Βιντεοσκόπηση κρυφή και φανερή...

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δεν το έχω κάνει, αλλά πολύ θα το ήθελα. Έχει και αυτό το ενδιαφέρον του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είχε πέσει μία ιδέα στο τραπέζι για φωτογραφίες, όχι βιντεοσκόπηση, αλλά δεν ευδοκίμησε :P

Βιντεοσκόπηση δεν ξέρω αν θα έκανα, ίσως αν υπήρχε το κατάλληλο mood... :whistle:

Αν γινόταν κρυφά από εμένα...ποιος είδε την Καλυψώ και δεν τη φοβήθηκε! :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αν γινόταν κρυφά από εμένα...ποιος είδε την Καλυψώ και δεν τη φοβήθηκε! :mpinelik:

Σα δε ντρέπεσαι...

Υγ: εγώ πάντως προσφάτως, αποτύπωσα τη στιγμή... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα αλλά δεν το το απορρίπτω κίολας! στο μέλλον μπορεί κ να το κάνω ποιος ξέρει....:whistle:

πάντως εννοείται ότι θα γινόταν μετα από συνεννόηση κ των δυο (όχι κρυφά δλδ) και εννοείται με κάποιον που θα εμπιστεύομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
δεν το έκανα ποτέ αλλά ούτε θα το έκανα νομίζω θα κόμπλαρα μετά να δω τον εαυτό μου να κάνει έρωτα θα μου φαινόταν σαν πορνό dvd :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χμμμ...ναι...καλή ερώτηση :whistle:

Λοιπόν...το έχω κάνει και μου άρεσε απίστευτα....:redface:
Και βασικά εγώ ήμουν εκείνη που το ζήτησε... Το θεώρησα κάτι πιπεράτο για εκείνη την δεδομένη στιγμή......

Το βίντεο τραβήχτηκε με δική μου κάμερα και ουδέποτε το τότε αμόρε δεν πήρε τα βιντεάκια στα χέρια του (οπότε και τώρα που είναι πρώην δεν έχω το άγχος μην με δω πουθενά πρωταγωνίστρια :P)

Είχε φάση να με παρακολουθώ μετά και να με σχολιάζω... ε...ήταν μία άποψη μου που δεν είχα δει ποτέ :P

Τα βιντεάκια δεν υπάρχουν πλέον... Μετά τον χωρισμό έγιναν delete....
Αν θα το ξαναέκανα; Ναι...με τους ίδιους όρους με τότε εννοείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μάλλον δεν θα το έκανα, γιατί το ψώνιο που έχω με τη σκηνοθεσία θα με παρεμπόδιζε από τα υπόλοιπα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
lol, reb. Καλα λες. Ειναι διλλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω παντως σε αντιθεση με τα δυο αγορακια, θα απαντησω σοβαρα...διασκεδασα καποιον αλλο σε αλλο θεμα...;)

Που λετε...δεν το εχω κανει μεχρι τωρα...
Βεβαια εχω μια ιδεα για το πως μπορει να φαινεται, αν αναλογιστει κανεις, οτι εχω παρει μυρωδια, πως ειναι το σεξ μπροστα σε καθρεπτη...
Οποτε ναι θα το εκανα...αλλα θα φροντιζα η καμερουλα να ειναι δικη μου....και να μην υπαρχουν κοπιες....;)

Μερσι μποκου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

electric

Νεοφερμένος

Ο electric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
έμενε δεν ήθελε τίποτα όχι φωτογραφία και μια μέρα την είδα στον καλιγουλα
το γαμώτο είναι οτι μου το έπαιζε παρθένα και εγώ είδα .......
πακέτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Έχω τραβήξει με κινητό ένα μικρό βιντεάκι. Φαίνεται μόνο η κοπέλα στο πρόσωπο (καταλαβαίνετε).

Και κάτι άλλο που έχει μια σχέση, ήμασταν μέσα στο αμάξι ώσπου μετά στο τέλος παρατηρήθηκαν δύο άτομα απ' έξω να κοιτάνε. λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Μια φορά, μικρος, πήγα σε ενα ξενοδοχείο με μια φιλη μου που ήταν απίστευτα χοντρή. Ήθελα να έχω αυτή την εμπειρια... η οποία ήταν όντως αξεχαστη.

Τόσο πολύ σοκαρίστηκα με την ολη φάση που αναρωτήθηκα αν είχε κάμερες το ξενοδοχείο, τί θα γινοταν αν έβγαινε το βιντεο σαράντα χρόνια ύστερα όταν θα έβαζα υποψηφιότητα για πρόεδρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top