Γραφικός χαρακτήρας

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Mindblown. Speechless.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Hack3r έχεις όρεξη να κάνεις μια ακόμη μικρή ανάλυση? :P

ΥΓ1 είναι σημειώσεις από την σχολή γι' αυτό είναι και στα αγγλικά, ελπίζω να μην υπάρχει θέμα με αυτό. δεν έχω τίποτα γραμμένο στα ελληνικά και κατέφυγα στην εύκολη λύση.
ΥΓ2 αν υπάρχουν λάθη, προσπεράστε τα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Hack3r έχεις όρεξη να κάνεις μια ακόμη μικρή ανάλυση? :P

ΥΓ1 είναι σημειώσεις από την σχολή γι' αυτό είναι και στα αγγλικά, ελπίζω να μην υπάρχει θέμα με αυτό. δεν έχω τίποτα γραμμένο στα ελληνικά και κατέφυγα στην εύκολη λύση.
ΥΓ2 αν υπάρχουν λάθη, προσπεράστε τα :P

Θα κάνω μια προσπάθεια εγώ και αν έχει να πει κάτι ο χάκερ που το έχει ψάξει ας προσθέσει.

Είσαι ενεργητικός άνθρωπος καθώς γράφεις με μεγάλη πίεση. Τα γράμματα σου δεν έχουν κάποια κλίση το οποίο σημαίνει ότι μπορείς να ελέγχεις τα συναισθήματα σου και γενικά είσαι λογική και πρακτική. Τα μεγάλα γράμματα πράγμα υποδηλώνουν μεγάλη προσωπικότητα και ίσως σημάδι εξωστρέφειας. Τα γράμματα σου είναι στρογγυλοποιημένα και σε διακατέχει μια καλλιτεχνική φύση. Επίσης είσαι γενικά ευέλικτος άνθρωπος αλλά έχεις εμμονή με κάποιες ιδέες,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Hack3r έχεις όρεξη να κάνεις μια ακόμη μικρή ανάλυση? :P

ΥΓ1 είναι σημειώσεις από την σχολή γι' αυτό είναι και στα αγγλικά, ελπίζω να μην υπάρχει θέμα με αυτό. δεν έχω τίποτα γραμμένο στα ελληνικά και κατέφυγα στην εύκολη λύση.
ΥΓ2 αν υπάρχουν λάθη, προσπεράστε τα :P
Στα αγγλικά είναι καλύτερα, όπως επίσης είναι καλύτερα σε άσπρο χαρτί χωρίς γραμμές και καλή ευκρίνεια στην φωτό, άντε με τα τσίπικα κινητά σας βραδιάτικα. Επίσης να λέτε με τι χέρι γράφετε.

Μεγάλα γράμματα, δείχνουν πως είσαι εξωστρεφείς και σου αρέσει να φλυαρείς. Μικρή απόσταση μεταξύ των λέξεων σημαίνει πως σου αρέσει η ασφάλεια του να βρίσκεσαι με άλλους και η ελευθερία δεν σε δελεάζει και τόσο. Γράμματα χωρίς κλίση σημαίνει πως σκέφτεσαι περισσότερο με την λογική παρά με το συναίσθημα. Η πίεση δεν μπορώ να καταλάβω από την εικόνα πόση είναι, όπως το βλέπω είναι μεγάλη πράγμα που δηλώνει έντονα συναισθήματα και πως βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα. Το l σου δείχνει πως έχεις μεγάλα όνειρα για το μέλλον και το t πως είσαι εργατική και αυτοπειθαρχημένη. Το y σου δείχνει ότι έχεις μεγάλο φιλικό κύκλο. Γράμματα κολλητά = λογική, μεθοδική και πως παίρνεις αποφάσεις προσεκτικά.
Η τελίτσα κοντά στο i σημαίνει πως δεν σου αρέσει η παρταλιά και δίνεις σημασία στην λεπτομέρεια. Το t σου δείχνει πως έχεις ανασφάλειες και δεν θέτεις υψηλούς στόχους. Καλό spacing μεταξύ των γραμμών δείχνει πως σου αρέσουν τα όρια. Τα γράμματά σου αν δεν έγγραφες σε γραμμές θα πήγαιναν προς τα πάνω που σημαίνει πως είσαι αισιόδοξη. Σε κόβω για δεξιόχειρα, επειδή εγώ είμαι αριστερόχειρας και θέλω να αισθάνομαι πιο special.

