Σκύλος ή γάτα;

Σκύλος ή γάτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Σκύλος

    Ψήφοι: 144 64.9%
  • Γάτα

    Ψήφοι: 78 35.1%

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σκύλος, όχι για κανένα άλλο λόγο αλλά γιατί νοιώθω ότι μόνο το σκύλο μπορώ να αγκαλιάσω σφιχτά, με τις γάτες δεν ξέρω τι γίνεται, ενώ μου αρέσουν κι αυτές πολύ, νοιώθω ότι είναι πολύ εύθραστες, δεν κάθονται να τις αγκαλιάσω σφιχτά, ούτε με αφήνουν και πολύ ώρα να τις χαιδεύω, εκτός αν πέφτω συνέχεια σε σνομπ γάτες. ''Ο σκύλος είναι η αρετή που μη μπορώντας να γίνει άνθρωπος έγινε ζώο'' (Βίκτορ Ουγκό), το πιο καλόψυχο ζώο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν οι γάτες 5-6 ήμερες έχω στο σπίτι....Πολύ γλυκό ζωάκι:love:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Σκυλος φυσικα, εχω 4 ζωη να χουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γάτες με 1000! Όσες έχω είναι απλά φατσούλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σκυλος με 1000 δεν το συζηταμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Κανένα από τα δύο. Ειδικά αν πρόκειται για μέσα στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σκύλος βέβαια! Οι γάτες είναι πατσαβούρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvie

Νεοφερμένος

Η sylvie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν και προτιμώ τα χρυσόψαρα όσον αφορά τα κατοικίδια, στη συγκεκριμένη περίπτωση λέω να επιλέξω το σκύλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σκύλος με χίλια!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefnef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Μέχρι να πάρουμε τη γατούλα μας, προτιμούσα τα σκυλάκια είναι η αλήθεια!!! Τώρα όμως τείνω προς τις γάτες... είναι πανέξυπνες και πανέμορφες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποντικακι

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
:) πρωτιμω την γατα γιατι ειναι πολυ χαδιαρα και παιχνιδιαρα ενω σκυλος πρεπει να το πας βολτα ενω με τι γατα πηγενει μονη της οταν θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antemian

Νεοφερμένος

Η antemian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κρύα Βρύση (Πέλλας). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μου αρέσουν πιο πολύ τα γατούλια, ειδικά όταν είναι μικρά. Είναι όλο νάζι, σαν σιροπιαστά μπακλαβαδάκια είναι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Σκυλάκια και πάλι σκυλάκια..
Είναι τα μοναδικά που σου μένουν πιστά..
Οι γάτες θα φύγουν για να βρουν το ταίρι τους ενώ τα σκυλάκια μένουν μαζί σου...

Άσε που σε φυλάνε κιόλας..
Το μοναδακό κακό μαζί τους είναι ότι γαβγίζουν πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Σκύλος.

Οι γάτες είναι εγωίστριες, έρχονται να τις χαϊδεύψεις πχ μόνο όταν θέλουν αυτές :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Γάτες. Ξέρουν τι θέλουν και πως να το παίρνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Oι γάτες είναι γλύκα αλλά ο σκύλος έχει άλλη χάρη. Είναι πιστός, νοιάζεται για το αφεντικό του και κάνει και λιγότερες ζημιές από μια γάτα. Κι οι γατούλες όμως είναι τέλειες ιδίως όταν τις χαιδεύεισ και γουργουρίζουν, αλλά αν έμπαινα στο δίλλημμα να διαλέξω, θα διάλεγα σκύλο. Και του Αγίου Βερνάρδου για να τον χρησιμοποιώ και ως μεταφορικό μέσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

squall

Νεοφερμένος

Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σκυλος βεβαια.Υπαρχει καλυτερος φιλος και πιο πιστος απο τον σκυλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NONI_1

Νεοφερμένος

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Σκύλος βέβαια!!Δεν ξέρω αλλα οι γάτες μου βγάζουν κ'ατι πολύ πονηρό....!!Αλωστε με τα σκυλία μπορεις να διμιουργήσει και μαι σχέση ενλω μα τις γάτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Σκεψεις ενος σκυλου:
"Οι ανθρωποι με τους οποιους ζω με ταιζουνε, με αγαπανε, μου παρεχουν ζεστασια, καλο σπιτι, με φροντιζουν και με κανακευουν.
Πρεπει να ειναι θεοι."

Σκεψεις μιας γατας:
"Οι ανθρωποι με τους οποιους ζω με ταιζουνε, με αγαπανε, μου παρεχουν ζεστασια, καλο σπιτι, με φροντιζουν και με κανακευουν.
Πρεπει να ειμαι θεα."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top