Αν καταλάθος βλέπατε τον φίλο σας γυμνό, πώς θα αντιδρούσατε;

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μια φορά στο λύκειο την ώρα της γυμναστικής, ένα παιδί κατέβασε τα παντελόνια ενός αγοριού. Εγώ ντράπηκα πολύ, κυρίως γιατί -για κάποιο περίεργο λόγο- αυτός κρεμόταν στο μονόζυγο και όλη η υπόλοιπη τάξη ήταν γύρω του. Ο ξεγυμνωμένος τυπάς έκανε πλάκα μετά, αλλά όσο νά'ναι δεν νομίζω να νιώθεις στα 15 άνετος να δουν όλα τα κορίτσια τα "προσόντα" σου.

Αν έβλεπα γυμνό φίλο μου θα ήταν ψιλο-ok, αν με έβλεπε γυμνή όμως φίλος μου δεν θα μπορούσα να τον ξανακοιτάξω στα μάτια.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Talk

Νεοφερμένος

Ο Talk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αν έβλεπα γυμνό φίλο μου θα ήταν ψιλο-ok, αν με έβλεπε γυμνή όμως φίλος μου δεν θα μπορούσα να τον ξανακοιτάξω στα μάτια.. :P

Τώρα μιλάμε για την τρυφερή ηλικία των 15 ή και πιο μεγάλοι? Εμένα δεν μου έχει τύχει το συγκεκριμένο θέμα, αν και πιστεύω πως είναι όλα θέμα του πως νιώθεις για τον άλλον. Αν είναι φίλη σου δεν σε πολυνοιάζει, αν έχεις αισθήματα τότε περιπλέκονται τα πράγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μια φορά στο λύκειο την ώρα της γυμναστικής, ένα παιδί κατέβασε τα παντελόνια ενός αγοριού. Εγώ ντράπηκα πολύ, κυρίως γιατί -για κάποιο περίεργο λόγο- αυτός κρεμόταν στο μονόζυγο και όλη η υπόλοιπη τάξη ήταν γύρω του. Ο ξεγυμνωμένος τυπάς έκανε πλάκα μετά, αλλά όσο νά'ναι δεν νομίζω να νιώθεις στα 15 άνετος να δουν όλα τα κορίτσια τα "προσόντα" σου.

Αν έβλεπα γυμνό φίλο μου θα ήταν ψιλο-ok, αν με έβλεπε γυμνή όμως φίλος μου δεν θα μπορούσα να τον ξανακοιτάξω στα μάτια.. :P

Και μενα μου το κανανε αυτο ακριως αλλα ευτυχως φανηκε μονο το εσωρουχο:D
Απορω γιατι δεν του μαυρισα το ματι μετα:/
Αν μου τυχαινε αυτο που ειπες, δεν θα νιωθα και πολυ ωραια σιγουρα... Κι αυτο θα εβγαινε ειτε σε θυμο-οργη ειτε σε ντροπη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Και μενα μου το κανανε αυτο ακριως αλλα ευτυχως φανηκε μονο το εσωρουχο:D
Απορω γιατι δεν του μαυρισα το ματι μετα:/
Αν μου τυχαινε αυτο που ειπες, δεν θα νιωθα και πολυ ωραια σιγουρα... Κι αυτο θα εβγαινε ειτε σε θυμο-οργη ειτε σε ντροπη:whistle:

Τυχερός ήσουν! Το παιδί εκείνο δεν πολυσκοτίστηκε και μετά έκανε πλάκα που τον ξεβράκωσαν. Περί βίτσιων επιδείξεων..:whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
δε θα ντρεπομουν αν με εβλεπε γυμνη ενασ φιλοσ επειδη ειναι φιλοσ ...οποτε klein ξερω γω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αν τύχαινε να με δει εμένα γυμνή αρχικά θα ντρεπόμουν,θα προσπαθούσα να το καλύψω με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, όλη την υπόλοιπη μέρα θα γύριζε το περιστατικό στο μυαλό μου (+ θα ένιωθα ντροπιασμένη και ψιλοηλίθια) αλλά με τον καιρό θα ξεχνιόταν τελείως..