Περιμένω γυμνές φωτογραφίες σου σε πμ για το ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ξανακοίταζα τώρα την φωτογραφία κι απορώ πως τα διαβάσατε. έκανα μια προσπάθεια και δυσκολεύτηκα κι εγώ η ίδια.
μια παρατήρηση μόνο:
δείχνουν πως είσαι εξωστρεφείς και σου αρέσει να φλυαρείς
εξωστρεφή δεν με λες, πιο πολύ στους ambivert θα με κατέτασα. επίσης, κάθε άλλο παρά φλυαρώ :angelnot:
ευχαριστώ πολύ :D

(δεξιόχειρας είμαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τώρα λοιπόν που εδραιώθηκε το weirdness μου στο forum και δε θα σας κάνει εντύπωση αν πετάξω κάτι κουλό, θα ήθελα να ανεβάσετε όοοολοι μια φωτο από χειρόγραφό σας και να δω τι γράμματα κάνετε. Γενικώς, συνδέω πάρα πολύ τον γραφικό χαρακτήρα του ατόμου με το άτομο και μ' αρέσει πολύ να διαβάζω και διάφορα χαζά (ή και όχι τόσο χαζά) άρθρα σχετικά με τη γραφολογία. Αν θέλετε σας αναλύω και τα δικά σας γράμματα :P

Πλιζ μη με αγνοήσετε, έχω πολύ μεγάλη περιέργεια...

ΥΓ: Θέλω τα κανονικά σας γράμματα, να σας βγαίνουν αβίαστα αλλά όχι τσαπατσούλικα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τώρα λοιπόν που εδραιώθηκε το weirdness μου στο forum και δε θα σας κάνει εντύπωση αν πετάξω κάτι κουλό, θα ήθελα να ανεβάσετε όοοολοι μια φωτο από χειρόγραφό σας και να δω τι γράμματα κάνετε. Γενικώς, συνδέω πάρα πολύ τον γραφικό χαρακτήρα του ατόμου με το άτομο και μ' αρέσει πολύ να διαβάζω και διάφορα χαζά (ή και όχι τόσο χαζά) άρθρα σχετικά με τη γραφολογία. Αν θέλετε σας αναλύω και τα δικά σας γράμματα :P

Πλιζ μη με αγνοήσετε, έχω πολύ μεγάλη περιέργεια...

ΥΓ: Θέλω τα κανονικά σας γράμματα, να σας βγαίνουν αβίαστα αλλά όχι τσαπατσούλικα.
Κατσε να βρω τετράδιο 😂
Μια χαρα ειναι το ποστ, 👍μην αγχωνεσαι😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

20201223_160352.jpg


Ειναι καθ υπαγορευση, στο βιαστικο γιαυτό βγηκαν λιγο out, μη γελασεις @Agaphbou . 😂θα ηθελα την αναλυση😂
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
όταν τα δουν, θα τα κάνουν merge (μάλλον). μόλις γίνει αυτό, θα ανεβάσω κι εγώ (καινούργια) εικόνα με τα ορνιθοσκαλίσματά μου να με ψυχαναλύσεις :santa:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αρα να το σβησω ε?
Όχι άμα τα κάνει merge δε θα σβηστούν, απλώς θα μεταφερθούν στο άλλο θρεντ. Θα τα γράψω εδώ για να μην τους μπερδέψουμε χειρότερα, αν και τώρα είδα ότι κι ο @hack3r ξέρει να τα ερμηνεύει οπότε θα χει φάση να τα δει κι εκείνος. Δώσε μου πέντε λεπτά να τα μελετήσω.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
IMG_20201223_162832.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι άμα τα κάνει merge δε θα σβηστούν, απλώς θα μεταφερθούν στο άλλο θρεντ. Θα τα γράψω εδώ για να μην τους μπερδέψουμε χειρότερα, αν και τώρα είδα ότι κι ο @hack3r ξέρει να τα ερμηνεύει οπότε θα χει φάση να τα δει κι εκείνος. Δώσε μου πέντε λεπτά να τα μελετήσω.

Οταν είδα το notification σκέφτηκα τι έκανα πάλι και με λέει γραφικο αυτή;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@EvanescenceQ Λοιπόν. Όπως και το περίμενα, τα γράμματά σου είναι μεγάλα, που σημαίνει ότι είσαι εξωστρεφής, με αυτοπεποίθηση και σου αρέσει να έχεις την προσοχή των άλλων. Οι λέξεις μεταξύ τους έχουν πολύ μικρά κενά, που σημαίνει ότι προτιμάς τη συντροφιά των άλλων από το να μένεις μόνη. Τα γράμματα που κάνουν θηλιές προς τα πάνω (άνω ζώνη - δ, θ, β) φανερώνουν τη φαντασία σου. Εσένα δεν προεκτείνονται πολύ κατά πάνω που σημαίνει ότι δεν αφήνεις μεγάλη ελευθερία έκφρασης στη φαντασία σου, αλλά είσαι πρακτική. Η μέση ζώνη, δηλαδή τα γράμματα που δεν προεκτείνονται κατά πάνω ή κατά κάτω, υπερτερεί στο γραπτό σου (έχει το μεγαλύτερο μέγεθος δηλαδή). Αυτό δείχνει ότι είσαι κοινωνικό άτομο που θες να είσαι αρεστή κι επίσης έχεις τάση να ζεις για το παρόν. Τα γράμματα που "κρεμάνε" προς τα κάτω (κάτω ζώνη), δηλαδή γ, φ, ρ, μ κλπ κλπ τα τραβάς αρκετά προς τα κάτω που σημαίνει ότι έχεις έντονες ενστικτώδεις επιθυμίες, σωματική δραστηριότητα, υλικές ανάγκες αλλά και έντονο ερωτισμό. Τα κεφαλαία σου είναι αρκετά μεγάλα σε σχέση με τα μικρά γράμματα, που δείχνει ανεβασμένη αυτοεκτίμηση.

