Ουπς! Σας διέκοψα

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου σας βλέπεται τον αδερφο/αδερφή σας να κάνει sex στο .... κρεβάτι σας. Δεν προλαβένεται να αντιδράσετε και οι 2 σας κοιτάζουν αμύχανα. Ποιά είναι η αντίδραση σας.
Δεν έχω αδέρφια, αλλά όποιον και να έβρισκα σε τέτοια φάση, απλά θα έλεγα συγνώμη βάζοντας τα γέλια και θα έφευγα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Λίγο δύσκολο να μου συμβεί, αλλά άμα τύχαινε, θα έλεγα ένα "Ουπς... χεχε...", θα έκλεινα την πόρτα, και θα έφευγα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Θα έλεγα "Κατέβα από την αδελφή μου, ρεμάλι!" και θα τον τραβούσα για να φύγει :devil:
Μπα, μάλλον θα έκλεινα την πόρτα και θα της έλεγα μετά να με ειδοποιεί (με κάποιο τρόπο, εκεί θα κολλήσουμε; ) όταν πρόκειται να κάνει πίτσι-πίτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Θα έλεγα: "Εεεεεεεεεεεμ... Sorryyyyyyyyyyyyyyy!!!" και θα έβγαινα έξω!
Σίγουρα θα ξαναζητούσα άλλες 1786 φορές συγνώμη για την γκάφα μου!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefnef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου σας βλέπεται τον αδερφο/αδερφή σας να κάνει sex στο .... κρεβάτι σας. Δεν προλαβένεται να αντιδράσετε και οι 2 σας κοιτάζουν αμύχανα. Ποιά είναι η αντίδραση σας.


Μου 'χει τύχει.... είπα ένα σόρυ, κλείστηκα στο δωμάτιό μου ...
ευτυχώς είχα χτυπήσει την πόρτα πριν μπω και δεν πρόλαβα να δω πολλά... ευτυχώς!!!
βέβαια, το αγόρι της αδελφής μου έκανε καμιά βδομάδα να μου ξαναμιλήσει κανονικά... μεγάλη αμηχανία!!! Μη σας τύχει παιδιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Και εμενα μου εχει τυχει με τον αδερφο μου..δεν ειπα τπτ για αρχη απλως εκλεισα την πορτα βιαστικα και εφυγα..Μετα ομως αρχισε το δουλεμα δεν αντεξα!
Το χειροτερο ολων ομως ηταν μια δικη μου περιπτωση..δεν επιασα καποιον εγω,αντιθετα για κακη μου τυχη,μια μερα που ειχε κοιμηθει το αγορι μου σπιτι μου,ξυπναμε το επομενο πρωι να παμε στις δουλειες μας και μας ηρθε πρωινιατικα να..ουτε πορτες κλειδωσαμε οταν ξαφνικα μπηκε η μητερα μου να παρει κατι απο το δωματιο μου αφου νομιζε πως εμεις κοιμομασταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
βασικα βρε παιδια ολο κ κατι θα ακουγοταν οποτε το καταλαβαινεις κ δεν μπαινεις εκτος αν θελεις σκοπιμα να τους το χαλασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
βασικα βρε παιδια ολο κ κατι θα ακουγοταν οποτε το καταλαβαινεις κ δεν μπαινεις εκτος αν θελεις σκοπιμα να τους το χαλασεις.

Δεν είναι απαραίτητο. Εξαρτάται από τα άτομα και από τη φάση της διαδικασίας στην οποία βρίσκεσαι:D;).

Εγώ πάντως όπως το βλέπω θα την έκανα με ελαφρά, και μετά ασύστολη καζούρα! Βέβαια δεν συνηθίζεται για αυτούς τους λόγους να φέρνουμε τον οποιονδήποτε σπίτι... Γιατί αν σε πιάσει ο αδερφός/αδερφή στα πράσα πες οκ, αν σε πιάσει η μάνα σου;:confused::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όχι πρόβατο, όταν υπάρχει και άλλος κόσμος στο σπίτι.. μπορείς να το κάνεις και εντελώς αθόρυβα (ή τουλάχιστον να προσπαθήσεις.. και αν σου βγει) .. αν δε θες να γίνεις αντιληπτός.. και κάπως έτσι την πάτησα κι εγώ!:redface:

Πέρυσι τέτοια εποχή ερχόταν πολύ συχνά ο φίλος της αδερφής μου στο σπίτι.. τι πολύ συχνά.. σχεδόν συγκατοικούσαμε!
Μια νύχτα λοιπόν.. συνειδητοποιώ ότι έχω ξεχάσει τα τσιγάρα μου στο δωμάτιο της αδερφής μου.. είχαν κλειστή την πόρτα και και σκέφτηκα κάνε λίγο υπομονή.. θα κοιμηθούν και θα πας να τα πάρεις (άλλωστε δε με είχαν συνηθίσει να ξενυχτάνε). Είχα σκάσει η γυναίκα!:P
Με τα πολλά.. ακούω κάποιος να μπαίνει στο μπάνιο.. και λέω νταξ.. τελείωσαν τα πουλάκια μου.. ας περιμένω όμως λίγο ακόμα..
Μετά από μισή ώρα βγαίνω να ελέγξω.. Κοιτάζω, η πόρτα μισάνοιχτη.. στήνω το αυτί μου μπας και πιάσει κάναν ήχο.. τίποτα!
Εεε.. λέω ντάξει έχουν κοιμηθεί..
Κι όμως.. όχι!:redface: Το μόνο που είπα.. είναι ένα : Αααααα... δεν είδα τίποτα.. δεν είδα τίποτα... δεν είδα τίποτα! (που όντως δεν είδα γιατί ήταν σκοτάδι)

