Πώς ξέρει κάποιος ότι είναι ομοφυλόφιλος;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα ξέρω έτσι και αλλιώς ότι ναι δεν είμαι απλά πολλές φορές το σκέυτομαι, πως ξέρω ότι δεν είμαι αφού δεν έχω δοκιμάσει; ή πώς μπορεί ένας άνθρωπος να κρίνει τον εαυτό του γκέυ να πηγαίνει μόνο με το ίδιο φύλλο και να κρίνει ότι δεν του αρέσει;

Οσες φορές ρώτησα φιλαράκι μου απέφυγε να μου απαντήσει, μου είπε ότι είναι περίεργο, άλλα μπορεί λέει να είναι επιδή έμαθε μόνο με άνδρες και απλά αυτό του αρέσει, χωρίς να δοκιμάσει κάτι με γυναίκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μα ξέρω έτσι και αλλιώς ότι ναι δεν είμαι απλά πολλές φορές το σκέυτομαι, πως ξέρω ότι δεν είμαι αφού δεν έχω δοκιμάσει; ή πώς μπορεί ένας άνθρωπος να κρίνει τον εαυτό του γκέυ να πηγαίνει μόνο με το ίδιο φύλλο και να κρίνει ότι δεν του αρέσει;

Οσες φορές ρώτησα φιλαράκι μου απέφυγε να μου απαντήσει, μου είπε ότι είναι περίεργο, άλλα μπορεί λέει να είναι επιδή έμαθε μόνο με άνδρες και απλά αυτό του αρέσει, χωρίς να δοκιμάσει κάτι με γυναίκα..
μανια μου αν ησουν διγουρα θα ειχες δοκιμασει... κ ειμαι 100% σιγουρη οτι θα το ενιωθες αν ησουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_gsm

Νεοφερμένος

Ο δεν ειμαι εγω τοσο ενοχος.. απλα εσεις ειστε πολυ αθωοι.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εαν οταν περναει καποια απο μπροστα σου δεν κοιτας στα ¨επιμαχα¨ σημεια αλλα μπορεις να περιγραψεις λεπτομεροστατα τον κωδικο του χρωματος των μαλλιων της τοτε φιλε μαλλον το τυλιγεις το πουρο!!

εννοουσα λεπτομερεστετα.(ειστε και οι μισοι φιλολογοι εδω οχι τπτ αλλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μανια μου αν ησουν διγουρα θα ειχες δοκιμασει... κ ειμαι 100% σιγουρη οτι θα το ενιωθες αν ησουν....

Εαν δεν το εχεις δοκιμασει, μπορεις να εισαι σιγουρος οτι δεν εισαι γκει, αλλα οχι οτι δεν εισαι μπαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flucker

Νεοφερμένος

Ο Flucker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Από πολύ μικρή ηλικία εκδηλώνεται ο σεξουαλικός προσανατολισμός του ανθρώπου. Και τον συνειδητοποιεί. Όταν αρχίζει να σκέφτεται το σεξ, αν οι φαντασιώσεις του στρέφονται προς το ίδιο φύλο είναι ομοφυλοφιλικές, αν προς το αντίθετο φύλο ετεροφυλοφιλικές και αν στρέφονται και προς τα δύο φύλα είναι αμφοτεροφυλοφιλικές. Δεν χρειάζεται να του το πει κανείς. Από μόνος του το αντιλαμβάνεται. Κι όταν ύστερα από τις φαντασιώσεις προχωρήσει στην πράξη ο ίδιος επιλέγει τον σεξουαλικό του σύντροφο ανάλογα με τον σεξουαλικό προσανατολισμό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εννοουσα λεπτομερεστετα.(ειστε και οι μισοι φιλολογοι εδω οχι τπτ αλλο)
Μπορείς να πατήσεις "Επεξεργασία" για να διορθώσεις το μήνυμα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top