Δε διακρίνω κάποια ιδιαίτερη κλίση στα γράμματα που σημαίνει λογική, ανεξαρτησία κι αυτοκυριαρχία. Για την πίεση και την ταχύτητα δεν μπορώ να είμαι σίγουρη γιατί γράφεις με υγρή μελάνη απ' ό,τι βλέπω, αλλά υποπτεύομαι ότι είναι έντονη η πίεση που σημαίνει ενθουσιασμό, ανθεκτικότητα και ζωηρή λίμπιντο. Η ταχύτητα που γράφεις σχετίζεται άμεσα με την ταχύτητα που σκέφτεσαι.

Το τ σου έχει μεγάλη, ευθεία οριζόντια γραμμή που φανερώνει δεσποτισμό και έντονη αυτοπροστασία. Το α και το ο είναι πολύ στρογγυλά και καλά κλεισμένα, που δείχνει ότι δεν εκφράζεις εύκολα τα συναισθήματά σου, δεν ανοίγεσαι εύκολα στους άλλους.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@EvanescenceQ Λοιπόν. Όπως και το περίμενα, τα γράμματά σου είναι μεγάλα, που σημαίνει ότι είσαι εξωστρεφής, με αυτοπεποίθηση και σου αρέσει να έχεις την προσοχή των άλλων. Οι λέξεις μεταξύ τους έχουν πολύ μικρά κενά, που σημαίνει ότι προτιμάς τη συντροφιά των άλλων από το να μένεις μόνη. Τα γράμματα που κάνουν θηλιές προς τα πάνω (άνω ζώνη - δ, θ, β) φανερώνουν τη φαντασία σου. Εσένα δεν προεκτείνονται πολύ κατά πάνω που σημαίνει ότι δεν αφήνεις μεγάλη ελευθερία έκφρασης στη φαντασία σου, αλλά είσαι πρακτική. Η μέση ζώνη, δηλαδή τα γράμματα που δεν προεκτείνονται κατά πάνω ή κατά κάτω, υπερτερεί στο γραπτό σου (έχει το μεγαλύτερο μέγεθος δηλαδή). Αυτό δείχνει ότι είσαι κοινωνικό άτομο που θες να είσαι αρεστή κι επίσης έχεις τάση να ζεις για το παρόν. Τα γράμματα που "κρεμάνε" προς τα κάτω (κάτω ζώνη), δηλαδή γ, φ, ρ, μ κλπ κλπ τα τραβάς αρκετά προς τα κάτω που σημαίνει ότι έχεις έντονες ενστικτώδεις επιθυμίες, σωματική δραστηριότητα, υλικές ανάγκες αλλά και έντονο ερωτισμό. Τα κεφαλαία σου είναι αρκετά μεγάλα σε σχέση με τα μικρά γράμματα, που δείχνει ανεβασμένη αυτοεκτίμηση.

Δε διακρίνω κάποια ιδιαίτερη κλίση στα γράμματα που σημαίνει λογική, ανεξαρτησία κι αυτοκυριαρχία. Για την πίεση και την ταχύτητα δεν μπορώ να είμαι σίγουρη γιατί γράφεις με υγρή μελάνη απ' ό,τι βλέπω, αλλά υποπτεύομαι ότι είναι έντονη η πίεση που σημαίνει ενθουσιασμό, ανθεκτικότητα και ζωηρή λίμπιντο. Η ταχύτητα που γράφεις σχετίζεται άμεσα με την ταχύτητα που σκέφτεσαι.

Το τ σου έχει μεγάλη, ευθεία οριζόντια γραμμή που φανερώνει δεσποτισμό και έντονη αυτοπροστασία. Το α και το ο είναι πολύ στρογγυλά και καλά κλεισμένα, που δείχνει ότι δεν εκφράζεις εύκολα τα συναισθήματά σου, δεν ανοίγεσαι εύκολα στους άλλους.
Υποκλινομαι:hi:πιο in αναλυση δεν υπαρχει! 👏👏👏👏ευχαριστω πολυ @Agaphbou! ❤️
Ετσι είναι οπως τα εγραψες, ετσι είμαι ναι😂👍
Μια ερωτηση, τωρα που ειδες οτι το γραπτο κολλαει με τις σκεψεις με την εκφραση με τα οσα ειδες γραμμενα εδω, περιμενες διαφορετικα γραμματα για παραδειγμα?
Ή αυτο που περιμενες ηταν το αναμενομενο?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Share your wisdom witch. And speak only the truth.

IMG_20201223_165645.jpg
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top