να την διώξουν από τη γειτονιά καθότι τους μολύνει!
Στα δικά μου όμως μάτια αυτή η κοπέλα φάνταζε σπουδαία!! Δεν ξέρω αν ήταν επειδή ασχολούνταν όλοι μαζί της ή γιατί ως αγνό παιδί που ήμουν, ένιωθα την ουσία του πράγματος..Εγώ έβλεπα μια κοπέλα πάντα περιποιημένη, που έπαιζε μαζί μας πού και πού και από όπου περνούσε δεν υπήρχε αρσενικό που δεν της σφύριζε, δεν την ποθούσε.
Ως αγνό κοριτσάκι λοιπόν,αυτό το θαύμαζα! Ίσως να αντιλαμβανόμουν διαισθητικά ποιος είναι ο πραγματικός ρόλος του θηλυκού απέναντι στο αρσενικό, απέναντι στην ίδια του τη φύση!

Τα χρόνια όμως πέρασαν.Μεγάλωσα και κατάλαβα τι σημαίνει η λέξη "πουτ@να"!
"Πουτ@να" είναι η γυναίκα που αποτελεί κίνδυνο για τις άλλες γυναίκες. Είναι εκείνη που μας θυμίζει αυτό που έχουμε πνίξει βαθιά μέσα μας και νιώθουμε πόσο ανίκανες είμαστε για να το βγάλουμε ξανά στην επιφάνεια. Είναι αυτή που γνωρίζει το αρσενικό και του δίνει απλόχερα αυτό που έχει ανάγκη.
Η "θαμμένη" μας φύση όμως, μας επιβάλλει να πιστεύουμε πως είμαστε γυναίκες, όταν μαγειρεύουμε, πλένουμε, καθαρίζουμε, εργαζόμαστε, μεγαλώνουμε παιδιά και κυρίως, όταν λέμε στο σύντροφο-σύζυγο-εραστή τη σαδιστική ατάκα:"Αγάπη μου,δεν έχω διάθεση απόψε!Έχω πονοκέφαλο!"
(ίσως αξίζει να το κάνουμε χωριστό θέμα.. :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
αν όταν με το καλό γεννήσω ο άντρας μου μετά αλλάξει στάση απέναντι μου και ξαφνικά με βλέπει σαν την καλή κυρία κι όχι την π@τ@ν@ του... τότε μάλλον θα έχουμε πρόβλημα στην συνέχεια!

Scripta Manent. Εγώ το έγραψα για καλό. Λυπάμαι αν σε έφερα σε δύσκολη θέση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Scripta Manent. Εγώ το έγραψα για καλό. Λυπάμαι αν σε έφερα σε δύσκολη θέση. :)

βρε όχι... απλά ειλικρινά δε θυμάμαι καθόλου που και πότε το έγραψα!
το έψαχνα γιατί ήθελα να το δω μέσα στα άλλα ποστ και να θυμηθώ γιατί το είχα γράψει αλλά δε το βρήκα :P

τες πα, δεν πραζ :) δεν έγινε και τπτ... σε πιστεύω ότι εγώ το έγραψα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
βρε όχι... απλά ειλικρινά δε θυμάμαι καθόλου που και πότε το έγραψα!
το έψαχνα γιατί ήθελα να το δω μέσα στα άλλα ποστ και να θυμηθώ γιατί το είχα γράψει αλλά δε το βρήκα :P

τες πα, δεν πραζ :) δεν έγινε και τπτ... σε πιστεύω ότι εγώ το έγραψα :D
αν κάνεις κλικ στο ποστ του Great Chaos εκεί που λέει "Αρχική δημοσίευση από ΚΕ" θα μεταφερθείς στο αντίστοιχο θρεντ και θα δεις και τα υπόλοιπα ποστς.

(ή το έκανες ήδη και είμαι πολύ χαζή στο λέω;:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αν κάνεις κλικ στο ποστ του Great Chaos εκεί που λέει "Αρχική δημοσίευση από ΚΕ" θα μεταφερθείς στο αντίστοιχο θρεντ και θα δεις και τα υπόλοιπα ποστς.

(ή το έκανες ήδη και είμαι πολύ χαζή στο λέω;:worry:)

Εισαι πολυ περισσοτερο απο χαζη, καθος δεν το εχει σε quote....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εισαι πολυ περισσοτερο απο χαζη, καθος δεν το εχει σε quote....:P:P:P
τι λες καλέ;:P
εγώ πάντως το βλέπω το quote κανονικά και (τηλε)μεταφέρομαι ωραιότατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Κι εγω κανονικα μεταφερομαι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τελικα εγω ειμαι ο χαζος γιατι ειδα το πρωτο ποστ που δεν εχει το quote, και μετα το εβαλε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
(ή το έκανες ήδη και είμαι πολύ χαζή στο λέω;:worry:)

το κόλπο το ήξερα... απλά ήμουν πολύ στραβή και δεν είχα δει την παράθεση
ΝΤΟΥΒΛΟ εντελώς :redface:
(εκτός αν μπήκε μετά .... i wish... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Θα διαφωνησω μαζι σου. Αγαπητε μου δλδ αποκλειεται αυτες οι κοπελες να θελουν ακριβως το ιδιο; δηλαδη σεξ της μιας βραδιας; ή μήπως όποια τολμησει να κανει σεξ της μιας βραδιας ειναι πορνη και οποιος αντρας κάνει κάτι τέτοιο είναι "μεγαλος μεγκας" ; :mad: :confused: :worry:

Αναλογα σε ποια Ελλαδα/εποχη ζεις..
Σε αυτη του 1500 ή του 2000.
Δυστυχως για πααααααρα πολλους ακομα ισχυει το παραπανω που λες...δυστυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Είναι υποχρεωτικό τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Εγω δεν εχω παει ποτε σε οικους ανοχης!:)

Δεν ειμαι υπερ του θεσμου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top