Αν τύχαινε να δω φίλο μου γυμνό θα γυρνούσα την πλάτη διακριτικά μέχρι να ντυθεί και μάλλον αργότερα μπορεί να έλεγα "σιγά μωρέ,δεν είναι και κάτι σοβαρό"
αν πήγαινε εκείνος την κουβέντα. Διαφορετικά, δε θα το ανέφερα καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
μου χει τύχει να δω φίλο μου κατά λάθος στη θάλασσα καθώς άλλαζε και εντάξει δεν έγινε τίποτα αυτός ψιλοντράπηκε και γω έκανα μεταβολή και έφυγα. Μετά (αφού ντύθηκε) του ζήτησα συγγνώμη και όλα μια χαρά...
Αν έβλεπε κπ εμένα στην αρχή θα ντρεπόμουν και θα κοκκίνιζα ολόκληρη αλλά μετά από κανα 2 μέρες θα το ξεχνούσα εντελώς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Το θέμα είναι να μην τον δεις να κάνει φόνο :P, γυμνό/ή δεν τρέχει κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Το θέμα είναι να μην τον δεις να κάνει φόνο
Ενοεις οταν πνίγει το κουνέλι; :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Είχα πάει στο σπίτι μιας καινούριας φίλης για να κοιμηθώ εκεί...Την επόμενη μέρα θα πηγαίναμε κάπου.Όταν πήγαμε να φύγουμε μου είπε ότι ξέχασε να πάρει ένα κοκαλάκι για τα μαλλιά της από το μπάνιο.Πήγα κι εγώ η καημένη να της το φέρω και μόλις ανοίγω την πόρτα του μπάνιου τον βλέπω να κάνει ντουζ.Ευτυχώς δεν με κατάλαβε και έτσι πήγα στο δωμάτιο της, πήρα ένα δικό μου κοκαλάκι και πήγα πάλι στη φίλη μου σαν να μην έγινε τίποτα...

Υ.Γ.Εγώ πάντως την χάρηκα την στιγμή...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Cool...
Εκτος και αν ειναι φιλοι φιλοι καρδιοφιλοι!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgianna

Νεοφερμένος

Η georgianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ααααασε!!! κοιτουσα φωτο του κολλητου μου( μικροτερος μου, απο παιδια μαζι,τον εχω σαν αδελφο μου και δεν συμμαζεύεται η κατασταση) στο κιν του οταν εκει που γυρνουσα τις εικονες ειδα τον φιλο μου γυμνο.... πωωωωωωω αμηχανιααααα :redface: :redface: :redface:!!!! ιιιιιιιιιιιου !!!!!!! δεν του το πα!!!!!!!!!!!!!!!!! απο τοτε επαψα να κοιταω φωτο του !!χαχαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
αν ηταν φιλεναδα μου θα γελαγαμε :P
αν ηταν φιλαρακι νομιζω παλι θα γελαγαμε εκτος αν τον εβλεπα και καπως αλλιώς εκτος από φίλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Εχω δει (τυχαια βεβαια και φευγαλαια) τις 2 κολλητες μου και τον κολλητο μου.Εμενα βεβαια με εχει δει μονο η μια κολλητη μου.Σχεδον και τις 4 φορες ετυχε :P αλλα ενταξει ισως και να μην το σχολιασαμε καν γιατι ειμαστε καιρο καλοι φιλοι οποτε δεν ειχαμε καμια ιδιαιτερη ντροπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ωραια φαντασιωση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδες μετα το κολυμβητηριο που ολοι στα αποδητηρια κυκλοφορουν γυμνοι,δεν μου κανει εντυπωση τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδες μετα το κολυμβητηριο που ολοι στα αποδητηρια κυκλοφορουν γυμνοι,δεν μου κανει εντυπωση τιποτα...

Μια απτα ίδια με το ποδόσφαιρο, αν και με κορίτσια είναι άλλη φάση... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Δεν βλεπω προβλημα. Γιατι θα πρεπει να ντρεπομαστε για το σωμα μας ή το σωμα των αλλων? Οποιος εχει κανει γυμνισμο καταλαβαινει. Στην οικογενεια μου δεν ειχαμε προβλημα να δουμε ο ενας τον αλλο. Με τους φιλους μου και τις φιλες μου, εχουμε κανει μπανιο τσιτσιδοι απειρες φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δεν βλεπω προβλημα. Γιατι θα πρεπει να ντρεπομαστε για το σωμα μας ή το σωμα των αλλων? Οποιος εχει κανει γυμνισμο καταλαβαινει. Στην οικογενεια μου δεν ειχαμε προβλημα να δουμε ο ενας τον αλλο. Με τους φιλους μου και τις φιλες μου, εχουμε κανει μπανιο τσιτσιδοι απειρες φορες.

Xωρίς φωτογραφια!!!!!!!!?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν με έβλεπε θα της έλεγα "έλα μη ντρέπεσαι πάρε λίγο μάτι δεν είναι κακό"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top