Εεεε.. πρόλαβα όμως και πήρα και τα τσιγάρα μου.. γιατί το γραφείο της είναι δίπλα στην πόρτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μια νύχτα λοιπόν.. συνειδητοποιώ ότι έχω ξεχάσει τα τσιγάρα μου στο δωμάτιο της αδερφής μου..
Εεεε.. πρόλαβα όμως και πήρα και τα τσιγάρα μου.. γιατί το γραφείο της είναι δίπλα στην πόρτα:D


Hθικό δίδαγμα! κόψτε το κάπνισμα σας φέρνει σε πολύύύύ δύσκολη θέση! :P:P:P:P


Και για να είμαι οντόπικ, ΟΧΙ δεν μου έχει τύχει ποτέ ούτε από τη μια μεριά (να πιάσω εγώ την αδερφή μου) ούτε από την άλλη (να με πιάσει αυτή) και ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ να συμβεί κιόλας! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Δεν είναι απαραίτητο. Εξαρτάται από τα άτομα και από τη φάση της διαδικασίας στην οποία βρίσκεσαι:D;).

Εγώ πάντως όπως το βλέπω θα την έκανα με ελαφρά, και μετά ασύστολη καζούρα! Βέβαια δεν συνηθίζεται για αυτούς τους λόγους να φέρνουμε τον οποιονδήποτε σπίτι... Γιατί αν σε πιάσει ο αδερφός/αδερφή στα πράσα πες οκ, αν σε πιάσει η μάνα σου;:confused::eek:
Πιστεψε με στην δικη μου περιπτωση ειναι πολυ καλυτερα που με επιασε η μανα μου παρα ο αδερφος μου...:worry:
Σιγουρα δεν φερνεις οποιονδηποτε σπιτι αλλα ειχαμε τετοια σχεση που γενικα γνωριζαμε γονεις ο ενας του αλλου και ειχαμε απολυτη ελευθερια... Ε και οπως και να εχει σαν ανθρωποι και εμεις θελαμε να...
Παντως οχι μονο δεν θα το εκανα αυτο το πραγμα με τον οποιονδηποτε αλλα ουτε και γενικα θα ερχοταν και σπιτι μου καποιος αλλος πια που δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο για μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ξέρω πως αυτό δεν θα συμβεί ποτέ άρα τη να κάθομαι να λέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δεν παίζει να συμβεί, είαμι μοναχοκόρη :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αχ κι εγώ είμαι μοναχοκόρη αλλά....έχω κόρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Τι θυμήθηκα τώρα, πήγα στη θεία μου να πάρω κάτι, ήξερα ότι όλοι έλειπαν από σπίτι μπαίνω στο δωμάτιο του ξαδέλφου μου αμάν τι αντίκρισαν τα ματάκια μου ...
εκείνη την ώρα τα έχασα και για κάνα λεπτό έμεινα στη πόρτα :P μετά έφυγα τρέχοντας έκανα το παν να μην δω το ξάδελφό μου για λίγο διάστημα και έτσι ξεχάστηκε το θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δεν μου έχει συμβεί προσωπικά...αλλά έχει συμβεί στον αδελφό μου...πρίν λίγα χρόνια που ενώ ήταν με την γυναίκα του σε περίεργη στιγμή...ανοίγει ξαφνικά η πόρτα του ξενοδοχείου...και μπαίνει ένα ζευγάρι που τυχαίνει να ήταν και φίλοι τους!!!

Δεν μπορείτε να φανταστείτε την φρίκη που έπαθε η γυναίκα του... :wacko: :stunned: :wacko:

Έκτοτε δεν ξαναπήγαν σε τέτοια μέρη ούτε για αστείο....:hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ασε το είχα κάνει μια φορά στον αδερφό μου, αλλά ήταν στο δικό του σπίτι και ήταν δική του κοτσάνα μια και είχε αφήσει την πόρτα ορθάνοιχτη στο δωμάτιο του! Εντάξει δεν είχαμε κράξιμο μετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πραγματικά χαίρομαι που δεν θα βρεθώ αντιμέτωπη μ' αυτό το σκηνικό μιας και τ' αδέρφια μου είναι αρκετά μεγαλύτερα από μένα και παντρεμένα!!!
Σε περίπτωση που γινόταν κάτι τέτοιο, θα ένιωθα πάρα πολύ αμήχανα..... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top